5 kwietnia 2017, 19:25:15 - maciejko
Gol Marcina Kamińskiego

Marcin Kamiński strzelił gola dla VfB Stuttgart 1893 w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 27. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z TSV München von 1860. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, to pierwszy ligowy gol w tym sezonie.

5 kwietnia 2017, 17:30 - Monachium (Allianz Arena)
TSV München von 1860 1-1 VfB Stuttgart 1893
Romuald Lacazette 23 - Marcin Kamiński 90

żółte kartki: Amilton, Kai Bülow - Ebenezer Ofori.

sędziował: Patrick Alt (Saara).
widzów: 47 100.

Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Sebastian Boenisch, a spotkanie na ławce rezerwowych spędził były gracz Lecha Poznań Daylon Claasen.

Stuttgart jest wiceliderem tabeli z dorobkiem 51 punktów, TSV 1860 zajmuje 12. miejsce z 32 punktami.

ruch - 5 kwietnia 2017, 19:33:55 - *.adsl.inetia.pl
Fantastyczna sprawa . Kamiński zostanie wybrany do ,,11''kolejki !!!

ruch - 5 kwietnia 2017, 19:38:35 - *.adsl.inetia.pl
Fantastyczna sprawa . Kamiński czyli Polak znajdzie się w ,,11'' kolejki !!!!!

parówka - 5 kwietnia 2017, 19:44:58 - *.free.aero2.net.pl
do kadr... albo nie, rozmyśliłem się

Tdt - 5 kwietnia 2017, 20:22:05 - *.10.208.69
Brawo Kamyk

Bartek - 5 kwietnia 2017, 20:35:22 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Byłem na meczu cudownie grał bardzo pewnie w obronie. W 2 połowie grał jako napastnik. To tylko pokazuje jak bardzo mylił się trener sadzając go na ławce na początku sezonu.... Piłkarz meczu

ojoj - 5 kwietnia 2017, 20:52:16 - *.141.209.126
Powinniście jeszcze dodać że asystę przy golu Kamińskiego zanotował Boenish szkoda mi go ... Bo zapowiadał się rewelacyjnie a coś nie poszło tak jak trzeba mimo że to ambitny chłopak.

Ty - 5 kwietnia 2017, 21:47:29 - *.dynamic.chello.pl
Cudownie. Kocham go.

Vernon - 5 kwietnia 2017, 23:03:32 - *.sanok.biz
Lacazette dopiero chciały go największe kluby a wylądował w TSV Monachium.. No nieźle

LEO - 5 kwietnia 2017, 23:48:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepiej późno niż w cale
Brawo Marcin

Gauczan - 6 kwietnia 2017, 0:56:40 - *.centertel.pl
@LEO a co to jest cala???

andy3284 - 6 kwietnia 2017, 8:28:16 - *.icpnet.pl
To nie tego Lacazette'a chciały największe kluby. Tamten ma na imię Alexandre.

Dym - 6 kwietnia 2017, 17:13:25 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Monachium 1400000 mieszkańców, Warszawa 1700000. Frekwencja klubu z drugiej ligi dwa razy większa niż czołowego klubu Ekstraklasy.

Bartek - 6 kwietnia 2017, 20:08:47 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
do Dym; jest różnica w Warszawie i inych miastach rządzą chuligani, j aNiemiec nie wychwalam, ale wygląda to tak, ze kibice obu drużyn jechali metrem normalnie ze sobą rozmawiają, wiadomo są jakieś żarty, ale na wesoło z dystansem. W Rosji, Polsce i wielu postkomunistycznych państwach dalej jest ten problem-kary są zbyt łagodne....

Bart - 6 kwietnia 2017, 21:21:33 - *.emiter.com