3 kwietnia 2017, 10:32:33 - dyrovski
1/2 finału Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia rewanżowych meczów 1/2 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 4-5 kwietnia.

4 kwietnia (wtorek):

Arka Gdynia - Wigry Suwałki, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

5 kwietnia (środa):

Pogoń Szczecin - Lech Poznań, godz. 20:45, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

źródło: własne / PZPN

iksik - 3 kwietnia 2017, 10:35:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będą mieć Wigry wycieczkę nad morze

art - 3 kwietnia 2017, 11:01:09 - *.e-sbl.net
Arka w takiej formie niech uważa... w sobotę pokazali klasę...

Realista - 3 kwietnia 2017, 11:01:35 - *.opera-mini.net (*.78.97.253)
I tak wszystko jest już przesądzone. Finał Lech-Arka

Sokół - 3 kwietnia 2017, 11:10:29 - *.dynamic.mm.pl
@art zaliczka 3 bramek wystarczy ;)

maracana - 3 kwietnia 2017, 11:25:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Sokola tak samo mówili kibice PSG przed rewanżem z Barcelona.

Nostradamu - 3 kwietnia 2017, 13:47:26 - *.dynamic.chello.pl
Arka pożegna się z finałem, a później wraz z Cracovią z Ekstraklasą.

wezyr - 3 kwietnia 2017, 14:26:57 - *.25.253.186
Co to za Myć??? Czyj to człowiek?

Zes - 3 kwietnia 2017, 15:50:56 - *.77.87.125
Arka - Wigry 1:2 . Final juz znany od miesiecy Arka-Lech , puchar zdobywa........niespodzianka..........Lech Poznan

as - 3 kwietnia 2017, 19:18:15 - *.icpnet.pl
Wojciech, idź się Myć

Fimo - 3 kwietnia 2017, 20:08:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myć sędzia 3 ligowy sędziuje półfinał pucharu Polski ?

z - 3 kwietnia 2017, 20:27:19 - *.ssp.dialog.net.pl
sie nie zdziwie jak sedziowie z PZPNU zrobia wszystko zeby nie dopuscic do finalu Lech Arka bo chociaz maja zgode to bedzie to mecz podwyzszonego ryzyka , nie zdziwie sie jak np Wigry dostana 5 karnych :D

Mks - 3 kwietnia 2017, 23:51:51 - *.internetia.net.pl
Powiem że w tym coś jest finał lech arka napompował by legie i ich uklady i moglo by byc naprawdę gorąco. A szczecin Gdynia lub Suwałki juz mniejsza napinka. Moze być ciekawie hihi

kamilek - 4 kwietnia 2017, 7:01:01 - *.centertel.pl
Wigry pojadą Arke 3:0 róbcie screeany

Ja - 4 kwietnia 2017, 7:54:30 - *.play-internet.pl
Wigry powinny odpuscic bo I tak sa bez szans a w lidze idzie dobrze wiec szkoda sil

Znowuon - 4 kwietnia 2017, 14:20:03 - *.icpnet.pl
Sądząc po ostatnich meczach Arki Wigry mogą sobie pluć w brodę że łatwo sie dały ograć u siebie.

Zes - 4 kwietnia 2017, 15:55:16 - *.77.83.130
Wina trenera, jak na taki mecz postawil drugiego bramkarza, mam nadzieje, ze dzis w bramce Wigier bedzie stal Zoch, to przynajmniej nie bedzie obciachu......

Marek - 4 kwietnia 2017, 16:29:59 - *.10.209.76
Najpierw PZPN napina się na "wielkie znaczenie Pucharu Polski" a potem do sędziowania półfinału wyznacza arbitra może i dobrego, ale jednak drugoligowego

koneser - 4 kwietnia 2017, 16:57:07 - *.centertel.pl
Widzę na portalu dużo "znafcuf",którzy po ostatnich wtopach Arki wierzą w wygraną Wigier. Stawiam 3-0 dla Arki lub wyżej.

Jacek - 4 kwietnia 2017, 19:45:45 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl