7 kwietnia 2017, 22:23:07 - dyrovski
"Jaga" grała do końca

Jagiellonia Białystok wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 4-3 (2-1) w drugim piątkowym meczu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy. Gole dla gospodarzy strzelili Arkadiusz Woźniak, Łukasz Piątek i Łukasz Janoszka, zaś dla gości dwukrotnie trafił Cillian Sheridan i po razie Ivan Runje oraz Arvydas Novikovas.

Goście ruszyli do ataku od samego początku. Już w 1. minucie Fedor Černych dośrodkował w szesnastkę z lewej strony, a niecelny strzał głową oddał Taras Romanczuk. Sześć minut później Marián Kelemen wybił futbolówkę z własnej połowy w okolice pola karnego Zagłębia. Romanczuk zgrał piłkę głową, a w dobrej sytuacji znalazł się Cillian Sheridan, ale Irlandczyk źle uderzył i futbolówka poleciała obok słupka. W 15. minucie zaatakowali lubinianie i od razu objęli prowadzenie - Krzysztof Janus zagrał do Arkadiusza Woźniaka, a ten w sytuacji sam na sam nie dał szans Kelemenowi. Jagiellonia potrzebowała zaledwie dwóch minut, by doprowadzić do remisu. Po zamieszaniu w szesnastce gospodarzy, strzał oddał Černych. Martin Polaček odbił futbolówkę wprost pod nogi Sheridana, który natychmiastowym uderzeniem pokonał Słowaka.

Po upływie pół godziny gry próbę sprzed szesnastki podjął Łukasz Piątek, lecz bramkarz Jagiellonii zdołał odbić futbolówkę. W 38. minucie było już 1-2, a gola z rzutu karnego strzelił Sheridan. "Jedenastka" została podyktowana po faulu Polačka na Przemysławie Frankowskim. Zagłębie mogło odpowiedzieć pięć minut później, kiedy Aleksandar Todorovski zacentrował w szesnastkę, a strzał głową oddał Woźniak, ale świetną interwencją wykazał się Kelemen. Tuż przed przerwą sprzed pola karnego jeszcze raz uderzył Woźniak, lecz nie udało mu się pokonać golkipera gości.

W 56. minucie Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego, a kolejny raz Kelemena chciał zaskoczyć Woźniak, jednak strzał głową napastnika Zagłębia był kompletnie nieudany. Pięć minut później gospodarze wyrównali. Łukasz Janoszka podał do Martina Nešpora, który pojawił się na boisku kilka chwil wcześniej, a ten oddał celny strzał. Kelemen zanotował w tej sytuacji skuteczną interwencję, lecz piłka trafiła jeszcze do Piątka - pomocnik lubinian nie miał problemu z umieszczeniem jej w bramce. W odpowiedzi Piotr Tomasik zacentrował z rzutu wolnego, a niecelnie głową uderzył Sheridan.

W 75. minucie ponownie prowadzenie objęło Zagłębie. Idealnym dośrodkowaniem popisał się Starzyński, a Janoszka głową pewnie pokonał Kelemena. Prowadzenie lubinian znowu nie trwało długo, bo Jagiellonia wyrównała po trzech minutach - Tomasik zacentrował z rzutu wolnego, a nieudane wyjście zaliczył Polaček. Piłka spadła pod nogi Ivana Runje, który z bliska skierował ją do pustej bramki. W 90. minucie czwartego gola mogli zdobyć goście. Arvydas Novikovas wyłożył futbolówkę Dmytrowi Chomczenowskiemu, ale Polaček świetnie obronił. W doliczonym czasie gry białostoczanie jednak strzelili bramkę, a stała się ona dziełem Novikovasa, który pokonał golkipera Zagłębia po podaniu Sheridana.

7 kwietnia 2017, 20:30 - Lubin (Stadion Zagłębia)
Zagłębie Lubin 3-4 Jagiellonia Białystok
Arkadiusz Woźniak 15, Łukasz Piątek 61, Łukasz Janoszka 75 - Cillian Sheridan 17, 38 (k), Ivan Runje 78, Arvydas Novikovas 90

Zagłębie: 1. Martin Polaček - 4. Aleksandar Todorovski, 27. Dominik Jończy, 33. Ľubomír Guldan, 3. Đorđe Čotra - 7. Krzysztof Janus (61, 13. Martin Nešpor), 24. Jakub Tosik, 28. Łukasz Piątek, 18. Filip Starzyński (89, 17. Adrian Rakowski), 14. Łukasz Janoszka (85, 6. Kamil Mazek) - 9. Arkadiusz Woźniak.

Jagiellonia: 25. Marián Kelemen - 22. Rafał Grzyb, 17. Ivan Runje, 16. Guti, 77. Piotr Tomasik - 21. Przemysław Frankowski (82, 9. Arvydas Novikovas), 4. Jacek Góralski, 6. Taras Romanczuk, 23. Damian Szymański (65, 7. Dmytro Chomczenowśkyj), 10. Fedor Černych - 18. Cillian Sheridan.

żółte kartki: Starzyński, Polaček, Todorovski - Guti.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 5182.

ss - 7 kwietnia 2017, 22:23:25 - *.adsl.inetia.pl
Ustawka?

siwewlosy - 7 kwietnia 2017, 22:23:30 - *.dynamic.chello.pl
Spotkanie rozpoczęło się w strugach deszczu. Deszcz był tak rzęsisty, że napadał na rzęsy sędziemu bocznemu, który nie zauważył na pozycji spalonej dwóch zawodników Zagłębia. Dzięki temu gospodarze mogli już po 15 minutach gry cieszyć się z prowadzenia. Odpowiedź Jagiellonii była jednak błyskawiczna. Ucharakteryzowany na wyspiarskiego drwala Sheridan znalazł się tam gdzie powinien i w dość ekwilibrystyczny sposób posłał piłkę do bramki Polaczka. Brodaty napastnik jeszcze przed przerwą zdobył kolejną bramkę z rzutu karnego więc trener Probierz nieco się uspokoił i mógł zapiąć swój czarny płaszcz. Po zmianie stron, gdy Zagłębie wyrównało stan meczu na 2:2, trenerski płaszcz znów zaczął falować jak peleryna Zorro i ten stan nie zmieniał się już do końca spotkania niezależnie od wyniku.

obiektywny - 7 kwietnia 2017, 22:25:15 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Tak się zdobywa mistrza!!!

szedziu - 7 kwietnia 2017, 22:25:37 - *.uznam.net.pl
Szczere brawa dla Jagi za walkę. Białystok miasto mojego dziadka. Pozdrowienia dla chłopaków z Jagi ze Świnoujścia.

ml - 7 kwietnia 2017, 22:25:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Zagłębia.

Erxes - 7 kwietnia 2017, 22:25:46 - *.dynamic.chello.pl
Raczkowski jak zwykle wpływa swoimi złymi decyzjami na wynik spotkania, tym razem zrobił 3 takie błędy, ten faul na Polaczku po którym padła bramka to już kuriozum.

Zag - 7 kwietnia 2017, 22:26:59 - *.play-internet.pl
Zagłębie bez polotu. A tak poza tym to zero ambicji aby wygrać mecz. Po strzeleniu bramki obrona

ZL - 7 kwietnia 2017, 22:27:29 - *.dynamic.chello.pl
ml jak tam derby :D ?

Stokowiec - 7 kwietnia 2017, 22:27:55 - *.237.136.146
KURIOZUM to ja mam na drugie.

rozbawiony - 7 kwietnia 2017, 22:28:09 - *.centertel.pl
czy możliwe jest że Zagłębie się podłożyło? Tak to wyglądało, mowa ciała itp.

Lucato - 7 kwietnia 2017, 22:28:17 - *.10.52.10
@Zag
Po strzleniu bramki obrona?
A po straceniu bramki atak. Tak się gra do końca ;)
Dobre widowisko i zasłużone zwycięstwo Jagi!!

Kibic - 7 kwietnia 2017, 22:28:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ustawka śmierdzi na odległość sędzia dno

POlAĆEK - 7 kwietnia 2017, 22:29:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
BOCHATER meczu MARTIN POLAĆEK !!!!! KOŃ TROJANSKI w bramce Zaglebia !!!!!

robeercik - 7 kwietnia 2017, 22:30:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Więcej takich meczy poproszę

@rozbawion - 7 kwietnia 2017, 22:30:31 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Jak tak będzie się podkładać, to do ósemki nie wejdzie.

