8 kwietnia 2017, 15:52:01 - bartekwr9
Dwie bramki Marcusa Piosska

Marcus Piossek strzelił dwie bramki dla SC Paderborn 07 w wygranym 3-0 (1-0) meczu 32. kolejki niemieckiej 3. Ligi przeciwko FSV Frankfurt 1899. 27-latek strzelił trzy bramki w tym sezonie.

8 kwietnia 2017, 14:00 - Paderborn (Benteler-Arena)
SC Paderborn 07 3-0 FSV Frankfurt 1899
Roope Riski 45, Marcus Piossek 64, 76

żółte kartki: Lukas Boeder, Sebastian Schonlau, Robin Krauße - Leon Hammel, Denis Streker.

sędziował: Asmir Osmanagić (Wirtembergia).

W 30. minucie Yannick Stark (FSV Frankfurt) nie wykorzystał rzutu karnego (Lukas Kruse obronił).

Piossek zagrał cały mecz. W 87. minucie w drużynie gospodarzy na boisku pojawił się Koen van der Biezen (w przeszłości Cracovia), który zastąpił Roope Riskiego. Na ławce gości pozostał Fabian Burdenski (kiedyś Wisła Kraków).

SC Paderborn 07 ma na koncie 33 punkty i zajmuje 18 miejsce w lidze.

Michał - 8 kwietnia 2017, 17:43:59 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Ale się stoczył Paderborn. Jeszcze 2 lata temu grali w Bundeslidze.

LEON - 8 kwietnia 2017, 20:54:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl