8 kwietnia 2017, 21:36:33 - Gladki
Samobójcza bramka Wojciecha Golli

Wojciech Golla z NEC Nijmegen strzelił samobójczego gola w przegranym 1-5 (0-3) meczu 30. kolejki holenderskiej ekstraklasy z AFC Ajax. Polak rozegrał całe spotkanie.

8 kwietnia 2017, 19:45 - Nijmegen (Goffertstadion)
NEC (Nijmegen) 1-5 AFC Ajax
Ferdi Kadioglu 55 - Wojciech Golla 4 (s), David Neres 8, Bertrand Traoré 32, 60, Hakim Ziyech 78

żółta kartka: Donny van de Beek (Ajax).

sędziował: Bas Nijhuis (Enschede).
widzów: 12 500.

NEC zajmuje obecnie szesnaste miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów.

kolo - 8 kwietnia 2017, 21:41:57 - *.dynamic.chello.pl