Oks Odra - 7 kwietnia 2017, 22:30:51 - *.play-internet.pl
Tak daremnego sędzie to dawno nie widziałem...Zagłebie nie może bramkarza znaleźć???Odkad pamiętam to grają z ręcznikiem na bramce.Myślałem,że jeszcze powalczą z Jagiellonia o te czwarte miejsce.Jagiellonia czwarte miejsce.Cieniutka ale w tej chwili nikt inny na czwarte miejsce nie zasługuje

Stokowiec - 7 kwietnia 2017, 22:31:08 - *.237.136.146
MARTIN POLAĆEK pewne miejsce w składzie... węgla.

bak - 7 kwietnia 2017, 22:32:52 - *.adsl.inetia.pl
Dziwnie to wyglądało...Zagłębie przestało walczyć, odpuściło obronę. Dziwny klubik ze słabym trenerem, sorry wielkim w gębie.

ml - 7 kwietnia 2017, 22:33:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

bis - 7 kwietnia 2017, 22:34:58 - *.146.128.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędzia z Warszawy,czyżby więc sędziował przeciw Jagiellonii. Ustawka ?

mixu - 7 kwietnia 2017, 22:35:09 - *.play-internet.pl
Brawo Jaga!

asas - 7 kwietnia 2017, 22:35:15 - *.159.154.149.in-addr.arpa
obiektywnie ... sprawiedliwy wynik to 2:2... spalony przy golu Woźniaka, spalony (delikatny) Nespora przy golu Piątka, brak karnego dla Zagłębia (choć tu bezczelnie Janoszka nurkował - ale sędzia by się z tym karnym obronił), faul na Polacku przy bramce Runje.

Leono17 - 7 kwietnia 2017, 22:36:15 - *.internetia.net.pl
Białystok miasto lidera 😊

@asas - 7 kwietnia 2017, 22:37:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zabrales Jagiellonii 1 bramke, Zaglebiu 2 i 1 dodales, to i tak 2:3, a nie 2:2

piotrek - 7 kwietnia 2017, 22:50:45 - *.dynamic.mm.pl
brawa dla jagi zagre do konca i wreszcie trafiony transfer sheridan najlepszy,najgorzej wypadaja na boisku 3 slepe krety i to praktycznie w kazdym meczu ,czas najwyzszy zaczac tych panow karac zawieszac na pare kolejek badz spuszczac o klase dwie nizej panie boniek a nie snuc jakies absurdy o 18 zespolowej lidze,chyba ze tych panow sedziow tez immunitet chroni

kyso - 7 kwietnia 2017, 22:51:43 - *.play-internet.pl
Brawo Jaga. Gratulacje z Lublina.

Ja - 7 kwietnia 2017, 22:54:11 - *.play-internet.pl
Brak karnego dla zagłębia to kryminał!
Jak można nie gwizdnąć tak ewidentnego karnego

anton - 7 kwietnia 2017, 22:54:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jakiś geniusz tu wyśmiewał, że na Cracovię (piątek 18.00) przyszło 6300 ludzi.
No to co pajacyku powiesz na frekwencję w Lubinie (pora lepsza, grał lider)

Pepes - 7 kwietnia 2017, 22:55:26 - *.opera-mini.net (*.47.40.195)
Jakim cudem te spotkanie prowadził sędzia z Warszawy,czy ktoś mi to wyjaśni? BKS BKS Mistrza masz!!!

psk - 7 kwietnia 2017, 22:55:57 - *.elpos.net
Taka prawda, Jaga jako jedyna ekipa z ekstraklasy zasługuje na Mistrza. Legia i Lech nie mają podjazdu do Jagi.
Wszystko na to wskazuje, że mistrz będzie w Białymstoku. Najlepiej grająca ekipa w tym sezonie. Brawo Jaga!

Zajmon - 7 kwietnia 2017, 22:56:36 - *.146.3.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Było gadanie że sędzia z wawy to wiadomo ze przeciw Jadze ale Raczkowski nasral w zbroje i był za jjaga! !
To ile jeszcze będziecie bredzic ze Legia kupiła sędziów

x - 7 kwietnia 2017, 22:57:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przy 3-3 ewidentny faul na bramkarzu Zagłębia , czyżby ingerencja władzy nawet w futbolu ?

Gabro - 7 kwietnia 2017, 22:57:40 - *.dynamic.chello.pl
Pewne rzeczy są w Lubinie niezmienne. Kiedyś kupowali dziś sprzedają.

Ja - 7 kwietnia 2017, 22:58:36 - *.play-internet.pl
Kelemen już chyba bardziej faulować nie mógł, jeśli za taki faul sędzia nie ma karnego to co musiałby zrobić żeby karny był

ZL - 7 kwietnia 2017, 22:58:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
juz nie od dziś wiadomo że Polaćek ma bliskie kontakty z bukmacherką ...mam nadzieje że w tym sezonie jak i w nastepnym w naszej bramce już nie stanie ! stokowce ,rakowskie ,piątki, polaćki WON z ZAGŁĘBIA !

pipi - 7 kwietnia 2017, 22:59:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Oks. Dzięki. Twoje pozwolenie na 4 miejsce odbieram jako zaszczyt. Jak pozwolisz być trochę wyżej to byłoby spoko...
JagaOnlyONE.

Demon85 - 7 kwietnia 2017, 23:00:08 - *.146.142.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie zostawcie sedziowanie taka jest pilka w tej chwili Jaga jest na majstra co będzie dalej to zobaczymy każdy kibic powinien wierzyc w sukces a nie przed sezonem rozdawac medale..

Zajmon - 7 kwietnia 2017, 23:02:19 - *.146.3.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do psk
weź się obudź Jaga do pucharów na początek odpada z karabachem! !! To ma być to coś. Idź wytrzezwiej Białostocki malolacie

Klamca - 7 kwietnia 2017, 23:03:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Stokowiec !!! Proponuję odwiedzić psychologa bo tego co ty chłopie mówisz nie da się słuchać. Najlepiej w pięknym stylu spuść Zaglebie do 1 ligi .

@Zajmon - 7 kwietnia 2017, 23:04:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile lat temu? a przypomniec Levadie? przypomniec Karabach? przypomniec Vetre czy Stjarnan?

nikt - 7 kwietnia 2017, 23:05:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziś Jagiellonia grała tak jak w tym sezonie kiedy 3 miejsce zdobywała. Wtedy końcówki nazywano Probierz time.

miedziak - 7 kwietnia 2017, 23:07:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
Stokowiec czy byłeś obecny na tym meczu a jak byłeś
to czy nie widziałeś ze ten młody obrońca w końcówce meczu oddychal już rękawami i nie stanowił żadnej przeszkody,ponadto Polackowi wręczyć bilet i won na Słowację.

Stokowiec - 7 kwietnia 2017, 23:11:33 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Stokowiec już dawno odleciał gada głupoty drużyna pod jego ręką trenerska gra od dawna taka kiszke że szkoda komentować a ten opowiada bajeczki na konferencjach prasowych.
Dziwie sie ze ten prezes Zagłebia tego nie dostrzega co sie pod jego nosem wyprawia .

Zajmon - 7 kwietnia 2017, 23:12:13 - *.146.3.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A co mnie te drużyny obchodzą? ?!
Ty wiesz z kim i o czym piszesz? ?

do psk - 7 kwietnia 2017, 23:14:43 - *.173.33.220.tesatnet.pl
Ładnie odleciałeś. Piła do boku i wrzuta lub piła do boku rajd i w pole karne a dalej co będzie to będzie. Dzisiaj poza ostatnimi 10 minutami taktyka na mecz to długa piłka zgranie (przedłużenie) i strzał lub wrzuta. Żadnej kombinacji i wymienności.

Oks Odra - 7 kwietnia 2017, 23:17:15 - *.play-internet.pl
@psk
Zobaczymy na koniec sezonu...Jak ty się podniecasz taką grą to ja ci naprawdę współczuję.Podziękujcie Polackowi za tą wygraną.Zagłębie lepsze.Zresztą jeszcze ani jednego meczu nie widziałem w wykonaniu Jagielloni,żeby pokazała,że jest wart tego mistrza.A poźniej się dziwisz że przeciwnik z Kazachstanu czy Cypru za silny.

Kuba - 7 kwietnia 2017, 23:17:24 - *.239.58.162
Nie ważne jakie kto ma szanse i motywacje w pucharach. LICZY SIĘ ZDOBYCIE MISTRZA! I to całe pokolenie będzie pamiętać! Nikt nie ma prawa używać argumentu pucharów, bo po to jest liga by wygrał ten co chce, a nie ten co ma lepszą historie w pucharach. Dla tego wielu ogląda lige bo chce nowości. Dlatego cicho sza i w kubełek!

ja - 7 kwietnia 2017, 23:18:37 - *.dip0.t-ipconnect.de
kurna mac zle , nie dobrze , kurna mac dobrze nie dobrze . wescie sie w garsc i troche kibicujcie , a nie klaty przecie . przyjdzie do mnie , to wam powiem co to , znaczy cos klapnac

Zajmon - 7 kwietnia 2017, 23:19:20 - *.146.3.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do psk z godziny 23.14.43
to żeś super wyjaśnił grę Jagi czemu inni tego nie widzą

Oks Odra - 7 kwietnia 2017, 23:21:08 - *.play-internet.pl
@zajmon
Wtopy tam jakieś każdy zanotował,ale bynajmniej Lech,Wisła Legia jednak pokazały się z dobrej strony w Europie.Niech jagiellonia najpierw coś osiągnie i pokaże,że coś potrafi bo będzie jak z Cracovia w zeszłym roku.

Oks Odra - 7 kwietnia 2017, 23:27:43 - *.play-internet.pl
@Kuba
O Irtyszu też zapomnieć sie nie da :D

@kuba - 7 kwietnia 2017, 23:30:55 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Święte słowa. Ja jako kibic Jagi, puchary mam w odbycie. Liczy się tylko mistrzostwo, coś co zostaje na zawsze.

Zrozumieni - 7 kwietnia 2017, 23:31:36 - *.175.158.249.koba.pl
Ważną i bardzo czytelną rzecz napisał Kuba. Tu nie chodzi o puchary, ale o zdobycie mistrzostwa Polski, szczególnie przez kluby, które jeszcze nigdy nie doznały tego szczęścia. Po co ta zawiść i chamstwo?

piotrek - 7 kwietnia 2017, 23:37:05 - *.dynamic.mm.pl
myslalem ze w naszej lidze gra sie o mistrzosrwo kraju a nie o to kto w ktorej rundzie europucharow odpadnie panowie zejdzcie na ziemie ate druzyny ktorymi tak gardzicie z kazach azerbej i inni maja czesto wyzsze budzety niz nasze kluby niby pieniadze nie graja ale mozliwosci sa zdecydowanie wieksze

Leszek - 7 kwietnia 2017, 23:39:20 - *.centertel.pl
Życzę Jagiellonii by tak dobrze zagrała również w Pucharach Europejskich. Bo to że zajmie się wysokie miejsce w lidze- poza fanatykami Jagiellonii rzadko kto potem pamięta, natomiast występy w pucharach są pamiętane przez całą Polskę. Statystyczny kibic piłki nożnej w Polsce pobieżnie śledzi ligę, natomiast ogląda za to w TV wszystkie mecze pucharowe naszych drużyn i pamięta latami.
Piszę to z troski, byście pamiętali, że najważniejsze mecze sezonu- to będą mecze w Pucharach Europejskich.

GKsJ.Zdrój - 7 kwietnia 2017, 23:40:19 - *.225.72.116 (*.36.82.43)
Omg

dsor - 7 kwietnia 2017, 23:42:36 - *.play-internet.pl
Bardzo dziwne sędzia z Warszawy a pomagał jak mógł Jadze. Cały mecz stronniczo za nimi brak karnego dla Zagłębia w 45 minucie za faul bramkarza na Janoszce oraz uznanie bramki dla Jagi w 78 minucie po ewidentnym faulu na bramkarzu Zagłębia to przekręty za które sędzia powinien dożywotnio być zdyskwalifikowany. A jego sędziowaniem w tym meczu powinna zająć się prokuratura.

