15 kwietnia 2017, 12:51:47 - maciejko
Samobójczy gol Janusza Gola

Janusz Gol z Amkara Perm strzelił samobójczego gola w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 23. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Ufa. Polak grał do 70. minuty, gdy na boisku zmienił go Aleksiej Gasilin.

15 kwietnia 2017, 11:00 - Perm (Zwiezda)
Amkar Perm 1-1 FK Ufa
Darko Bodul 89 - Janusz Gol 35 (s)

żółte kartki: Pawieł Alikin, Kehinde Fatai, Aleksiej Nikitin (Ufa).

sędziował: Władimir Moskalow (Woroneż).

W drużynie Amkara cały mecz rozegrał były gracz Ruchu Chorzów Rołand Gigołajew, a do 74. minuty grał Pawieł Komołow (w przeszłości GKS Bełchatów), którego zmienił Siergiej Bałanowicz.

Amkar zajmuje piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 33 punktów.

cywka - 15 kwietnia 2017, 13:50:16 - *.play-internet.pl
Czy liga rosyjska tak upadła? Jeśli Amkar zajmuje 5 miejsce w lidze a jego podastowymi zawodnikami są Gigołajew czy Komołow którzy to łagodnie mówiąc nic nie pokazali w ekstraklasie szczególnie ten drugi to zaczynam mieć wątpliwości. Był czas liga rosyjska naprawde była mocna a teraz to chyba poziom ekstaklasy powoli moze z wyjątkiem takich klubów jak CSKA czy Zenit bo to jednak sa jeszcze marki

conrado674 - 15 kwietnia 2017, 14:03:59 - *.zoombb.co.uk
Czy ja wiem. CSKA, Zenit, Spartak, Krasnodar, Rostow trzymaja poziom. 2 kluby w Lidze Mistrzów to nie jest zły wynik mimo, że nie zwojowały w tym sezonie pucharów. Nie zawsze bedzie co roku Zenit wygrywał Lige Europy. Maja Janusza Gola, mimo, że ten odkąd wyjechał do Rosji został praktycznie zapomniany przez naszych selekcjonerów nawet na jakis towarzyski mecz nie jest brany pod uwage. To i tak Janusza kazdy klub w Polsce chciałby mieć w składzie. A Amkar pyknąłby w dwumeczu każdego z z polskiej ligi

cywka - 15 kwietnia 2017, 14:22:00 - *.play-internet.pl
Co do Janusza Gola to nie przesadzajmy . Za bardzo kreowany jest ten zawodnik ze brak go w kadrze i wgl . Solidny gracz i tyle . W GKS pokazał ze ma potencjał i przeszedł do Legii ale nie oszukujmy się Warszawy nie podbił , oczywiście prezentował solidny poziom strzelił bodajże gola w pamiętnym meczu z Spartakiem ale nie był średniakiem . Kupili go ruscy tak samo jak Komołowa Gigołajewa , Aleksandrowa , Wawrzyniaka i innych grajków którzy nie dali rade w eksraklasie moze z wyjatkiem Kuby . Nie sadze ze Janusz był by wrózniajaca postacią w ekstraklasie to taki piłkarz typu Mączyński czyli niczym sie nie wyróznia ale jednak ma marke.

bramka - 15 kwietnia 2017, 16:51:27 - *.dynamic.chello.pl