[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


8 kwietnia 2017, 16:51:31 - koofel
II liga: Błękitni 2-2 Stal St. W.

8 kwietnia 2017, 15:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)
Błękitni Stargard Szczeciński 2-2 Stal Stalowa Wola
Patryk Skórecki 10, Maciej Liśkiewicz 78 (k) - Bartłomiej Wasiluk 18 (k), Przemysław Wróbel 90 (s)

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 7. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 18. Wojciech Fadecki, 3. Piotr Wojtasiak (69, 9. Sebastian Inczewski), 11. Paweł Lisowski, 10. Bartosz Flis (88, 5. Bartłomiej Zdunek), 13. Karol Orłowski - 16. Patryk Skórecki.

Stal: 12. Bartosz Koncki - 7. Konrad Korczyński, 19. Szymon Jarosz, 4. Mateusz Kolbusz, 15. Mateusz Wójcik - 10. Kamil Bętkowski, 6. Bartłomiej Wasiluk, 8. Bruno Żołądź, 11. Michał Mokrzycki (64, 13. Przemysław Stelmach), 14. Kamil Jonkisz (80, 16. Kacper Piechniak) - 9. Adrian Gębalski.

żółte kartki: Wojtasiak, Flis - Jarosz, Gębalski, Jonkisz.

sędziował: Tomasz Białek (Drezdenko).
widzów: 448.

REKLAMA

Dziadzia - 8 kwietnia 2017, 16:58:06 - public-gprs388453.centertel.pl
To już nawet nie jest smieszne co Blekitni odwołają.

e - 8 kwietnia 2017, 17:06:48 - user-31-175-20-20.play-internet.pl
a co odwołali?

stal - 8 kwietnia 2017, 18:48:05 - 178-214-7-1.mtm-info.pl
dobrze ze blekitni de facto sami sobie wbili gola w 90 minucie ,bo była by kolejna porazka stali po kolejnym beznadziejnym meczu w ktorym nie sa w stanie stworzyc sytuacji bramkowej ,to co stalowa wola prezentuje na wiosne to jest zenada ,gdzie sa te pieniadze ktore klub dostał od miasta i to nie małe ,gdzie transfery ? poprzedni prezydent nie dawał kasy na klub i wyniki i gra były o niebo lepsze ,teraz dostaja pieniadze i poziom sportowy jaki jest to poziom kabaretowy .Najwyrazniej działaczom klubu zalezy tylko na zgarnieciu kasy za pro junior system i wyniki sa dla nich nie wazne ,oby sie nie przeliczyli bo jak stal spadnie to zadnych diengow nie budiet

Edb - 8 kwietnia 2017, 19:13:34 - h176-227-201-211.host.redstation.co.uk
ciekawy meczyk był.

REKLAMA

ino - 8 kwietnia 2017, 19:16:01 - 31.42.21.87
pamiętasz jaki wynik typowałes ostatnio ?? przed kolejką to teraz wróc i błagaj o litosc expercie. a jak nie pamietasz to ci przypomne 3-0 dla błekitnych

do ino - 8 kwietnia 2017, 19:38:09 - 178-214-7-1.mtm-info.pl
bylo nie obstawiac u buka a jak przegrałes pieniazki to napisz do żal.pl i tam sie wypłacz ,napisałem ze bedzie 0-3 bardziej zeby ich zmobilizowac ,ja tego meczu nawet nie obstawiałem ,taka rada na przyszlosc umiesz liczyc licz na siebie a nie sugeruj sie czyjas opinia bo znowu bedziesz zale wylewal do innych

ino - 8 kwietnia 2017, 19:47:01 - 31.42.21.87
ja do koleszki stal przypmnij sobie czwartek typowanie wynikow 2 liga i sedziowanie . pozdro

DFG - 8 kwietnia 2017, 20:07:14 - abzh102.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kopnik, jak żeś kibicował ............

mamrot - 8 kwietnia 2017, 20:31:49 - 84.38.84.82
Nie wiem dlaczego tak się napinacie jak chłopaki przywieźli 1 pkt z bardzo trudnego terenu. Teraz na Hutniczą zapier....ać i pomóc im żeby z Bełchatowem 3 pkt zdobyli.

vxc - 8 kwietnia 2017, 21:19:03 - 89-65-125-106.dynamic.chello.pl
Punkty, punkty,czy są chętni? I tak nie ma awansu,a kasa świeci pustką. Pomagamy!

zero - 8 kwietnia 2017, 23:23:11 - 5ad0538e.bb.sky.com
haha, z Belchatowem wygrac? chyba, ze z ich rezerwami. Ta druzyna to sie nadaje chrzan trzec a nie grac w pilke.

toyota - 8 kwietnia 2017, 23:35:02 - ool-4574ed47.dyn.optonline.net
Szymanski koncz was astydu oszczec

KibicS1957 - 9 kwietnia 2017, 0:13:28 - 80.48.126.78
szkoda Błękitni straty 2 punktów a kibicom Stalowki z rowerowa zalecam okład z lodu na głowe

123 - 9 kwietnia 2017, 0:37:55 - 82-160-166-219.tktelekom.pl
Szkoda bo te 3 punkty powinny pojechać na podkarpacie.Zawodnik który strzelił bramkę nie uznaną nie był na spalonym.Na spalonym był gość który nie brał udziału w akcji.Sędziowie wypaczyli wynik meczu.