Oks Odra - 7 kwietnia 2017, 23:43:46 - *.play-internet.pl
Jak macie takie kretyńskie myślenie to wiecie czemu ta liga jest tak beznadziejna...Wystarczy spojrzeć na Legię i jej budżet.Chyba wiadomo skąd się to wzięło.Gra w Europie daje kasę,przyciąga menedżerów,podbija ceny przeciętnych zawodników,przyciąga kibiców,stacje telewizyjne,co za tym idzie kolejna kasa dla klubu,sprowadza sie lepszych piłkarzy,dzięki temu kibiców i tak się to kręci.Jedno napędza drugie a kogo obchodzi jakaś daremna polska liga?Jakiś zagraniczny menedżer przyjedzie na mecz Zagłebie-Jagiellonia???Smiech na sali.No ale tak myślą nieudacznicy co w życiu nic nie chcą osiągnąć.

BKS - 7 kwietnia 2017, 23:44:28 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Napiszę więcej. Gdy ktoś powiedział, że Jaga w tym sezonie zdobędzie mistrza, a w przyszłym spadnie z ligi i będzie kisić się w I lidze pół dekady, to brałbym taką możliwość w ciemno.

ZL - 8 kwietnia 2017, 0:01:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stokowiec ! Małkowski do bramki od nastepnego meczu ,a tobie w czerwcu juz dziekujemy

dab - 8 kwietnia 2017, 0:03:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra zmiana dołuje Zagłębie, w zeszłym roku 3 miejsce puchary a teraz?

Bynajmniej - 8 kwietnia 2017, 0:10:30 - *.centertel.pl
Bynajmniej... czlowieku weź słownik..

BadBoy - 8 kwietnia 2017, 0:16:03 - *.col.wideopenwest.com
We are the champions!

Jacek - 8 kwietnia 2017, 0:20:02 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl
Oks Odra, ale w czym ty widzisz problem,nie możesz przejść poprostu obojętnie obok wygranej Jagiellonii.Serio ciężko to zrozumieć?!Drużyna wgrywa i ok,zdobędzie Jaga mistrzostwo będzie ok,chyba twój świat nie legnie przez to w gruzach.

widz tv - 8 kwietnia 2017, 0:39:32 - *.246.66.126.skyware.pl
Polacek to groteska

Dziadek - 8 kwietnia 2017, 0:57:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Chyba sędzia grał do końca

Oks Odra - 8 kwietnia 2017, 1:05:27 - *.play-internet.pl
@jacek
Nic nie runie.Ot moje zdanie i tyle.Obejrzałem ten mecz i Jagiellonia miała by szanse gdyby nie podział.Tak nie ma żadnych bo jest za słaba.I nie pisze tego bo mam coś do tego kubu.

Damjaan - 8 kwietnia 2017, 1:31:44 - *.bb.sky.com
Czytam tak te wasze wypociny i czytam. Nie kibicuje zadnej polskiej druzynie ale sledze polska lige ale wiecie co? Na ta chwile to Jagiellonia jest jedyna druzyna ktora zasluguje na mistrzostwo. Co z tego ze Legia ma kase? A niech se ma i dalej liczy zlotowki/euro na koncie. Z taka ''kasa'' to w lidze powinni byc na 1 miejscu z 20ma punktami przewagi. Jaga z kolei, ma mlodych ambitnych chlopakow ktorzy chca cos osiagnac, mistrzostwo, nawet te el do lm (bo nikt o lm tu nie mowi), ale kochaja to co robia. I po prostu im sie to nalezy i pokazuja to z meczu na mecz. Temat do zamkniecia ;) dziekuje, dobranoc.

Emre - 8 kwietnia 2017, 1:52:24 - *.icpnet.pl
Pomysły trenera Zagłębia nie pozwalają większości piłkarzy pokazać pełni możliwości, robi sie troche duszno.

Miki - 8 kwietnia 2017, 5:16:34 - *.2-4.cable.virginm.net
wszystkim przeszkadza ze Jaga jest liderem

Tragedia - 8 kwietnia 2017, 6:02:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stokowiec na sile chwali młodzież a nie widzi ile kiksów miał Jończy, a POlAĆEK to se nadaje na bramkę ale do disco . KGHM niech kupi Stokowcowi okulary w których będzie widział! bo w tych co nosi to on ma swój świat i mówi nie od dziś głupoty. .albo coś bierze.

Gol - 8 kwietnia 2017, 7:09:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 bramki dla zagłębia ze spalonego. Ale Jaga sie nie dala przekrecic

Marek z Bi - 8 kwietnia 2017, 7:11:46 - *.231.26.184.koba.pl
Życzę innym miastom takiego klubu i drużyny jak Jagiellonia. Wielka satysfakcja z dzisiejszego meczu. Zagłębie także zagrało b.dobrze.

Miki - 8 kwietnia 2017, 7:52:09 - *.197.120.199.threembb.co.uk
Sedzia słaby.zaglebie strzelalo ze spalonych

kkkkk - 8 kwietnia 2017, 7:55:28 - *.play-internet.pl
Do ludzi ktorzy belkocza ze sedzia pomogl juz drugi mecz Jadze. Przeczytajcie sobie kontrowersje z poprzedniej kolejki. Karny po faulu na Tomasiku bezdyskusyjny wszyscy to potwierdzili. Druga kontrowersja to nie odgwizdanie karnego za popchniecie Sheridana w powietrzu przy glowce tam tez powinien byc karny. Jesli chodzi o mecz z Zaglebiem to kontrowersje sa takie ze sedzia uznal dwie bramki dla zaglebia ze spalonego - czyli rozumiem ze to jest pomoc Jagiellonii??? Jesli chodzi o sytuacje z 45 minuty to zawodnik zaglebia specjalnie szukal kontaktu z kelemenem i go sam praktycznie zaczepil. Przy stracie 3 bramki Polacek poszybowal i minal sie z pilka i sam wpadl na bedacego w wyskoku gutiego. Gdzie tu pomoc??
Do Odra oks -ty chyba masz jakies kompleksy bo zawsze wypisujesz jakies durnoty w stosunku do Jagi.
Moge tylko powiedziec ze jak wasz posel jestes jaki byleJaki

to ja - 8 kwietnia 2017, 7:59:15 - *.bialystok.vectranet.pl
Jeżeli po 30 kolejce Jaga będzie pierwsza to dla mnie jest mistrzem. Nikt mi tego odczucia nie zabierze. Jeśli na pudle to też pięknie.
Runda dogrywkowa i kradzież punktów (dzielenie) to wymysł chorych ludzi! Te ciągłe wypominanie porażek w pucharach czy dla Jagi, Legii, Wisły itp.z egzotycznymi zespołami świadczy o tym, że ci ludzie co tak "fachowo" komentują zatrzymali się w czasie przeszłym i nie mają żadnych innych argumentów do dyskusji tylko powtarzają tę startą mantrę. Tak naprawdę osobiście mam to z tyłu... liczą się fakty a nie co kret-yni wypisują. Pozdrowienia miłośnikom piłki.

kibic - 8 kwietnia 2017, 7:59:52 - *.231.6.69.koba.pl
Zasłużone zwycięstwo Jagiellonii pomimo słabej pracy sędziego liniowego. Takimi meczami zdobywa się mistrza. Chłopaki pokazali Jagielloński charakter. Brawo. Mam nadzieje że sędziowie nie będą przeszkadzać w uczciwym zdobyciu mistrza przez Jagiellonie.

bstok - 8 kwietnia 2017, 8:45:47 - *.euro-net.pl
Mówi się o karnym dla Zagłębia i faulu Gutiego na Polaczku. W Anglii też by nie odgwizdano i jeszcze by się zwyło z takich piłkarzy że zamiast grać to szukają faulii. Podoba mi się zmiana sędziowania w ekstraklasie, bo ile to można oglądać symulki i niedozywionych piłkarzy na boisku zamiast piłki nożnej?

GKsJ.Zdrój - 8 kwietnia 2017, 9:01:35 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

🐗

Olo - 8 kwietnia 2017, 9:40:10 - *.146.0.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I co jaga ma grac w pucharach?pokaze taka klase jak rok temu razem z cracovia odpadli w rundzie przedwstepnej.w tym roku nie mamy kogo wystawic do pucharow,poziom ligi dramatyczny,z pierwszej ligi nie ma kto awansowac,a do spadku zasluguje polowa ligi.pilnie reformy,18druzyn w kazdej lidze,3spadaja,czwarta gra baraze.

Kret arena - 8 kwietnia 2017, 9:40:32 - *.internetia.net.pl
Pierwsza bramka dla Lubinków 2graczy na spalonym 1-2m i sędzia uznaje gola ! Widzów tradycyjnie mniej stadion ok 16 tys a na trybunach 20%-25% luda to daje 3200- 3600 widzów !! Ale krety czy wyjazd czy u siebie zawsze zawyżają liczby .

Mario - 8 kwietnia 2017, 9:54:31 - *.9-3.cable.virginm.net
Jesli mialaby byc ustawka to byloby 4-3 dla Zaglebia. W mysl zasady my Wam teraz, Wy nam pozniej! I Jadze i Zaglebiu to by pasowalo, bo teraz walka o 1.5pkt potem o 3!

do ola - 8 kwietnia 2017, 10:08:24 - *.dynamic.mm.pl
jak nie masz pojecia to glosu nie zabieraj rok temu to odpadla cracovia z piastem ,pisz podanie do pzpnu niech w tym roku nikogo nie wystawiaja do pucharow skoro nikt sie nie nadaje,piszesz 0 18 zespolowej lidze a twierdzisz ze nikt nie chce awansowac z 1 ligi,dam ci jedna rade jesli nie masz wlasnego zdania to nie powtarzaj po kims idiotyzmow czyli pomyslow bonka

Baczny obs - 8 kwietnia 2017, 12:09:48 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Po sędziowskim przekręcie w LM 6:1 dla Barcelony wydawało się, że sędzia już więcej wyrzeźbić nie może. Jak widać może.Wynik wypaczony całkowicie. Mam nadzieję, że dadzą już mu odpocząć do końca sezonu, przynajmniej.

ern - 8 kwietnia 2017, 12:14:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po takim blamażu w LM to PSG powinni rozwiązać, płacz na sędziego hehe, dać sobie strzelić 6 goli to jest kompromitacja i tyle temacie, dopóki nie będzie powtórek video to sędziowie zawsze będą coś odwalać proste.

robchy - 8 kwietnia 2017, 14:59:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy bramkach Woźniak i Nespor na spalonym, a karny dla KGHM-u powinien być

Bialystok - 8 kwietnia 2017, 15:30:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chcieli przekręcić Jage uznajac dwa gole ze spalonego, ale na szczęście to nie wyszło. Żadnego faulu na bramkarzu przy golu na 3:3 nie było. Bramkarz sam wleciał na Runje.
Teraz niech Lech wygra z legia albo remis i gitarka

lobotomek - 8 kwietnia 2017, 16:50:46 - *.play-internet.pl
Jaga była lepsza. Mecz w dobrym tempie. Obie drużyny biegały szybko przez 90 minut a nawet dłużej. Kiedy ostatnio w naszej lidze zawodnicy w 90. minucie robią sprinty i duszą przeciwnika, by wygrać mecz? Nie przesadzajcie z tą krytyką. Spalone dwa były i dwie bramki dla Zagłębie nie powinny być uznane. Karny dla jagi wątpliwy. Piłka była już w kosmosie, akcja skończona, więc jakie ma znaczenie czy Polaczek wpadł na zawodnika, czy nie? Faul Kelemena nie było, to zawodnik zagłębia zrobił jaskółkę. Średnio wysportowany mężczyzna przeskakuje leżącego człowieka tylko 99% piłkarzy zawsze zaczepi bramkarza. Za takie coś co najmniej kartka. Pozza tym błędy sędziów to normalka. Wynik nie jest wypaczony. Dobre tempo, dobry mecz, dużo strzałów, tylko ta frekwencja nędzna jak diabli. W Lubinie nigdy nie będzie wielkiej piłki. Połowę biletów pewnie z rozdawnictwa dla vipów. A jeszcze naganiali grupowe po 5 zł dla dzieci i 10 zł dla starych. Fatalnie.

LEON - 8 kwietnia 2017, 20:15:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl