15 kwietnia 2017, 18:21:14 - maciejko
Drużyna Szymona Grucy zagra w barażach o utrzymanie

FK Poprad, w barwach którego występuje Szymon Gruca, zagra w barażach o utrzymanie w drugiej lidze słowackiej. Po wygranej 2-1 (1-0) z MŠK Rimavská Sobota w 21. kolejce w ramach wschodniej grupy spadkowej, drużyna Polaka na sześć kolejek przed końcem sezonu ma 20 punktów przewagi nad wiceliderem.

15 kwietnia 2017, 16:00 - Rimavská Sobota (Futbalový štadión Rimavská Sobota)
MŠK Rimavská Sobota 1-2 FK Poprad
Władysław Mazur 57 - Dejan Lačarak 34 (s), Jozef Kapláň 90

żółte kartki: Matej Vargic - Slavomír Kica.

sędziował: Rastislav Jurenka.
widzów: 268.

24-letni pomocnik, który znalazł się poza kadrą meczową, wystąpił w tym sezonie w 17 meczach, w których strzelił jednego gola. W składzie gospodarzy cały mecz rozegrał były gracz Sandecji Peter Petrán. W drużynie gości całe spotkanie zagrał Vladimír Kukoľ (dawniej Jagiellonia, Sandecja i Zawisza), a do 64. minuty występował Miroslav Poliaček (w przeszłości Limanovia Limanowa), którego zmienił Viktor Maťaš.

Mistrzowie grup spadkowych II ligi zagrają w barażach o utrzymanie, pozostałe drużyny spadają z ligi - od przyszłego sezonu w związku z reformą rozgrywek w II lidze słowackiej będzie tylko jedna grupa.

mario - 15 kwietnia 2017, 18:44:43 - *.jkns.pl
Super...Widzów 268...

Obserwator - 15 kwietnia 2017, 18:59:41 - *.80.35.165.antenal.eu
a ile ma być? W rymawskiej sobocie żyje z 20 tysięcy ludzi, to i tak ponad 1% mieszkańców przyszło na mecz, dobry wynik.

LEON - 15 kwietnia 2017, 22:37:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl