8 kwietnia 2017, 17:45 - Zabrze (Arena Zabrze)

Górnik: 1. Tomasz Loska - 3. Adam Wolniewicz, 2. Bartosz Kopacz, 15. Dani Suárez, 4. Rafał Kosznik - 25. Łukasz Wolsztyński (77, 26. Adam Danch), 22. Szymon Matuszek, 6. Denis Jančo (65, 28. Maciej Ambrosiewicz), 17. Igor Angulo, 7. Rafał Kurzawa - 11. David Ledecký (81, 14. Bartłomiej Olszewski).

Olimpia: 22. Jakub Wrąbel (7, 23. Patryk Królczyk) - 25. Damian Ciechanowski (35, 11. Marcin Smoliński), 4. Lukas Klemenz, 94. Arkadiusz Kasperkiewicz, 27. Marcin Woźniak - 99. Damian Michalik, 8. Kamil Kurowski (79, 5. Damian Warchoł), 6. Adam Banasiak, 20. Daniel Feruga, 96. Jakub Łukowski - 10. Karol Angielski.

widzów: 8932.

Tomi - 8 kwietnia 2017, 19:42:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bd oświadczenie?

Kamcio - 8 kwietnia 2017, 19:43:40 - *.smgr.pl
Górnik wygrał bo strzelił szybko dwie bramki, Olimpia totalnie zaspana, ale potem niestety też, kompletna bezradność jak strzelić drugą bramkę, Górnik zresztą też zagrał syf po 5 minucie. Słaby mecz do oglądania. Szkoda, liczyłem na coś więcej biorąc pod uwagę przede wszystkim świetną rundę wiosenną Olimpii obfitującą w wiele ciekawych akcji.

Mazak - 8 kwietnia 2017, 19:59:00 - *.adsl.inetia.pl
Wrąbel kontuzja, czy te dwie bramki, to jego zasługa?

WKS - 8 kwietnia 2017, 20:00:43 - *.59.72.35
Czemu w 7 minucie meczu zszedł Jakub Wrąbel? Kontuzja czy efekt wpuszczenia dwóch bramek w 2 i 4 minucie?

Bob - 8 kwietnia 2017, 20:07:56 - *.smgr.pl
Wrąbel doznał kontuzji już przy pierwszej bramce...

Krawiec - 8 kwietnia 2017, 20:15:22 - *.smgr.pl
Przy pierwszej bramce zawinił Klemenz, a przy drugiej Kasperkiewicz. Przy obu bramkach Wrąbel nie miał szans. Przy pierwsze bramce tak interweniował, że prawdopodobnie naciągnął mięsień. Stąd zmiana. Na szczęście dla Olimpii Królczyk zagrał poprawnie. Parę razy wybronił groźne strzały z dystansu. Co do meczu, to przewaga Olimpii, ale w sytuacjach bramkowych to lepsze miał Górnik.

kopoer6 - 8 kwietnia 2017, 20:16:04 - *.dynamic.chello.pl
*awans

kopoer6 - 8 kwietnia 2017, 20:24:17 - *.146.135.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
*ananas

specjal - 8 kwietnia 2017, 20:35:58 - *.ds.awf.gda.pl
Nieźle sie Olimpia zaprezentowała, przejechali całą Polskę i jak na swoje możliwości to była dobra liczba. Nawet kilka razy było ich słychać

Zawodzie - 8 kwietnia 2017, 20:49:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale tego prowadzoncego dopink to glosniej słychać niż kibiców, padaka musicie to zmienic.

Moro - 8 kwietnia 2017, 21:17:03 - *.play-internet.pl
Dopink <~~ hahaha ale podstawówke to mógłbyś skończyć Zawodzie

puchy - 8 kwietnia 2017, 21:24:57 - *.internetia.net.pl
9 tys na stadionie ? a trybuny puste ........

KATOfan - 8 kwietnia 2017, 21:47:28 - *.153.9.51.dyn.plus.net
\G/raty ze stolicy Górnego Śląska

leszek - 8 kwietnia 2017, 22:11:11 - *.partnet.com.pl
Spiker przekrzyczał wszystkich.Idealny kandydat do działu marketingu w kopalni węgla kamiennego. Jeszcze powinny mu kupić taką wielką tubę.

Bolo Łączn - 8 kwietnia 2017, 23:02:01 - *.244.protonet.pl
W Kluczborku to klął jak najęty. Bardziej wzbudzał wesołość i niesmak niż powagę. Ty, k... w tym niebieskim, nie baw się teraz k... komórką tylko śpiewaj. I wszyscy ręce w górę ale wszyscy do ch... Więc takie wrzucał teksty, a publiczność kluczborska zastanawiała się co to za pajac.

qwerty - 8 kwietnia 2017, 23:16:17 - *.static.chello.pl
Mecz do oglądania nędzny. Alternatywa mecz Bayernu i tam w obu drużynach piłka się kleiła i nikt o własne nogi się nie potykał.
Tutaj, oprócz powyższego, było wybijanie piłki na oślep i to nie w sytuacjach podbramkowych. Po prostu poziom żenada. A to jak dopuścili do bramek i takich paru sytuacji, to masakra.

\G/ - 9 kwietnia 2017, 0:00:16 - *.146.68.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz nędzny 2 bramy ustawiły mecz

bolo - 9 kwietnia 2017, 0:22:47 - *.protonet.pl
Tak zobaczycie awans jak swinia niebo cya

Damianeri - 9 kwietnia 2017, 1:17:28 - *.146.154.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W środę przyjedzie Sosnowiec i 3 punkty pojadą za brynice fidziu was skarci razem z michalakiem pewnie info

royberpaka - 9 kwietnia 2017, 8:46:01 - *.215.198.137-internet.zabrze.debacom.pl
Wynik zaskakuje.....dziękujemy panie Waldku ze Staszica...sory z Mikulczyckiej za kreatywność.
Danch spalony i niech już tak zostanie. PROST PANOWIE. Stara Gwardia alfabet zjadła?!

Jak się pisze degola? Kasperczak WON!

BarPulpet - 9 kwietnia 2017, 12:37:53 - *.centertel.pl
Kolejny raz Górnik ograł rewelację po Sandecji przyszła pora na Olimpię. Pytanie dlaczego nie można tak w każdym meczu. Czas powtórzyć ten wynik w środę z tymi co zaliczyli 0-3 u siebie ze Zniczem Pruszków. Co ciekawe na taki mecz przyszło więcej widzów niż na nudne oczekiwane 0-0 w tzw. derbach o utrzymanie w ekstraklasie na początku tygodnia.

kibic - 9 kwietnia 2017, 12:51:54 - *.wist.com.pl
Panowie Prezesi,działacze,trenerzy i piłkarze GÓRNIKA ZABRZE jeśli chcecie naprawdę awansu to: zespól musi mieć jakiś przemyślany styl grania,a nade wszystko za....lać od pierwszej do ostatniej minuty i strzelać bramki tak jak robią to wasi rywale !!!!! W meczu z Zagłębiem jeśli nie pokażecie wreszcie!!! piłki na wysokim poziomie i w każdym kolejnym meczu oznaczać będzie jednoznacznie, że w GORNIKU zmarnowano kolejny rok,a ludzie za to odpowiedzialni bez wyjątku muszą z tego zasłużonego KLUBU zniknąć!Niech nikt nie bredzi kolejny raz,że coś trzeba jeszcze poprawić bo to poprostu jest już żenujące i ośmiesza nie tylko tych, co to głoszą, ale co gorsze GÓRNIKA!!!!

Pep - 9 kwietnia 2017, 13:45:44 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
puchy -jeśli stadion ma pojemność 27tyś i przyszło 9tyś!!! To 2/3 stadionu jest puste!!! Kto ciebie matmy uczył???

Kalost - 9 kwietnia 2017, 15:57:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Statystycznie Silesia-Olimpia 8zw 4rem 8 por 26:25 Górnik jest pierwszym Zespołem w tym Sezonie co dwa razy wygrał z Olimpią tej sztuki dokanał GKS Tychy w sezonie 2012/2013 2:1 w Tychach i 3:1 w Grudziądzu W ubiegłym Sezonie Olimpia wygrała w Katowicach z GKS 2:0 i u Siebie 1:0

LEON - 9 kwietnia 2017, 17:34:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl