8 kwietnia 2017, 17:36:18 - maciejko
Spadek drużyny Safiana Skupińskiego

Caldicot Town AFC, w barwach którego występuje Safian Skupiński, spadł z drugiej ligi walijskiej. Po przegranej z Risca United FC 2-3 (1-1) oraz wygranej Port Talbot Town FC z Afan Lido FC 4-0 (1-0), drużyna Polaka na trzy mecze przed końcem sezonu na pewno zajmie jedno z dwóch ostatnich miejsc i spadnie z ligi.

8 kwietnia 2017, 15:30 - Ystrad Mynach (CCB Centre for Sporting Excellence)
Risca United FC 3-2 Caldicot Town AFC
Tom Berry 17, 69, Brad Baker 75 - Richard Sharratt 29, Ben Smith 73

W 83. minucie Ben Smith (Caldicot) nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz obronił).

Caldicot Town AFC zajmuje ostatnie 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów i stratą jedenastu do 14. lokaty. Z ligi spadają co najmniej dwie drużyny.

Piotr3k - 8 kwietnia 2017, 17:39:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie martw się Safian, za rok wrócimy silniejsi! Pozdro Caldicot Town!

vxb - 8 kwietnia 2017, 18:05:11 - *.dynamic.chello.pl
Całe Caldicot Town zawsze razem! Safian podobno ma iść do Wisły po bankructwie i spadku klubu do I ligi.

LEON - 8 kwietnia 2017, 21:26:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl