[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


15 kwietnia 2017, 17:51:48 - elenril
II liga: Stal St. W. 0-0 Bełchatów

15 kwietnia 2017, 16:00 - Stalowa Wola (stadion MOSiR)
Stal Stalowa Wola 0-0 GKS Bełchatów

Stal: 12. Bartosz Koncki - 2. Adam Waszkiewicz, 19. Szymon Jarosz, 4. Mateusz Kolbusz, 15. Mateusz Wójcik - 7. Konrad Korczyński (68, 13. Przemysław Stelmach), 8. Bruno Żołądź, 6. Bartłomiej Wasiluk, 10. Kamil Bętkowski (90, 11. Michał Mokrzycki), 23. Adrian Dziubiński (90, 18. Kacper Siudak) - 9. Adrian Gębalski (79, 16. Kacper Piechniak).

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 14. Adrian Klepczyński, 3. Marcin Grolik, 25. Piotr Witasik, 22. Robert Pisarczuk (79, 2. Mateusz Szymorek) - 10. Dawid Flaszka, 20. Patryk Rachwał, 21. Marcin Ryszka (90, 4. Mikołaj Bociek), 5. Artur Lenartowski (67, 6. Szymon Zgarda), 27. Dawid Dzięgielewski (85, 8. Daniel Ciechański) - 16. Aghwan Papikjan.

żółte kartki: Wasiluk, Gębalski, Żołądź, Stelmach - Dzięgielewski, Klepczyński, Rachwał.

sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
widzów: 1333.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

Nero - 15 kwietnia 2017, 19:09:10 - host-185-102-190-122.jmdi.pl
Bełchatów z relacji pewnej strony chyba był lepszy, jednak bardzo nieskuteczny. Spora liczba kibiców odwiedziła Stalową Wolę - szkoda, że nie zobaczyli bramki dla gości.

stw - 15 kwietnia 2017, 19:19:33 - 178-214-7-1.mtm-info.pl
co za mecz ,klekajcie narody ,bylem po raz pierwszy od paru lat zobaczyc jak to wyglada i wiecej juz nie zamierzam chodzic ,swoja droga klub powinien płacic kazdemu kto zechce przyjsc na stadion i marnowac czas i nerwy na taka parodie a nie jeszcze wymagac kupowania biletu ,śmiech na sali.

Jesion - 15 kwietnia 2017, 19:34:34 - user-5-173-199-134.play-internet.pl
Ogólnie chłopaki walczyli, widać było ze chcieli. Waszkiewicz i z Bełchatowa Rachwał najlepsi na placu, Waszkiewicz 2 ważne interwencje, który mogły zakończyć sie strata bramek. Ogólnie widać ze chłopak daje jakoś drużynie w ofensywie ale najważniejsze ze w defensywie tez. Stał będzie miała korzyść z tego chłopaka. Stalowka walczyć bo trzeba sie utrzymać!!! Walczymy do końca !!

Ktoś - 15 kwietnia 2017, 20:08:06 - host-31-6-173-118.dynamic.mm.pl
W końcu ta stalowa Wólka zniknie z piłkarskiej mapy bo wstyd na całe podkarpacie...Południa panem jest Stal FKS....

REKLAMA

Stal199999 - 15 kwietnia 2017, 20:30:23 - d173-183-225-101.abhsia.telus.net
Dziadostwo , tyle meczy i zadnej wygranej

Zigfy - 15 kwietnia 2017, 21:00:58 - agow187.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najlepsi tradycyjnie Waszkiewicz i Jarosz, reszta do zaorania

vbbrwbw - 15 kwietnia 2017, 23:14:28 - 77-254-232-93.adsl.inetia.pl
Ktoś: marna prowokacja, gdy my graliśmy kilkanaście lat na szczeblu 2 ligi, wy nie mogliście do niej awansować...

sm - 16 kwietnia 2017, 0:02:42 - 87-206-60-241.dynamic.chello.pl
@ktoś -jestem z Mielca i mam do ciebie prośbę - zostaw takie idiotyczne komentarze dla siebie. Powinieneś życzyć każdej drużynie z regionu gry na jak najwyższym poziomie, a nie patrzeć tylko na czubek własnego nosa. Pozdrowienie dla normalnych, ktosie są jakieś inne.

KibicS1957 - 16 kwietnia 2017, 0:11:51 - 80.48.126.78
parodia rowery parodia szkoda GKS straty punktów walczyć o zwycięstwa w kolejnych meczach pozdro dla kibiców Brunatnych i zgodowiczów SKS Wisła Sandomierz

old - 16 kwietnia 2017, 10:18:48 - undef-f-64.interblock.pl
Tylko zmiana trenera moze jeszcze uratowac Stalowke przed spadkiem.Sciagniecie Gebalskiego i wpuszczenie Piechniaka ktory biega po boisku jak panienka,dwie zmiany w doliczonym czasie gry tak jakby grali na remis.Wojcik miej honor i odejdz(takie brednie co gadasz na konferencjach to sie juz nie chce sluchac).Z tymi grajkami to by na pewno wiecej cos ugral Tworek(nr 1 trenek ktory by to poukladal,za jego czasow Stalowka grala bardzo dobry futbol),Wieprzec,Adamus.

szuwar - 16 kwietnia 2017, 11:49:52 - bmf48.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda straconych 2 pkt., ale remis trzeba szanować, bo zdobyty na trudnym terenie i to w Wielką Sobotę. Piłkarze myślami byli z rodzinami, przy świątecznym stole, a nie na boisku. Kto to wymyślił, żeby w samym środku Wielkanocy grać mecze? Chore! Kalendarz rozgrywek układał jakiś poganin. GKS - szanujemy punkt i ciśniemy dalej! Forza GieKSa!!! Pozdrowienia dla ziomali z Sandomierza! GieKSa i Wisełka zawsze razem!

fxvxc - 16 kwietnia 2017, 14:11:38 - host-185-63-109-232.tvkstella.pl
W tej lidze piłkarze są cały rok przy światecznym stole. Myślami i umiejętnościami. Poziom tragi-komedia. Bilety powinny być za darmo albo jeszcze z frytkami gratis żeby ktoś to oglądał.

Martin - 16 kwietnia 2017, 18:44:09 - 188.146.140.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do fxvxc : Lepiej tego ujac nie mozna. 100 % zgoda z Toba . Szkoda kibicow bo oczy ich bola od tej kopaniny ......

szuwar - 16 kwietnia 2017, 20:11:31 - bmf48.neoplus.adsl.tpnet.pl
@fxvxc - a to kto ci kazał iść na mecz? Pistolet ci ktoś do skroni przystawił, żebyś kupił bilet? Co za gość? Jak nie pasuje, to bukuj bilet do Barcelony i śmigaj na Camp Nou. Albo zamknij się w szafie i z niej nie wychodź.

REKLAMA

Felipe77 - 17 kwietnia 2017, 8:28:56 - 31.42.19.155
Do Szuwar: cale życie w sobote wielkanocną byla liga.jako dodatkowa atrakcja świąteczna.Ale Jarek ma sie za to wziąść jak tylko skończy z Misiewiczem.prawdziwy polak patriota i chrzescijanin w taki dzien nie powinien być na stadionie tylko w kościele.skandal dobra zmianasie za to wezmie.chyba ze ktoś zmieni dobrą zmianę ;)

szuwar - 17 kwietnia 2017, 13:31:31 - abdc106.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Felipe77 - no i potem piłkarze wychodzą na boisko i zamiast skupić się na grze, myślami są z rodzinami, przy świątecznym stole, bo jakiś d.e.b.i.l. każe im pracować w samym środku świąt. Piłkarz też człowiek, a nie maszyna. Też ma prawo do świąt.

lacoste - 18 kwietnia 2017, 17:42:33 - h-87-199-30-38.dolsat.pl
A dlaczego wy na necie siedzicie i komentujecie zamiast siedziec z rodzinami? Coz taka praca Skoczkowie w nowy rok skacza i jakos mordy nie otwieracie ze z rodzinami nie siedza w sylwestra Ale w tv sie gapicie kibicujc polakom Taka praca i tyle

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: