[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


15 kwietnia 2017, 17:51:07 - mogiel
Nice I liga: Znicz 0-3 Wisła Puławy

15 kwietnia 2017, 16:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 0-3 Wisła Puławy
Mariusz Idzik 49, 83, Jakub Smektała 84

Znicz: 12. Piotr Misztal - 6. Damian Jakubik, 5. Grzegorz Janiszewski, 14. Maciej Mysiak, 19. Marcin Rackiewicz - 21. Aleksander Jagiełło, 4. Andrzej Niewulis (61, 20. Tomáš Borek), 10. Maciej Machalski (57, 87. Adrian Paluchowski), 22. Krzysztof Kopciński, 13. Patryk Kubicki - 9. Przemysław Kita (70, 7. Maksymilian Banaszewski).

Wisła: 12. Nazar Peńkoweć - 16. Tomasz Sedlewski, 4. Mateusz Pielach (45, 22. Jakub Poznański), 2. Piotr Żemło, 17. Iwan Łytwyniuk - 7. Jakub Smektała, 10. Sebastian Głaz, 31. Toni Kolehmainen, 25. Konrad Szczotka (82, 11. Konrad Nowak), 8. Dawid Pożak (68, 9. Sylwester Patejuk) - 27. Mariusz Idzik.

żółte kartki: Mysiak - Głaz, Smektała.

sędziował: Karol Rudziński (Olsztyn).
widzów: 500.

REKLAMA

KSW1923 - 15 kwietnia 2017, 17:53:20 - adrz219.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wisła!!

Sanchez - 15 kwietnia 2017, 18:32:21 - 92-63-45-27.ip.mgk.pl
Miły prezent na święta. B r a w o!

erw - 15 kwietnia 2017, 18:42:39 - 213.216.120.151
Brawo ZNICZ.Tak trzymac.Nawet ten pseudo trenerek wam nie pomoze.Sylwek z tirami bylo latwiej.

mario - 15 kwietnia 2017, 18:46:21 - host-143-202.jkns.pl
Wisełko,utrzymacie się!!!Trzymać tempo!!

REKLAMA

Duma Powiś - 15 kwietnia 2017, 18:48:06 - 91-235-126-80.debnet.pl
Alleluja i do przodu!
Wisła Pany!

zen - 15 kwietnia 2017, 18:53:58 - d211-83.icpnet.pl
Brawo Wisła brawo Piotrek ale teraz b.trudny? mecz z Miedzią Legnica

krokodyl - 15 kwietnia 2017, 19:11:52 - 87-207-147-34.dynamic.chello.pl
Od oglądania Znicza bolą już zęby.Pierwszy gwóźdź do trumny właśnie został przybity.Marzenia o pozostaniu w I lidze to już można włożyć na półkę z bajkami.

kubik - 15 kwietnia 2017, 19:15:04 - user-94-254-130-64.play-internet.pl
Znamy juz drugiego spadkowicza po Kluczborku

Ł3 - 15 kwietnia 2017, 19:51:10 - 89-72-14-252.dynamic.chello.pl
Anty futbol z obu stron,tylko że goście 3 razy trafili w bramkę i zdobyli gole.

Obiektywni - 16 kwietnia 2017, 7:28:08 - apn-46-215-132-119.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Wisła
Ale tak obiektywnie , bardzo słaby Znicz
Boki pomocy tragedia Pożok i Smektała bardzo słabo
Sedlewski najsłabszy mecz poraz który z kolei
Idzik Ok
Wesołych Świat

ude - 16 kwietnia 2017, 10:41:18 - 31-179-53-107.dynamic.chello.pl
A co z Pielachem? Wyglądało to dramatycznie

dex - 16 kwietnia 2017, 10:42:59 - user-94-254-225-15.play-internet.pl
Kibiców Wisły tradycyjnie 0 na wyjeździe.

typ - 16 kwietnia 2017, 11:17:10 - 6.lanet.waw.pl
@dex umyj uszy bo było ich sporo na trybunach. Słychać ich było po każdej bramce.
Ilu ze Znicza było w Puławach?

dex - 16 kwietnia 2017, 11:29:33 - user-94-254-225-15.play-internet.pl
Ehe a ilu ich było w sektorze gości? ZERO. Jakiś pikników się nie liczy. Nieciecza ma lepszych kibiców niż Wisła Puławy.

REKLAMA

xyz - 16 kwietnia 2017, 12:02:35 - chp218.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety prawda jest taka, że musi to wziąć w swoje ręce tylko Prawda, ale już w II lidze.
PS. Panie Kubicki jak długo będzie P. jeszcze holował tą lewą stronę ?.

bb - 16 kwietnia 2017, 12:59:45 - 159-205-238-34.adsl.inetia.pl
Prawda jest taka, że Znicza może jeszcze uratować tylko jakiś cud. Najpewniej w postaci efektu ''nowej miotły''. Zastąpić Bogu ducha winnego Kubickiego jakimś czarodziejem, tylko na kolejną zmianę trenera w sezonie nawet nie ma kasy w klubie a widać ze Darek nie jest wstanie nic już z piłkarzy wykrzesać...

gorester - 16 kwietnia 2017, 14:41:50 - ip-5-172-238-92.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale co ma w Zniczu zmienić nowy trener, jeśli większość piłkarzy nie potrafi celnie podać lub dośrodkować? Z tym materiałem niewiele więcej można osiągnąć i to było wiadome już przed sezonem.

rzezio - 16 kwietnia 2017, 21:06:33 - public-gprs409717.centertel.pl
Z miasta wyjechałem,koszulkę i szalik oddałem Synowi-macie mnie z głowy.

lolek - 16 kwietnia 2017, 21:14:17 - user-94-254-133-20.play-internet.pl
Szkoda kasy na tego trenerka Kubickiego.Ale jak Sylwek będzie z drugiego rzędu funkcjonowal to nic dobrego nie będzie.

123 - 17 kwietnia 2017, 17:03:19 - m128.class100.petrotel.pl
Hiszpański już nawet do składu w Wiśle Puławy się nie łapie?

ino - 17 kwietnia 2017, 21:06:04 - 94.75.115.61
jeszcze tylko do wyborów samorządowych. Nowy prezydent nie da złamanego grosza na fanaberie dyrektora co był prezesem. Trzeba się przygotować na koniec piłki nożnej w Pruszkowie. A klasa dla amatorów to szczyt marzeń. Rywalizacja z Nadarzynem, z Ożarowem czy Piastowem będzie niedługo bardzo interesująca.

ddd - 17 kwietnia 2017, 22:26:22 - 078088149163.jawor.vectranet.pl
ekstra

luka - 18 kwietnia 2017, 13:19:32 - idd254.internetdsl.tpnet.pl
W końcu Kuba Poznański zagrał w Wiśle!Może na dłużej wskoczy do składu!?Pozdro Poznań z Kołobrzegu!!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: