8 kwietnia 2017, 17:00 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)
Robert Chwastek 75 - Dawid Kubowicz 18, Jakub Bojas 20, Radosław Stępień 37, Łukasz Pietroń 53

Gryf: 1. Dawid Leleń - 13. Paweł Brzuzy (46, 7. Dawid Tomczak), 4. Łukasz Nadolski, 3. Przemysław Kamiński, 17. Maciej Dampc - 8. Robert Chwastek, 22. Piotr Łysiak (32, 15. Piotr Kołc), 16. Przemysław Czerwiński, 5. Krzysztof Wicki, 20. Przemysław Mońka (73, 11. Mateusz Goerke) - 9. Michał Marczak.

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 19. Łukasz Pietroń, 23. Dawid Kubowicz, 5. Kamil Wenger, 2. Rafał Maciążek - 17. Jakub Bojas, 8. Patryk Sokołowski, 24. Bartosz Danowski (82, 15. Krzysztof Niburski), 10. Radosław Stępień (70, 25. Filip Burkhardt), 7. Damian Szuprytowski (63, 21. Rafał Lisiecki) - 6. Anton Kołosow (74, 11. Paweł Piceluk).

żółte kartki: Kamiński, Czerwiński - Pietroń, Bojas, Sokołowski.

sędziował: Krzysztof Korycki (Warszawa).
widzów: 320.

W 80. minucie Piotr Kołc (Gryf) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Beee - 8 kwietnia 2017, 18:55:13 - *.16-3.cable.virginm.net
Ktoś chyba podmienić graczy Gryfa. Odkąd zmienili trenera grali fajna piłkę, stylowo jedna z najlepszych w lidze a i wyniki świetne (6 pkt z liderami) a dziś taka kaszanka... gdyby nie fart mogło być i z 1:8. Wejherowiaki, cóż wam się dziś stało ???

qwerty - 8 kwietnia 2017, 18:59:49 - *.elblag.vectranet.pl
Ile Olimpii?

Matr - 8 kwietnia 2017, 19:00:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W 80. minucie Piotr Kołc (Gryf) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).A zawodnik Olimpii Lisiecki strzelił w poprzeczke z 8 metrów.Olimpia powinna wygrac wynikiem 6 ;1

arekkk - 8 kwietnia 2017, 19:01:11 - *.nyc.res.rr.com
Niestety, ale Olimpia to calkiem dobry zespol. Przegrali tylko 5 meczow. Jakby wygrali kilka zremisowanych meczow to by walczyli o awans. Maja calkiem dobrych strzelcow. A dwoch z nich jest czolowymi strzelcami w II lidze. W zeszlym roku Olimpia strzelila 115 goli, a w tym juz 43 gole.

Co wam zaszkodziło dzisiaj?.
Panowie powinniście kibiców przeprosić i to każdego z osobna.

OE - 8 kwietnia 2017, 20:26:20 - *.adsl.inetia.pl
Ile Arki na Gryfie skoro mieli zakaz na Pogoń ? Widziałem , wiem wszystko .

Gryf - 8 kwietnia 2017, 21:02:19 - *.dynamic.chello.pl
Jedna bramka samobójcza Przemysław Moncka, droga redakcjo

griznaman - 9 kwietnia 2017, 7:09:17 - *.ssp.dialog.net.pl
Czwarta bramka to samobój Dampca! Zawodnik usiłował wybić piłkę ktora niefortunnie skierował do bramki. Uprasza sie redakcje o korektę.

OE Ultras - 9 kwietnia 2017, 16:09:30 - *.110.237.211
Oficjalnie liczba Olimpii to ok 110 w tym 23 osoby z Elbląga. Dzięki za wsparcie dla Brodnica, Chelmza, Kwidzyn, Grudziadz itd.

Zks - 9 kwietnia 2017, 19:22:35 - *.centertel.pl
Do oe ultras, bzdury piszesz, jakie 23 osoby?, jaki kwidzyn grudziadz?

Mońka - 10 kwietnia 2017, 18:37:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@griznaman SPROSTOWANIE. Samobója strzelił Przemysław Mońka były gracz Rakowa Częstochowa, prawy obrońca/pomocnik/czasem 10. Wielofunkcyjny piłkarz tym razem wybijając piłkę lewa noga skierował ją do własnej bramki.