8 kwietnia 2017, 14:56:19 - bartekwr9
Bramka Janusza Gola

Janusz Gol strzelił bramkę dla Amkara Perm, a jego drużyna zremisowała 2-2 (2-2) w wyjazdowym meczu 22. kolejki rosyjskiej ekstraklasy przeciwko Kryljom Sowietow Samara. Dla polskiego pomocnika to drugie trafienie w sezonie.

8 kwietnia 2017, 13:00 - Samara (Mietałłurg)
Krylja Sowietow Samara 2-2 Amkar Perm
Gianni Bruno 16, Siergiej Kornilenko 32 - Janusz Gol 8, Petyr Zanew 30 (k)

żółte kartki: Gieorgij Zotow, Wiaczesław Zinkow - Nikołaj Zajcew, Fegor Ogude.
czerwona kartka: Wiaczesław Zinkow (90. minuta, Krylja Sowietow, za drugą żółtą).

sędziował: Witalij Mieszkow (Dmitrow).

Gol został zmieniony w 90. minucie przez Siergieja Bałanowicza. Cały mecz w Amkarze zagrali byli zawodnicy polskich klubów - Rołand Gigołajew (Ruch Chorzów) i Pawieł Komołow (GKS Bełchatów).

Amkar zgromadził 32 punkty i zajmuje szóste miejsce w tabeli ligowej.

Mądry - 8 kwietnia 2017, 14:59:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gol Janusza Gola,bo bramka to jakby zawinił.
Mimo wszystko Brawo.

Webi - 8 kwietnia 2017, 14:59:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Janusz dziękuje za spartak. Legia pamięta !!!! Janusz gol ale ale...

xxxxx - 8 kwietnia 2017, 14:59:13 - *.dynamic.chello.pl
gol janusza bramki

needle - 8 kwietnia 2017, 15:04:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Otóż to ===> Webi
To ledwie 5 lat a dzięki temu, że nadstawił głowę (naprawdę niegłupio!) nie było dogrywki i (L) wyszła z grupy LE
Później dzięki rozstawieniu łatwiej było grać.
Pewnie to nie był gracz, o którym zapisze się historia ale fajnie wyszło.
IGła
PS1 Miałem zły odbiór meczu w TV i przy stanie 2:0 miałem wyłączyć...
..jak dobrze, że mnie dobry duszek powstrzymał
PS2 Tak samo się cieszyłem gdy Rudnievs strzelił z JUVE na 3:3 w ostatniej minucie...

Bolo Łączn - 8 kwietnia 2017, 15:35:24 - *.244.protonet.pl
golgola

Brawo Gol - 8 kwietnia 2017, 16:51:06 - *.dynamic.chello.pl
Nazwisko zobowiązuje żeby Gol strzelał gole.

relax - 8 kwietnia 2017, 16:52:59 - *.oxylion.net.pl
Mam wrażenie, że trochę jakby zapomniany stał się w tej Rosji. Nie często się zdarza by Polski zawodnik był podstawowym od kilku sezonów zagranicą. Janek trzyma poziom

LEON - 8 kwietnia 2017, 20:41:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl