[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


2 kwietnia 2017, 19:50:34 - Gladki
Lotto Ekstraklasa: Lechia 1-0 Zagłębie L.

2 kwietnia 2017, 18:00 - Gdańsk (Stadion Energa Gdańsk)
Lechia Gdańsk 1-0 Zagłębie Lubin
Marco Paixão 27

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 41. Paweł Stolarski, 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak - 28. Flávio Paixão (88, 6. Simeon Sławczew), 16. Ariel Borysiuk, 7. Miloš Krasić, 27. Rafał Wolski, 17. Lukáš Haraslín (59, 30. João Nunes) - 19. Marco Paixão (80, 11. Grzegorz Kuświk).

Zagłębie: 1. Martin Polaček - 4. Aleksandar Todorovski, 33. Ľubomír Guldan, 24. Jakub Tosik, 23. Daniel Dziwniel - 7. Krzysztof Janus (69, 90. Ján Vlasko), 20. Jarosław Kubicki (80, 16. Paweł Żyra), 28. Łukasz Piątek, 19. Filip Jagiełło (46, 14. Łukasz Janoszka), 18. Filip Starzyński - 9. Arkadiusz Woźniak.

żółte kartki: Kuświk - Guldan, Kubicki.

sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
widzów: 16 263.

REKLAMA

Zl - 2 kwietnia 2017, 19:51:24 - 94-75-89-106.kamnet.pl
Woźniak najlepszy! Zdecydowany brak Rakowskiego!

Kuba - 2 kwietnia 2017, 19:51:50 - 83.239.58.162
I czy nie mogła by być normalna liga 30 kolejkowa? Teraz by były emocje! A oni będą dzielić grosze na dusigrosze xD

Jatu - 2 kwietnia 2017, 19:52:34 - 89-69-225-61.dynamic.chello.pl
Janoszka zero inteligencji piłkarskiej, dramat.

Erxes - 2 kwietnia 2017, 19:54:15 - 89-64-35-100.dynamic.chello.pl
Lechia totalnie bez formy nadrabiają umiejętnościami technicznymi, ciekawe czy ją odzyskają na ostatnie 7 meczów.

REKLAMA

miedziowy - 2 kwietnia 2017, 19:54:33 - 31-178-226-77.dynamic.chello.pl
Z tak efektywną, reprezentowaną grą przez piłkarzy Zagłębia, powtórkę z poprzedniej rundy, ba mistrzostwo kraju mamy zapewnione.. patałachy

ja - 2 kwietnia 2017, 19:57:46 - 109241089093.lubin.vectranet.pl
Trenerze pakuj pan już walizki ,dziękujemy. Tylko Czesiu Michniewicz ,bo jak nie to walka o utrzymanie. Nie chciał Stokowiec ,Iljana to nie mamy napastnika.Janoszka tobie też czas podziękować.

Horacyś - 2 kwietnia 2017, 19:59:01 - 87.204.191.107
Wozniak biega jak ogrodnik za złodziejem któremu kradna jabłka, reszta też śmiać się nawet nie ma z czego! za co i kto im placi?

oli - 2 kwietnia 2017, 19:59:34 - user-94-254-248-33.play-internet.pl
Szkoda Zagłębia Lubin, gdyż mieli bardzo dobrą drużynę a teraz Stokowiec ją rozwalił. Beznadziejne transfery, odejście kluczowych zawodników i mamy co mamy. Obecnie prezentujemy się bardzo słabo w porównaniu z poprzednim rokiem to przepaść. Pozostaje nam walka o utrzymanie.

Antykaszub - 2 kwietnia 2017, 20:00:38 - ip51ce36f7.speed.planet.nl
Gra Legia 30000 gra zagłębie 16000

zl - 2 kwietnia 2017, 20:00:40 - 188.146.71.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
panie Sadowski niech pan dzwoni do smudy..potrzeba trenera który będzie chciał grać o mistrzostwo a nie wdrażał powoli zakładane cele!

Davek - 2 kwietnia 2017, 20:08:24 - 87-207-32-47.dynamic.chello.pl
Panowie, dajmy spokojnie pracować trenerowi Stokowcowi. I tak Zagłębie ma wysokie miejsce w tabeli. Chyba z taką kadrą nie będą bili się o mistrzostwo. Fakt faktem Zagłębie przechodzi kryzys, ale dlaczego od razu winić za to trenera?

Bogu - 2 kwietnia 2017, 20:10:11 - 87-206-24-155.dynamic.chello.pl
Lechia pomimo średniego meczu wygrała czym zapewniła sobie co najmniej 4 miejsce na koniec rundy zasadniczej. Ciekaw jestem czy po podziale punktów wystarczy im sił na resztę sezonu na sam finisz i awans do europejskich pucharów.

dantiscus - 2 kwietnia 2017, 20:12:52 - 178-36-223-53.adsl.inetia.pl
Skromne zwycięstwo, ale bardzo cenne. Ważne, że zespół po trzech porażkach zapunktował. Dobry występ Wolskiego i w drużyny w obronie. A teraz iść za ciosem w górę tabeli. Ave Lechia!

WhitePride - 2 kwietnia 2017, 20:21:47 - host-67-21-22-6.mtnsat.com
Brawo Lechia i tyle w temacie!!!!

REKLAMA

kurakoo - 2 kwietnia 2017, 20:28:33 - 5ace42df.bb.sky.com
utrzymac sie w pierwszej 8 to cel ZAGLEBIA LUBIN ale bedzie ciezko po terminarzu jaki mamy ale wierze w TRENERA I ZAWODNIKOW pierwsza 8 dla ZALEBIA do boju WZL WZL WZL gramy do konca ZAGLEBIE gramy do konca BRAWA ZA DRUGA POLOWE

Ja - 2 kwietnia 2017, 20:36:25 - user-94-254-129-253.play-internet.pl
@Kuba
No i co by było?
Zespoły od 5 do 12 obecnie miejsca nie grały by o nic, i oddawali by lub nie punkty tym którym by chcieli
A teraz jest super bo każdy gra do końca o wszystko. Kto wymyślił te dodatkowe 7 kolejek w Polskich realiach jest geniuszem i naprawde to się sprawdza

ryba - 2 kwietnia 2017, 20:48:18 - 185.53.155.176
Gòrale są pamiętliwi...!!!!
TSP!

Obiektywni - 2 kwietnia 2017, 20:54:48 - abfr11.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 połowa lechi 2ga zaglebia, ale niestety brak Napastnika rasowego w Zaglebiu odbija się czkawką,jeżeli stokowiec boi się takich zawodników jak Micianski to niech trenuje juniorów ! i jeżeli nie widzi jako trener ze vlasko powinien grać jako 10tka ze starzyńskim to niech zmieni zawód. Brak transferów robi swoje co winę ponosi kghm.

Kuba - 2 kwietnia 2017, 20:57:33 - 83.239.58.162
Ja dobrze, że podkreśliłeś w "polskich realiach". W normalnych ligach gra się mecz i rewanż. Nie odpuszcza się meczy nawet jeśli się ma bezpieczną sytuacje, bo każdy(ambitny) piłkarz chce się pokazać i iść do lepszego klubu. Geniuszem xD Dziwne, że ten genialny system skopiowali tylko Serbowie xD A im akurat pasowałby system 10 klubów i podwójny system mecz-rewanż. No ale cóż.
Żaden system w którym nie ma równo meczu u siebie i na wyjeździe nie jest genialny koleżko. Tak samo puchar uefa w latach 2004-2008 był idiotyczny w fazie grupowej.

LOL - 2 kwietnia 2017, 22:27:03 - 87-206-25-113.dynamic.chello.pl
Zamiast podziału punktów wolałbym 20 drużyn w lidze.
jakoś 1 liga daje rade z 18- ma

kurakoo - 2 kwietnia 2017, 22:57:04 - 5ace42df.bb.sky.com
to nie transfery @obiektywni tylko to ze w ZAGLEBIU LUBIN po pierwszym sezonie byly puchary jak awansowalismy do eksrta klapy I wielkie nadzieje ze to powtorzymy ale realia ekstra klapy sa inne a tak naprawde dla ZAGLEBIA jest pierwsza 8 i taka prawda jest zderzylismy sie z estra klapa gdzie LEGIA LECH LECHIA SA ZESPOLAMY Z PIERWSZEJ POLKI NASZEJ EKSTRA KLAPY I SPONSORAMI KTORZY WKLADAJA DUZE PIENIADZE NA TRANSFERY ZAWODNIKOW u nas juz sie skonczyło wykladanie kasy z KGHM NA PILKARZY ZAGŁEBIA ALE NIKT TEGO NIE WIDZI wszyscy licza ze w tamtym sezonie puchary to w tym ma byc tak samo tez puchary a TAK NIE BEDZIE grajmy swoje ZAGŁĘBIE W PIERWSZEK 8 TO NASZ CEL POZDRAWIAM

bako - 3 kwietnia 2017, 0:16:45 - 172.56.13.252
Jak pisałem pezed rundą wiosenną wywalić rudego do sie czepiali kibice Zagłębia ze znawca sie znalazł czekam co napiszą jak Zagłębie będzie walczyć of utrzymanie w ostatnich 5 meczach 4porażki I remis!!!!

paf - 3 kwietnia 2017, 3:38:16 - 86-40-20-206-dynamic.b-ras2.prp.dublin.eircom.net
Wystarczy tylko zmienic zasady podziału, Kosecki wspominał kiedyś o podziale tylko połowy meczów, na zasadzie pierwszej ósemce dzieli się punkty za mecze z ósemką spadkową i odwrotnie. Można też jak w Belgii zrobić play-off'y. Rozwiązań jest wiele, tyle że na razie wg umowy obowiazuje ten system rozgrywek, nie pamiętam tylko do ktorego roku.

BKS - 3 kwietnia 2017, 7:46:13 - ip-89-161-74-229.tel.tkb.net.pl
Mam pytanie. Czy na stadionie w Gdańsku jakiś zakaz, że górna część stadionu jest zamknięta? W tym seznie tylko na kilku meczach widziałem kibiców na górnych trybunach skąd przecież jest lepsze oglądanie niż z trybun dolnych. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

C - 3 kwietnia 2017, 9:25:04 - 80.50.149.242
BKS - góra jest otwierana dopiero wtedy, kiedy dół wypełni się bodajże 80 czy 90%.

BKS - 3 kwietnia 2017, 12:35:37 - ip-89-161-74-229.tel.tkb.net.pl
C - Dzięki za info. Pozdrawiam

Piłkarz - 3 kwietnia 2017, 14:21:14 - 212.244.241.17
I tak nie zdobędą mistrza.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: