[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


17 kwietnia 2017, 17:25:18 - dyrovski
W Poniedziałek Wielkanocny Legię spotkał zawód mocny

W meczu rozegranym w ramach 29. kolejki Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała u siebie z Koroną Kielce 0-0. Gospodarze nie wykorzystali szansy na awans na pierwsze miejsce w tabeli i tracą do liderującej Jagiellonii Białystok jeden punkt.

Pierwsi prowadzenie mogli objąć goście. W 6. minucie Miguel Palanca dośrodkował z rzutu wolnego, a głową uderzył Serhij Pyłypczuk, ale piłka poleciała obok słupka. Legia swoją szansę stworzyła sobie siedem minut później, kiedy Thibault Moulin zacentrował z rzutu rożnego. Strzał głową oddał Maciej Dąbrowski, lecz trafił w Mateusza Możdżenia. Do futbolówki dopadł jeszcze Kasper Hämäläinen, jednak nie udało mu się z bliska skierować jej do bramki. W 25. minucie piłka poleciała nad poprzeczką po strzale Pyłypczuka sprzed pola karnego.

Kilka chwil później błąd na własnej połowie popełnił Michał Pazdan, który podał do Jacka Kiełba. Zawodnik Korony przebiegł z futbolówką kilkanaście metrów i kopnął sprzed szesnastki, ale czujnie w bramce zachował się Arkadiusz Malarz. W 31. minucie kolejną próbę z dalszej odległości podjął Pyłypczuk, lecz znowu górą był bramkarz Legii. Jedenaście minut później Moulin jeszcze raz dośrodkował z rzutu rożnego, a niecelny strzał głową oddał Dąbrowski. Tuż przed przerwą mocno z rzutu wolnego kopnął Kiełb, ale nie trafił w bramkę.

W drugiej połowie na boisku długo nie działo się nic ciekawego. Dopiero w 64. minucie Palanca zacentrował z rzutu rożnego, a głową uderzył Elhadji Pape Diaw. Próba Senegalczyka była jednak bardzo słaba i Malarz bez problemu złapał piłkę. W odpowiedzi strzał zewnętrzną częścią stopy oddał Miroslav Radović, ale było to kolejne niecelne uderzenie w tym meczu. W 79. minucie Nabil Aankour kopnął mocno z daleka, lecz Malarz - choć z trudem - zdołał odbić futbolówkę.

Trzy minuty później świetnej okazji do strzelenia gola nie wykorzystali kielczanie. Dani Abalo zagrał spod linii końcowej w okolice piątego metra, a piłka odbiła się od Dąbrowskiego i trafiła do Kiełba, który oddał natychmiastowy strzał. Bardzo dobrą interwencją wykazał się w tej sytuacji bramkarz Legii. W 89. minucie jeszcze jedną szansę zmarnowali goście. Vanja Marković podał do Abalo, a Hiszpan uderzył źle i niecelnie.

17 kwietnia 2017, 15:30 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 0-0 Korona Kielce

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 5. Maciej Dąbrowski, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 18. Michał Kucharczyk (80, 27. Daniel Chima Chukwu), 3. Tomasz Jodłowiec, 75. Thibault Moulin, 8. Vadis Odjidja-Ofoe, 32. Miroslav Radović - 22. Kasper Hämäläinen (67, 21. Dominik Nagy).

Korona: 82. Milan Borjan - 26. Bartosz Rymaniak, 32. Radek Dejmek, 23. Elhadji Pape Diaw, 19. Ken Kallaste - 17. Miguel Palanca (90, 37. Jakub Mrozik), 8. Mateusz Możdżeń, 14. Jakub Żubrowski (87, 6. Vanja Marković), 10. Nabil Aankour, 5. Serhij Pyłypczuk (81, 9. Dani Abalo) - 15. Jacek Kiełb.

żółte kartki: Moulin, Odjidja-Ofoe - Pyłypczuk, Dejmek, Żubrowski, Rymaniak.

sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).
widzów: 17 962.

REKLAMA

Dramat - 17 kwietnia 2017, 17:25:54 - 188.146.144.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ta Ekstraklasa to jednak tragikomedia. Legia zapewne zdobędzie mistrzostwo, mimo iż grając u siebie z Koroną Kielce ma mniej sytuacji bramkowych i miej strzałów na bramkę. Koroną, w której pierwsze skrzypce grają tacy Rymaniak i Możdżeń i która na 12 ostatnich wyjazdów wygrała JEDEN. Oczywiście wszyscy zachwycają się Odjidją-Ofoe, ale facet nie potrafi pokierować drużyną przeciwko rywalom 2 klasy słabszym personalnie.

Han Solo - 17 kwietnia 2017, 17:26:03 - host81-219-155-93.go-net.org
hahhah

KCH - 17 kwietnia 2017, 17:26:38 - abgr27.neoplus.adsl.tpnet.pl
20 minut trza było doliczyć

rozbawiony - 17 kwietnia 2017, 17:26:40 - public-gprs352286.centertel.pl
Legia i tak mistrzem będzie!

REKLAMA

Buka - 17 kwietnia 2017, 17:26:52 - agps3.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona - ambitnie, z charakterem i walecznie.
Legia - Bez napastnika, zupełnie nieporadna i bezproduktywna w ofensywie

Ojgen - 17 kwietnia 2017, 17:26:54 - aglp161.neoplus.adsl.tpnet.pl
Beka z legii. To już lepiej niech jagiellonia lub lech zdobędą mistrza.

Razor - 17 kwietnia 2017, 17:27:00 - abxg196.neoplus.adsl.tpnet.pl
I kto jest liderem?

ergo - 17 kwietnia 2017, 17:27:06 - 178.62.121.175
Najgorszy mecz Legii w tym sezonie. Grała jak nie Legia - wolno, ślamazarnie. Ogromny zawód.

Emilio81@o - 17 kwietnia 2017, 17:27:21 - ip-178-212-221-10.ambit24.net
Korona cieszy się jak głupia z remisu. Znowu sędzia pomógł. Oni bez tego to nawet w okręgówce nie daliby rady.

Tomek_1982 - 17 kwietnia 2017, 17:27:24 - 5.174.111.28
Brawo Korona!

telewidz - 17 kwietnia 2017, 17:27:26 - user-94-254-129-33.play-internet.pl
Przyzwoity mecz Korony ze słoikami, grupa mistrzowska coraz bliżej.

Olo - 17 kwietnia 2017, 17:27:28 - 188.146.72.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Magiera sie juz wypalil,Legia nadal nie ma napastnikow,wywalic tych co sprowadzili daremnych napastnikow,pilnie kupic trzech napastnikow,a Magiera do dymisji!!!!!

Rrr - 17 kwietnia 2017, 17:27:42 - 89-64-32-79.dynamic.chello.pl
Legia mistrzem Polski 2017

obel - 17 kwietnia 2017, 17:27:44 - b950dc28.setaptr.net
Znowu nikt nie chce mistrzostwa w tej śmiesznej lidze

REKLAMA

yolo - 17 kwietnia 2017, 17:27:53 - c-98-213-86-224.hsd1.il.comcast.net
widac w legii brak kopczynskiego. takie mecze pokazuja jak wazny jest dla legii ten pilkarz. z kopczynskim by to wygrali

hrafn - 17 kwietnia 2017, 17:28:01 - 69.85-237-175.tkchopin.pl
Niezły mecz, Korona wyglądała nieźle, Magiera jechał na Hasiku, teraz widać warsztat .

jekon - 17 kwietnia 2017, 17:28:05 - ip-5-172-232-7.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
tytuł mega

lider - 17 kwietnia 2017, 17:28:19 - 89-67-49-162.dynamic.chello.pl
Jagiellonia Mistrzem Polski!

Ojgen - 17 kwietnia 2017, 17:28:20 - aglp161.neoplus.adsl.tpnet.pl
@SIWEWLOSY : "strzelic gola i sciagnac koszulka" - po co, żeby ludzie te fałdy tłuszczu zobaczyli?

docent - 17 kwietnia 2017, 17:28:26 - rt170bb44-46-66.routit.net
Korona straciła wielką szanse na zapewnienie sobie pierwszej ósemki.

Co jest gr - 17 kwietnia 2017, 17:28:32 - x2f3c732.dyn.telefonica.de
Dlaczego kazdy mecz Legii remisowy lub przegrany jest przeciagany o kilka minut?

Penisrozra - 17 kwietnia 2017, 17:29:10 - public-gprs358035.centertel.pl
Legia! Co!? Ty wiesz co!
Viva BKS!

DuDek - 17 kwietnia 2017, 17:29:13 - bei199.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takiego złodziejstwa jak w Polsce Nie ma nigdzie Nie chodzi o kurs na remis Czy jak ktoś gra na pewniaka Legie w super ofercie Chodzi o doliczenie czasu do regulaminowego Takiego kur...... nie ma nigdzie Całkiem inne mecze są za zachodnią granicą Brawo Bartoszek brawo Kielce

rafi - 17 kwietnia 2017, 17:29:28 - aegm248.neoplus.adsl.tpnet.pl
hahhahaah ale wstyd-Magiera trener roku hahah

Polo - 17 kwietnia 2017, 17:29:33 - 188.146.72.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia nie ma napastnikow,zero pomyslu na gre,pilnie duuuuuuuuuze wzmocnienia,a Magiera czyzby sie juz wypalil????

SanStorm - 17 kwietnia 2017, 17:29:49 - host-185-127-120-32.ten.net.pl
Hahaha Jaga nadal liderem ! :D

tarantulus - 17 kwietnia 2017, 17:30:44 - b0fc24ee.bb.sky.com
uuuu slabiutko...tym razem nie udalo sie przeslizgnac?

Tom - 17 kwietnia 2017, 17:30:58 - 188.146.72.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Magiera do dymisji!!!!!!!w tym roku nie mamy kogo wystawic do pucharow.

cincin27 - 17 kwietnia 2017, 17:31:20 - 213-238-64-152.adsl.inetia.pl
Borjan leżał na murawie przez 2 minuty czasu doliczonego i dlatego sędzia przedłużył mecz do 96. minuty.
@Emilio81@o
Nie wiem gdzie sędzia pomógł Koronie.. Legia była w tym meczu bardzo słaba, statystyki były po stronie Korony.

REKLAMA

JAN - 17 kwietnia 2017, 17:31:23 - aejp18.neoplus.adsl.tpnet.pl
ligą rządzi bukmacher

Bolo - 17 kwietnia 2017, 17:31:28 - 87-206-147-128.dynamic.chello.pl
Co tak mało słoików dzisiaj? Czyżby nie zdążyli wrócić ze swoich wiosek?

marcinn - 17 kwietnia 2017, 17:31:35 - public-gprs386421.centertel.pl
Tytuł to jakiś dramat. Legia mogła pomóc Pogoni, ale niestety nie tym razem.

pablo - 17 kwietnia 2017, 17:32:34 - c-b216.net.e-net24.pl
hue hue hue

Uuuuuu - 17 kwietnia 2017, 17:32:56 - 188.146.72.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czemu legia nie ma napastnikow????Magiera do dymisji pilnie!!!!!!juz sie wypalil.

Mattck - 17 kwietnia 2017, 17:33:01 - 159.153.72.150
Ogromne brawa dla Korony za piekna gre, szkoda ze slabo wyszlo z celowaniem na bramke przeciwnika; jednak jestem bardzo zadowolony z walecznosci i serca Koroniarzy.
Dziekuje!

lerek - 17 kwietnia 2017, 17:33:06 - rt170bb44-46-66.routit.net
Sędzia próbował ale się nie udało

kielczanin - 17 kwietnia 2017, 17:33:58 - apn-31-0-69-224.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo 👏 👑 Korona!

kibic - 17 kwietnia 2017, 17:34:25 - pool-71-183-225-125.nycmny.fios.verizon.net
to są jaja wielkanocne takiego dziadostwa dawno nie widzialem kupa debili błąkających się po boisku kopanie w przeciwników przy wrzucaniu piłek kiwanie aż do utraty piłki ani akcji ani strzału oj widać ze popili trochę korona grała o niebo lepiej pan magiera. już chyba się wypalił bo drużyna gra strasznie a radowiczowi to chyba potrzeba dać wolne gra beznadziejna jakim cudem Lech z wami przegrał

Stańczyk - 17 kwietnia 2017, 17:34:27 - 89-64-153-38.dynamic.chello.pl
Gdzie jest Siwewłosy? Chyba skrytykował lekko grę Legii i go usunięto.

CK - 17 kwietnia 2017, 17:34:33 - 77-255-244-99.adsl.inetia.pl
Korona zdecydowanie lepsza na tle stolcowych, szkoda sytuacji bo powinny być 3 punkty.

zks - 17 kwietnia 2017, 17:35:16 - dkj73.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dresy z pragi plus dresy z garwolinów i pruszkowów tworzą 90% kibiców na super klubie z warszawy. Śmiech na sali. Tylko Wisła Płock i zawsze anty L!

Michaś - 17 kwietnia 2017, 17:35:41 - 188.146.138.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędzia przedłużył mecz, bo Kielczanie grali na czas, bramkarz się zwijał na murawie a trener robił zmianę. A nie dlatego, żeby pomóc Legii. Legia i tak będzie mistrzem Polski. Jeszcze 8 meczów do końca.

Collina - 17 kwietnia 2017, 17:35:59 - 87-207-216-87.dynamic.chello.pl
I nikt nie strzelił w dogrywce.

-200 - 17 kwietnia 2017, 17:36:03 - dynamic-78-8-66-248.ssp.dialog.net.pl
Ile kuponów poszło do kosza?

Bolo - 17 kwietnia 2017, 17:36:08 - 185.13.106.234
Jeszcze zobaczymy kto będzie mistrzem!!!!

Beczka - 17 kwietnia 2017, 17:37:00 - 91.244.217.249
A po remisie Jagi tyle głosów się dało usłyszeć, że lider w poniedziałek wraca do Warszawy :D Brawo Korona!

Winer - 17 kwietnia 2017, 17:38:32 - 178235040048.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Na polskiej lidze można się ładnie dorobić. Wystarczy mieć kogoś z rodziny w odpowiednim miejscu żeby wiedzieć jak bukmacher ustawia mecze i nie trzeba pracować do końca życia ;-)

Ja - 17 kwietnia 2017, 17:38:36 - user-94-254-131-133.play-internet.pl
Korona po raz pierwszy na wiosne grała cały mecz w jedynastu (do tej pory gra z Micańskim w napadzie to tak jakby prawie cały mecz grali w 10ciu bo ani nie podawali do Micańskiego ani on sam nic nie robił)
Dziś Kiełb w ataku i odrazu widać efekty, byli o klasę lepsi od Legi prowadzili grę mieli kilka setek brak tylko skuteczności i to Legia powinna się cieszyć z jednego punktu.
Gdyby Korona miała jakiegoś napastnika do takiego systemu gry jaki gra Bartoszek to byli by w pierwszej 4

Maniu - 17 kwietnia 2017, 17:38:56 - admi107.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Korona,presing zrobił swoje legia się pogubiła, myślała że wygra na stojąco. Szkoda mecz do wygrania.

Reks - 17 kwietnia 2017, 17:39:45 - 188.146.72.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia bez napastnikow,wywalic polowe zarzadu z zewlakowem na czele,nieudane transfery,kompromitacja,Magiera musi odejsc.

Kamil - 17 kwietnia 2017, 17:40:01 - 89-76-84-146.dynamic.chello.pl
Redakcjo macie błąd w tabeli. Korona powinna być w tym momencie na 6. miejscu, a nie na 8 (mają lepszy bilans bezpośrednich meczów od Pogoni i Termaliki). Bardzo proszę o poprawienie tego niedociągnięcia. Pozdrawiam

Tomek - 17 kwietnia 2017, 17:40:13 - ip-5-172-233-220.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Korona zdecydowanie lepsza. Szczesliwy remis Legii.
Legia bez ambicji. Warszawiacy chcieli wygrac mecz na stojaco bez walki.

Pielgrzym - 17 kwietnia 2017, 17:40:33 - dynamic-87-105-245-171.ssp.dialog.net.pl
Dlaczego Mi cuchnie zgniłymi jajami ten wynik?Ten wynik zapewnia Koronie UTRZYMANIE.

kONE - 17 kwietnia 2017, 17:42:37 - user-94-254-161-41.play-internet.pl
Wie(L)ka szkoda...
Lidera nie ma ale mam nadzieję, że na koniec sezonu "Wojskowi" zostaną Mistrzem Polski.

kkkk - 17 kwietnia 2017, 17:43:20 - user-94-254-169-40.play-internet.pl
Nuda na murawie przy odrobinie szczęścia korona mogła 3 pkt wywieźć. Boże jak wy słoiki możecie słuchać przez 90 minut tej samej pieśni - nauczcie się czegoś więcej. Doping gorsza tragedia niż gra

judasz - 17 kwietnia 2017, 17:43:27 - ti0058a400-1254.bb.online.no
@Kamil - nie maja błędu w tabeli, Korona jeszcze z Bruk Betem nie grała więc liczą się bramki. To oczywiście jst kosmetyka bo o wszystkim zdecyduje ostatni mecz. Dla Korony jest to o tyle ważne że nie musi patrzeć na innych.

Prazanin d - 17 kwietnia 2017, 17:43:50 - user-94-254-134-92.play-internet.pl
Fajny Korony mecz ze słoikami powiadzasz ...a skad te słoiki najechaly nasze misato....najwiecej wlascnie z Kielc i Lublina ...takze nie obrazaj swoich kolegow.....remis dzisiaj....dla nas nic nie znaczy dla Was podnieta na lata....nie zycze Koronie wystepow w pucharach..po po takim sezonie spadek zapewniony....kto jest kibicem z glowa, a nie wpisywaczem na podobne strony bedzie wiedzial o co mi chodzi....

/ - 17 kwietnia 2017, 17:44:56 - aaht213.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaby mecz dwóch słabych drużynek.

rhemks - 17 kwietnia 2017, 17:45:54 - user-46-112-28-131.play-internet.pl
heheehe! Ale legia piach grała. Cieniutko to wyglądało. Biedaki nie mogli kilku dobrych zagrań wymienić. Brawa dla Korony za walkę i za to że nie zamurowali bramki tylko do końca mogli coś strzelić. Kto nie widział niech sobie statystyki zobaczy. BYŁA BĘDZIE JEST!!!

@Prazanin - 17 kwietnia 2017, 17:46:18 - 213-238-64-152.adsl.inetia.pl
Spokojnie, o Koronę się nie martw. Jest sponsor, będą transfery i nie będziemy już walczyć tylko o utrzymanie.

Jaga - 17 kwietnia 2017, 17:48:02 - a25-05-11.opera-mini.net (37.47.59.160)
Legia liderem hahaha trochę pokory następnym razem zarozumiali krawaciarze.

Krzych - 17 kwietnia 2017, 17:50:00 - apn-77-114-16-192.dynamic.gprs.plus.pl
Obstawiłem kupon na remis do połowy ale że tak się to skończy i że to jeszcze tak naprawdę Korona będzie bliższa zwycięstwa to bym nie pomyślał.

ragnar - 17 kwietnia 2017, 17:51:51 - 89-72-13-224.dynamic.chello.pl
Bardzo dobry mecz Korony. Przy odrobinie szczęścia mogli pokusić się o wygraną. Przynajmniej dwie z tych sytuacji co miała Korona powinny wpaść do siatki. Legia jak na drużynę, która chce zdobyć mistrzostwo Polski nie pokazała praktycznie nic. Liczę, że Korona będzie w pierwszej ósemce.

KCH - 17 kwietnia 2017, 17:53:24 - abgr27.neoplus.adsl.tpnet.pl
Magiera jest daremny. Całą jesień miał farta bo bazował na przygotowaniu Hasi'ego (które przyniosło efekty zbyt późno). Teraz widzimy jaki z niego wielki wizjoner. Indywidualności wygrywają mu mecze a jak gwiazdy mają słabszy dzień to nic nie potrafi zrobić.

snake - 17 kwietnia 2017, 17:56:00 - aeof169.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaskakująco dobra gra Korony, nie dali Legii rozwinąć skrzydeł a co najważniejsze wytrzymali mecz kondycyjnie. Szkoda tylko panie trenerze, że nie wpuścił Pan zamiast Abalo- Micanskiego. Sądzę, że na podmęczonych legionistów byłby w stanie zrobić akcj ę meczu.

judasz - 17 kwietnia 2017, 17:56:17 - ti0058a400-1254.bb.online.no
@Prazanin d udajesz takiego mądrego aa nawet się nie zorientowałeś że najwięcej wpisów mają ci z Poznania i Białego-Stoku. Od razu widać twoją mentalność jak to każdy o niczym nie rozmyśla latami, tylko o meczu z Legią. Za tydzień nikt juz o meczu nie będzie pamiętał bo będzie się liczyło kto gra w górnej 8.

Misio - 17 kwietnia 2017, 17:57:10 - aetq8.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem rozczarowany !!!
Dlaczego ten sędzia nie podyktował karnego w 94 minucie ?!?!?!
Zawsze na Łazienkowskiej jest karny w ostatniej minucie przy takim wyniku !!! Co dzisiaj poszło nie tak ???

jagafan - 17 kwietnia 2017, 18:01:17 - sub202-118.elpos.net
" wielka" legia śmiała się z MAŁEJ JAGIELLONII!!!!!

Eeeeee - 17 kwietnia 2017, 18:02:10 - 188.146.72.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Napastnikow dalej brak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bolo - 17 kwietnia 2017, 18:08:48 - 185.13.106.234
Jeszcze lechia jesze...?!!!!

to ja - 17 kwietnia 2017, 18:13:19 - 078088006147.bialystok.vectranet.pl
....Nie ma czegoś takiego jak Białego-Stoku. Jest Białegostoku. Ludzie opamiętajcie się mistrzem będzie jedna z czterech drużyn...ale która tego nawet Nostradamus nie wiedział jak go pytali

Uu - 17 kwietnia 2017, 18:15:04 - host-89-231-241-215.dynamic.mm.pl
Stanowski parowo nieźle zlaliscie ta Koronę.Co za żałosny buc

pinhead - 17 kwietnia 2017, 18:19:42 - 87-205-204-0.adsl.inetia.pl
"Misio - 17 kwietnia 2017, 17:57:10 - aetq8.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem rozczarowany !!!
Dlaczego ten sędzia nie podyktował karnego w 94 minucie ?!?!?!
Zawsze na Łazienkowskiej jest karny w ostatniej minucie przy takim wyniku !!! Co dzisiaj poszło nie tak ???"
Misiu 0 zawsze to ty masz problem z rozumem. A raczej od zawsze.

Lolo - 17 kwietnia 2017, 18:24:37 - 37.228.249.169
Ten mecz pokazał potęgę ekstraklady. Druzyna z najslabsza obroną w lidze gra u obrońcy tytułu i jest groźniejsza. Od przypadku do przypadku piłkarscy analfabeci kopią sie po czole.

tadzik - 17 kwietnia 2017, 18:29:49 - 89-65-36-27.dynamic.chello.pl
Legia powinna postarać o kupienie Dolberga on umie się zastawić strzela gole a Necid nie wypał

tadzik - 17 kwietnia 2017, 18:31:25 - 89-65-36-27.dynamic.chello.pl
Legia powinna postarać o kupienie Dolberga on umie się zastawić strzela gole a Necid nie wypał

Bolo Łączn - 17 kwietnia 2017, 18:39:13 - komp-91-222-75.244.protonet.pl
Te tytuły 90minut.pl to jest beka na max. Niedługo zacznę tu wchodzić tylko dla tych tytułów.

Tomek - 17 kwietnia 2017, 18:40:36 - ip-5-172-233-220.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Legia uciekla spod topora.
Sedzia probowal pomoc Legii, ale sie nie udalo.

Prazanin d - 17 kwietnia 2017, 18:45:25 - user-94-254-135-85.play-internet.pl
ale kto tu udaje madrego, po czym wnosisz?Korona zdobyla punkt i ok, moim zdaniem uczciwy wynik...bardziej cieszy mnie wygrana z Lechem sprzed tygodnia...i ten punkt z Korona pozwala nam byc przed Lechem przed runda decydujaca.wszystkim przyszlym pucharowiczom zycze wielu zmagan w Europie...wtedy bedzie uczciwie w Ekstraklapie(porownywalna ilosc meczow w sezonie)...na razie tak nie jest, bo tylko Legia gra cos w pucharach...pozdro

wb - 17 kwietnia 2017, 18:45:48 - 3.58.136.195.intelly.pl
Korona pokazała ile znaczy w piłce zaangażowanie w grę i szybka wymiana piłek. Legia- wiele podań niecelnych, przegrywane dryblingi, dreptanie na boisku u nas w okręgówce biegają szybciej niż legioniści. Moulin od kilku meczów powinien siedzieć na ławie, Vadis zbyt nerwowy. Malarz w końcu mógłby nauczyć się łapania piłki w gry nogą. Legia swoich kreatywnych wychowanków powypożyczała do innych klubów. Nie idźcie tą drogą, bierzcie przykład z Lecha!

domino - 17 kwietnia 2017, 18:46:57 - user-94-254-146-183.play-internet.pl
Legia chce 2m. bo lech i lechia u siebie bliski wyjazd do jagi to proste celowy remis

WE - 17 kwietnia 2017, 18:48:41 - n19-08-06.opera-mini.net (37.47.46.187)
Tak to jest jak zaczyna się biegać w doliczonym czasie, choć to nie zmienia faktu że to Legia ma największe szanse na mistrzostwo.

Dasissad - 17 kwietnia 2017, 18:59:53 - d90-74.icpnet.pl
Z Lechem wygrali tylko przez bardzo złe taktycznie przesunięcia trenera.A Koronie jakby nie było należał sie remis.

Rene - 17 kwietnia 2017, 19:00:47 - apn-37-248-162-144.dynamic.gprs.plus.pl
Legia Warszawa !!! Cooooo? Wicemistrzu Polski !!!!!!

gipsen - 17 kwietnia 2017, 19:01:43 - acne36.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona ambicja zasluzyla na remis.Legia pokazala kiche i mizerie i niech sie oswaja z mysla o braku mistrzostwa.Tytul mistrzowski trafi do Lecha,Wzglednie Lechi Gdansk lub Jagielloni.

14.03.2027 - 17 kwietnia 2017, 19:09:55 - 87-205-151-91.adsl.inetia.pl
Tadziu a myślisz że Ajax tak dobrowolnie odda sobie Dolberga Legii ? oni też chcą Mistrzostwa w swojej lidze poza tym Legia nie ma aż takich pieniędzy za które może sprzedać Ajax Kaspera

14.03.2027 - 17 kwietnia 2017, 19:11:15 - 87-205-151-91.adsl.inetia.pl
Bo sądzę że ta kwota to około 30-40 mln bardziej prawdopodobne że Dolberg pójdzie do Premier League

Legion - 17 kwietnia 2017, 19:12:42 - apn-31-0-71-20.dynamic.gprs.plus.pl
Pan Magiera niestety nie nadaje sie na taki zespół jak Legia ...za wysokie progi ... A pan Vukovic -szkoda słów

greg - 17 kwietnia 2017, 19:13:28 - bgr90.neoplus.adsl.tpnet.pl
czytam komentarze i wszyscy wierzą tutaj w uczciwe 0;0

Wolverine - 17 kwietnia 2017, 19:13:34 - host-89-230-16-80.dynamic.mm.pl
Jaka ta nasza liga jest słaba. Po takich słabych meczach na początku legia druga... albo aż druga.. z takimi gwiazdeczkami.
Hej, hej Zagłębie bez Legii...

P1920B - 17 kwietnia 2017, 19:20:02 - user-94-254-188-69.play-internet.pl
Brawo Korona!!! Szkoda ostatniej sytuacji ale gratulacje dla Was Panowie!

Knur - 17 kwietnia 2017, 19:29:58 - user-94-254-246-70.play-internet.pl
Koronka pięknie załatwiła wojskowych!Legia u siebie na kolanach to się w głowie nie mieści😀

KibiCK - 17 kwietnia 2017, 19:40:13 - 095160156134.dynamic-ra-09.vectranet.pl
To nie Legia zagrała słabo tylko Korona zdecydowanie nie najgorzej

l - 17 kwietnia 2017, 20:02:52 - 31-178-76-5.dynamic.chello.pl
Scyzory zagrali z zębem i zasłużyli na 3pkt

Kaszub - 17 kwietnia 2017, 20:08:43 - public-gprs411265.centertel.pl
Z przeciętniakiem ze słabej polskiej ligi Legia u siebie remisuje- oddając tylko 1 strzał w światło bramki przeciwnika przez cały mecz.
Być może Legia zostanie mistrzem tej słabiutkiej Ekstraklasy, ale z tym składem w pucharach nie wróżę jej niczego dobrego.
Potrzeba wzmocnień. Zakupów konkretnych zawodników- na poziomie europejskim (od 2 milionów EURO wzwyż), a nie takich za mniej niż 0,5 miliona EURO.

nikt - 17 kwietnia 2017, 20:10:04 - cmo244.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe Korona jest za Niecieczą a jak z nią w następnej kolejce zremisuje to będzie przed nią.

Lublin - 17 kwietnia 2017, 20:23:32 - ip-89-186-17-36.net.media.pl
Gdyby nie te wyżej wspomniane słoiki Wawa w mig stanelaby w chaosie.Mase wykształconych ludzi wysłanych przez Warszawskie korpo.

Fan eLki - 17 kwietnia 2017, 20:37:47 - 89-78-97-253.dynamic.chello.pl
Bardzo sprytnie, bo kto po 30 kolejkach będzie pierwszy, ten mistrzem nie zostanie, więc Legia zagrała sprytnie, na koniec będzie pierwsza, a Jagiellonia będzie moralnym mistrzem Polski i narzekać, że znowu się nie udało.

Adaś - 17 kwietnia 2017, 20:48:50 - 91-145-160-8.internetia.net.pl
jednak Magiera chce przechytrzyć Probierza. Mistrzem Polski będzie drużyna z drugiego miejsca z sezonu zasadniczego. \koniec. \kropka/

Zajmon - 17 kwietnia 2017, 20:51:18 - 188.146.138.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pieski przestańcie ujadac! !!
Zwłaszcza ze kibicami Legii jesteście jak ta wygra z Lechia lub w Poznaniu.
a dla Legii jest lepiej grać te mecze z nimi u siebie i wyjazd z Jaga niż inaczej wiec mecz był treningiem z jajem:-)
Pozdrawiam Legionistów tych na serio.

josef - 17 kwietnia 2017, 20:58:03 - apn-95-41-95-157.dynamic.gprs.plus.pl
spoko druga runda jeszcze

Zajmon - 17 kwietnia 2017, 20:59:12 - 188.146.138.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po tabeli widzę ze Magierze chodziło o to by bruk bet grał o utrzymanie więc miał szansę na spadek oby trenerze.To ny było upieczeniu dwóch pieczeni na jednym ogniu!!
Dla Legii 2 miejsce po rundzie a bruk na bruk 1 Li (e)gi

marex - 17 kwietnia 2017, 21:03:50 - apn-95-41-95-157.dynamic.gprs.plus.pl
bedzie ok

reks - 17 kwietnia 2017, 21:24:26 - 095160156134.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Tytuł powinien brzmieć:
Gdyby nie Malarz to byłby blamaż

Kolo - 17 kwietnia 2017, 21:41:09 - host-89-230-207-145.dynamic.mm.pl
Brawo dla Legii ,że uratowała 1 pkt.

Anonimowy - 17 kwietnia 2017, 22:12:34 - user-94-254-176-59.play-internet.pl
Buhahaha jaka ta Legia jest słaba zremisowała z koroną nie posrajcie się tą Legią :-D w Poznaniu się podniecali a tu Zonk

xxx - 17 kwietnia 2017, 22:17:23 - 194.181.184.4
czy będzie jakaś transmisja meczu korona - termalica w telewizji ??

Szczepan - 17 kwietnia 2017, 22:20:34 - peu131.internetdsl.tpnet.pl
Ale macie ból dupy martwicie się Naszą Legią bardziej niż swoimi klubami
Fakt dziś mecz nam nie wyszedł ale itak będziemy reprezentowali was w LM bo jak nie Legia to kto..? Legia Mistrz 2017 ponoć voltaren jest dobry na ból dupy

Sekos - 17 kwietnia 2017, 23:12:40 - ip-5-172-238-113.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Będzie jakaś analiza na 90 minut ostatniej kolejki?

@szczepan - 17 kwietnia 2017, 23:22:09 - 74.pinczow.bajtbusko.com.pl
widzę obeznany w temacie więc smaruj dalej volaterenm

Zajmon - 18 kwietnia 2017, 0:45:16 - 188.146.138.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@sekos
akurat tego meczu nie będą transmitować będzie
multiliga w canal +w sobotę o 18

Zajmon - 18 kwietnia 2017, 0:46:25 - 188.146.138.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@sekos
akurat tego meczu nie będą transmitować będzie
multiliga w canal +w sobotę o 18

Piotr - 18 kwietnia 2017, 7:39:14 - apn-31-0-71-48.dynamic.gprs.plus.pl
Ogóry legijne były do pokonania
Koronko!!!

trocin - 18 kwietnia 2017, 8:02:42 - 82.160.125.46
brawo Korono szkoda ze nie bylo zwyciestwa

O(L)ECKO - 18 kwietnia 2017, 11:21:03 - 91.236.133.135
I tu jest problem z tym podziałem punktów, kalkulacja. Legię bardziej interesuje zajęcie drugiego miejsca niż pierwszego, grają u siebie z Lechem, Lechią i Wisłą, a jadą do Jagi gdzie dobrze im się gra. Pozdrawiam tifosi.

prorok - 18 kwietnia 2017, 11:22:16 - apn-37-248-164-186.dynamic.gprs.plus.pl
Ofoe pauzuje w następnym meczu. To dobrze

Yt - 18 kwietnia 2017, 11:36:28 - 78.10.208.171
Śmieszne teorie tęczowych chłopców ze legia chce zająć drugie miejsce a prawda jest taka że są słabi

kibic - 18 kwietnia 2017, 12:19:44 - 78.10.205.175
słoiki wyjechały i nawet do 20 tys nie potrafiliscie dobić. Wstyd.

Kiki - 18 kwietnia 2017, 12:53:32 - public-gprs370571.centertel.pl
Korona ma już niemieckiego właściciela (Dieter Brudensky). Po kilku zapewne wzmocnieniach przed nowym sezonem te niby tuzy polskiej e-klapy nie będą się już tak szarogęsić choć i teraz jak widać rady nie dają, dojdzie nowa siła ligi co z resztą lepiej dla całej ligi..

jasno-widz - 18 kwietnia 2017, 14:21:15 - 185.60.80.114
Różnice punktowe pomiędzy 1-2 i 3-4 dają całkiem realne możliwości manipulowania miejscami by uniknąć np. :
Lechii na wyjeździe
Jagi u siebie
Najlepszy terminarz ma drużyna z miejsca 4, potem z miejsca...drugiego, dopiero potem jedynka.
Jedynka gra u siebie z 2 i 3.
Wiemy ,że :
1. Lech nie będzie wyżej niż na 3 miejscu
2. Lechia będzie miała ciężko w Szczecinie
3. Legia gra z kompromitująco słabą Cracovią ale będzie miała "alibi" jakby nie udało się wygrać.
4.Jaga gra w Gliwicach i też będzie miała "alibi"
Tylko ten biedny Lech z Ruchem będzie musiał nieźle się napocić by nie zająć 3 miejsca
Stawiam na kolejność Jaga, Legia, Lechia, Lech ...ale rozstrzygnie się w ostatnich minutach. Legia będzie wygrywać w Krakowie i da sobie strzelić bramkę w ostatnich minutach w przypadku gdy Lech będzie przegrywał z Ruchem.Jadze wszystko będzie jedno- i tak ich Gil lub inny Stefański ostro posunie w jakimś meczu.Mistrza w Białymstoku nie będzie w tym roku.
Lechia na wyjazdach jest katastrofalna ale o dziwo w finałowej serii będzie grać dobrze i u siebie i na wyjazdach.
Lech wrzuci znowu kurs na 3:0 i wygra 4 kolejne mecze...co da mu mistrzostwo w ostatniej kolejce i zwycięstwie na Łazienkowskiej (drugi z czwartym) , co z kolei zepchnie Legię na 4 miejsce w tabeli.
Dziękuje za uwagę.

hrdfhj - 18 kwietnia 2017, 21:30:36 - acts39.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia zamiast brać czerwińskiego z Pogoni mogła kupić Frączczaka i dawno by zapomniała o stracie punktów do lidera...

Grego - 18 kwietnia 2017, 23:05:30 - ovh-tv-fr-1.northghost.com
Brawo.

olaf - 18 kwietnia 2017, 23:07:42 - public-gprs395311.centertel.pl
Szkoda, że po meczu lech - legia redakcja nie pokusiła się o jakiś oryginalny tytuł artykułu..

LEON - 18 kwietnia 2017, 23:41:35 - dhw143.neoplus.adsl.tpnet.pl
No zlali się aż miło

1x2 - 19 kwietnia 2017, 0:00:30 - 31.42.21.3
Ustawka buka tak samo jak w przypadku meczu Lecha z Łeczną. Ot taka to nasza liga.

fun fun tu - 19 kwietnia 2017, 5:14:38 - user-94-254-225-4.play-internet.pl
Na szczęście są mecze w grupie mistrzowskiej odrobimy po co grać cały sezon

needle - 23 kwietnia 2017, 19:10:27 - affs229.neoplus.adsl.tpnet.pl
A mnie się te tytuły cholernie podobają
IGła

Kotmasza18 - 27 kwietnia 2017, 23:58:15 - apn-37-248-166-195.dynamic.gprs.plus.pl
90 minut nawet nie czuje jak rymuje.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: