[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


9 kwietnia 2017, 17:21:04 - Gladki
Lotto Ekstraklasa: Piast 1-1 Lechia

9 kwietnia 2017, 15:30 - Gliwice (Stadion Miejski)
Piast Gliwice 1-1 Lechia Gdańsk
Aleksandar Sedlar 10 - Mario Maloča 12

Piast: 1. Jakub Szmatuła - 26. Bartosz Szeliga, 88. Uroš Korun, 25. Aleksandar Sedlar, 4. Marcin Flis (46, 12. Saša Živec) - 21. Gerard Badía, 9. Radosław Murawski, 5. Marcin Pietrowski (58, 7. Maciej Jankowski), 15. Michał Masłowski, 2. Patrik Mráz - 27. Michal Papadopulos (43, 44. Łukasz Sekulski).

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 41. Paweł Stolarski, 2. Rafał Janicki, 22. Mario Maloča, 3. Jakub Wawrzyniak (61, 30. João Nunes) - 28. Flávio Paixão, 16. Ariel Borysiuk, 7. Miloš Krasić, 27. Rafał Wolski, 17. Lukáš Haraslín (67, 6. Simeon Sławczew) - 19. Marco Paixão (81, 11. Grzegorz Kuświk).

żółte kartki: Sedlar, Mráz - Borysiuk, Maloča.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 5974.

REKLAMA

GKsJ.Zdrój - 9 kwietnia 2017, 17:22:00 - 178.27.102.8
Lechia mistrzem nie będzie ale puchary będą

lol - 9 kwietnia 2017, 17:22:15 - 2.24.213.212
Dobry wynik dla Jagi

patryki - 9 kwietnia 2017, 17:23:34 - s5596e21b.adsl.online.nl
Jednego leszcza już mniej o mistrza

olo - 9 kwietnia 2017, 17:23:41 - 87-206-25-113.dynamic.chello.pl
Kapitan słabo kondycyjnie !!!!
Lechia = niedokładne podania !!!!

REKLAMA

Jacek - 9 kwietnia 2017, 17:23:57 - 093105177218.dynamic-ra-01.vectranet.pl
lol dla Jagi?

Kary Konik - 9 kwietnia 2017, 17:24:05 - CPEa84e3f5bcb63-CMa84e3f5bcb60.cpe.net.fido.ca
kilka ataków serca po triku Szmatuły z 91 min.

Roni - 9 kwietnia 2017, 17:24:14 - ip-89-161-63-51.tel.tkb.net.pl
Dla Jagi dobry to będzie remis Lecha z Legią

kibic - 9 kwietnia 2017, 17:24:42 - apn-46-76-205-223.dynamic.gprs.plus.pl
Po sezonie Lechia będzie bankrutem już teraz ma zaległości wobec zawodników tak się nie prowadzi klubu piłkarskiego

Erxes - 9 kwietnia 2017, 17:25:09 - 89-64-41-90.dynamic.chello.pl
Z tej Lechii Nowaka nic nie będzie, Nowak nie ma pomysłu na grę na wyjazdach. Do tego ich napastnicy mają tragiczną skuteczność, jak nie z metra w poprzeczkę to w bramkarza, lub przewracają się na piłce.

@kibic - 9 kwietnia 2017, 17:26:09 - static207-74.mimer.net
co ty piszesz człowieku za głupoty jakies kompleksy leczysz?

SAFC - 9 kwietnia 2017, 17:28:48 - cpc91606-hart11-2-0-cust474.11-3.cable.virginm.net
W Cafe Futbol Amunicki chwalił się że nasza ESA to super produkt , 11 w Europie , a tu emocji jak na rybach . Ale kopacze będą płakać że za ciepło było . Hahaha

Mądry - 9 kwietnia 2017, 17:29:51 - apn-5-60-177-227.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Lechia myśli o Mistrzostwie to powinna wygrywać a NIE remisować.
Patrząc na Nazwiska powinna.

PG - 9 kwietnia 2017, 17:30:40 - 94-40-60-19.tktelekom.pl
Nareszcie więcej niż połowa stadionu wypełniona

kibic - 9 kwietnia 2017, 17:31:49 - apn-46-76-205-223.dynamic.gprs.plus.pl
To nie kompleksy to są fakty nie płacą od 2 miesięcy a co Nowaka to z taką ekipą powinien mieć z 9 punktów przewagi na resztą stawki

REKLAMA

nasfet - 9 kwietnia 2017, 17:35:10 - 89-74-2-164.dynamic.chello.pl
Tak jak dużo wcześniej pisałem Lechia z Nowakiem nawet na Puchary się nie załapie...

ZL - 9 kwietnia 2017, 17:35:12 - user-94-254-236-6.play-internet.pl
Beznadziejna ta Lechia, jeszcze za tydzień Arka z nimi pojedzie na efekcie nowej miotły, i tradycyjnie zostaną "miszczem";)

kajfos - 9 kwietnia 2017, 17:35:58 - public-gprs679554.centertel.pl
A co to doniu przykręcił kurek z brukseli co na wypłaty nie ma? Trza po lekki kredycik śmigać do banku który się reklamował na tej bursztynowej komnacie

maks - 9 kwietnia 2017, 17:36:17 - 30.125.234.91.ip4.krucznet.com.pl
Znowu słabo z frekfencją gramy z topowym przeciwnikiem w ciepłe niedzielne popołudnie i tylko 5 tys? (1 tys z Gdańska) Do Zabrza na pierwszą lige wiecej chodzi

IKSJI - 9 kwietnia 2017, 17:41:26 - host-176-221-120-179.dynamic.mm.pl
Probierz za Nowaka...Nowak za Probierza...Lechia będzie miała mistrza...

LECHIA - 9 kwietnia 2017, 18:08:42 - user-94-254-225-175.play-internet.pl
Zabrakło szczęścia Lechii, dużo lepsi byli. U siebie tu inna drużyna także czas pokaże

dantiscus - 9 kwietnia 2017, 18:16:20 - 178-36-223-53.adsl.inetia.pl
Piotr Nowak nie ma jakiegoś świeżego pomysłu na grę zespołu, to widać jak grają od dłuższego czasu mecze wyjazdowe. Oczywiście jeśli wygrają następny mecz z Arką, kibice mu wszystko wybaczą. Po podziale punktów nikt nie będzie oszczędzał w słowach jeśli trener Nowak nie błyśnie i nie pchnie zespołu z kopyta.

JW - 9 kwietnia 2017, 18:18:40 - 188.146.69.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W pucharach Lech Legia Jaga i Wisła Kraków

or - 9 kwietnia 2017, 18:57:32 - 4-184-124-188.rev.pro-internet.pl
Przecież Nowaka w hameryce z Philadelphi pogonili z brak wyników !!!.Nie ma i nie będzie miał pomysłu na dobrą grę.Nawet licencja PRO nie pomoże.

nikt - 9 kwietnia 2017, 19:01:46 - cmn182.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę, że Lechia jak co sezon kombinuje jak tu się do pucharów nie dostać. Teraz wcześnie była wysoko ale m poprzednich sezonach w kolejkach 31-33 doganiała puchary a potem pilnowanie aby do nich się nie dostać. Mam pytanie czy Wisła Kraków nie będzie miała problemów z licencją na puchary?
PS.
Co do rozstawień w pucharach tylko Legia i Lech ranking ponad krajowy.

Mariano - 9 kwietnia 2017, 19:28:45 - public-gprs410900.centertel.pl
Piast mimo niezbyt udanego sezonu na swoim terenie jest nadal bardzo groźny i prezentuje się znacznie lepiej niż na wyjazdach. We wszystkich 14 meczach u siebie uległ tylko 4 zespołom, Legii Warszawa, Lechowi Poznań, Wiśle Kraków po szczęśliwym golu dla Wisły w 90 minucie, oraz będącej wtedy w dobrej dyspozycji Pogoni Szczecin. Lechia natomiast nie potrafi wyjść z niewielkiego ale jednak dołka co potwierdza nie tylko dzisiejszy wynik ale postawa drużyny w tym meczu. Wynik remisowy był do przewidzenia, ale myślę że po podziale punktów i złapaniu odrobiny świeżości tytuł mistrzowski będzie zagadką do ostatniej kolejki bieżącego sezonu. W mojej ocenie faworytem do Mistrzostwa wydają się być Jagiellonia i Lech Poznań. Pozdrawiam

olo - 9 kwietnia 2017, 19:34:53 - 87-206-25-113.dynamic.chello.pl
Jak Lechia nie kupi cos do ataku nie będzie wyników

LG Norge - 9 kwietnia 2017, 20:03:53 - 94.143.65.61
Lech niech wygra PP to wtedy puchary będą za czwarte miejsce, nic więcej Lechia nie osiągnie. W fazie finałowej cztery mecze na wyjedzie to nawet łatwo nie będzie utrzymać to czwarte miejsce. Bez pucharów w tym sezonie to będzie dramat i wtedy Nowak OUT. I tak ta liga jest tak słaba, bo jak to jest możliwe aby drużyna, która nie wygrała na wyjeździe od pół roku była tak wysoko!!!

tori - 9 kwietnia 2017, 20:41:58 - 31.135.19.83
W sumie bez zmian.. Lechia jak zwykle zagrala na swoim poziomie (gra najgorsza pilke w ekstraklapie)i to by bylo na tyle.

zico - 9 kwietnia 2017, 23:19:17 - 87-207-216-87.dynamic.chello.pl
Porównać prędkości na jakich gra Lechia a np. Jaga i Wisła to jak porównać tira z audi. W Gdańsku mają wszystko a nie chcą tytułu ani pucharów, co to za ludzie tam pracują i skąd się tacy biorą?