[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


20 kwietnia 2017, 17:35:20 - bartekwr9
Komisja Ligi ukarała trzy kluby i anulowała kartkę Ziggy'ego Gordona

Na środowym posiedzeniu Komisja Ligi nałożyła kary na Lechię Gdańsk, Lecha Poznań i Wisłę Płock za zachowanie kibiców podczas minionej kolejki Lotto Ekstraklasy. Dodatkowo anulowano kartkę zawodnika Jagiellonii Białystok Ziggy'ego Gordona.

Lechia musi zapłacić 40 tys. zł kary, Wisła Płock 3 tys. zł, a Lech 10 tys. zł. Dodatkowo na Lecha nałożono karę zakazu organizacji wyjazdu grupy kibiców na najbliższy mecz Lotto Ekstraklasy z Wisłą Płock oraz odwieszono karę zakazu wyjazdowego dla lechitów na mecz Lotto Ekstraklasy z Pogonią Szczecin.


źródło: własne / Ekstraklasa SA

REKLAMA

sobi - 20 kwietnia 2017, 17:55:24 - 178.183.76.173.umts.static.t-mobile.pl
Lechia nie ma w TYM kraju szans na NIC
!!! Na kazdym kroku ja
dyskryminuja !!! Sedziowie i PZPN !!!

RafciLLEAK - 20 kwietnia 2017, 18:13:38 - 142-51-11.connect.netcom.no
LECHICI TO SA W poznaniu, w GDANSKU sa L E C H I Ś C I !!!!

j23 - 20 kwietnia 2017, 18:17:24 - by34180.petrus.pl
RafciLLEAK!!! Czytanie ze zrozumieniem to za dużo dla Ciebie prawda?

lkjsa - 20 kwietnia 2017, 18:36:27 - 89-66-73-16.dynamic.chello.pl
@sobi: w przeszłości takie nieproporcjonalne kary były dla Legii - takie samo przewinienie Legii jak i innych klubów w innym meczu; a kary Legia 30 tys., inni - 2 tys.

REKLAMA

samobój - 20 kwietnia 2017, 19:01:24 - komp-91-222-75.244.protonet.pl
Komisja Ligi musi zarobić na swój ZUS.

Ilków gołą - 20 kwietnia 2017, 19:01:45 - 109.231.30.190.koba.pl
A co Ty sobie krawaciarzu myślałeś ? Macie budżet pare razy większy to płaćcie nic wam nie bedZie a wasi kibice i tak zawsze wszędzie robią wiochę .

ueo - 20 kwietnia 2017, 19:15:21 - 109.79.167.110
bez kitu co za bałwan nie kojarzy ze Lechici to Poznań a Lechiści to Gdańsk. Taki newsy pisze o mato boska

naRa - 20 kwietnia 2017, 19:24:12 - komp-95-171-209-4.protonet.pl
Ten Gordon jest rudy jak Tussk

kibic - 20 kwietnia 2017, 19:32:48 - 77-253-180-52.adsl.inetia.pl
Skoro kartka dla piłkarza anulowana to może jakaś kara finansowa dla sędziego?

Alik - 20 kwietnia 2017, 19:45:30 - 91.150.142.214.internetia.net.pl
Ten naRa jest głupi jak Macierewicz!!!

do naRa - 20 kwietnia 2017, 19:47:01 - 109.231.31.243.koba.pl
Masz rację naRa......

Ii - 20 kwietnia 2017, 19:48:27 - user-94-254-225-42.play-internet.pl
Jak mozna wyzywać kogoś od bałwana trzymając tak niski poziom wypowiedzi, do tego NIE wiedzieć ze forma Lechici w stronę kibiców Lechii jest prawidłowa. Co do kar to nie oceniam. Ale akurat Lechia wcale pod górkę nie ma. Później im dwa mecze odpowiednio gwizdną i sie wyrówna.

ueo - 20 kwietnia 2017, 19:50:39 - 109.79.167.110
jesli ktoś się nazywa Lechistami to Ty trzymaj ich poziom i domieniaj to prawidłowo. tyle

meteoR - 20 kwietnia 2017, 21:20:34 - 156.148.9.51.dyn.plus.net
Niebieskie bez licencji ... pewne info !

REKLAMA

Bolek - 20 kwietnia 2017, 21:41:45 - 89-64-59-210.dynamic.chello.pl
Kibole z Gdańska i Gdyni niech pooglądają derby Arki z Lechią ale na poziomie B klasy bo gamonie i tak po mordach się będą lać bez powodu

Znawca - 20 kwietnia 2017, 21:55:46 - adw133.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu Lech dostał najmocniej po dupie, do zaczyna być irytujące

tom-er - 20 kwietnia 2017, 22:48:06 - host-213-5-214-38.wtvk.pl
redakcjo, poprawcie ostatnie zdanie! Myślę że wielu kibiców Lecha będzie totalnie skołowanych czytając o zakazie na mecz z Pogonią. Przecież w zdaniu chodzi o lechi-s-tów z Gdańska!

xyz - 20 kwietnia 2017, 22:54:33 - 80.51.138.184
"Jednocześnie Lechowi Poznań odwieszono karę zakazu wyjazdowego na mecz z Pogonią Szczecin w LOTTO Ekstraklasie." z komunikatu

hans - 20 kwietnia 2017, 23:16:31 - abqp2.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żałosne te kary. Poznaniacy po raz kolejny pokazali, jak się zachowują i jak zasłużyli na odwieszenie im kary na mecz PP. Komisja Ligi wspiera patologiczne zachowania na trybunach.

JR - 21 kwietnia 2017, 8:27:38 - 031011228078.business.static.vectranet.pl
hans@: a co takiego zrobili? Wiesz może?

he-man - 21 kwietnia 2017, 8:30:54 - bno116.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro były na tych meczach przypadki złamania prawa dlaczego nie karze się tych konkretnych osób? Władze sa tak leniwe czy ten monitoring to tylko pic na wodę, taki straszak?

@sobi - 21 kwietnia 2017, 9:56:44 - 093105181036.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Co ty opowiadasz? Lechia od dobrych kilku lat należy do największych ulubieńców sędziów.…

mietek - 21 kwietnia 2017, 10:17:03 - 78.10.91.54
Ale i tak biedny Michałek powie, że wszyscy sędziowie robią na złość jemu i Jagiellonii. Życzę mu z całego serca, żeby odszedł z Białegostoku i dostał pracę w Hiszpanii - wtedy zobaczy, co to znaczy fatalni sędziowie.
@hans: Argumentacja może i słuszna, ale... Organizatorem Pucharu Polski jest PZPN, a ligi - Ekstraklasa SA. Czyli dwie różne organizacje, które wzajemnie sobie w kompetencje nie wchodzą.

Freddy - 21 kwietnia 2017, 10:35:14 - 193.127.223.11
Coz za zmiana. Za piro juz nie zamykaja sektorow?

@sobi - 21 kwietnia 2017, 11:48:33 - 80.48.164.34
No to muszą wyjechać na wyspy!!!

karol - 21 kwietnia 2017, 18:53:51 - 89-77-239-68.dynamic.chello.pl
Dobre chody musi mieć w Komisji Dyscyplinarnej Jagiellonia i trener Probierz.Niech spróbuje się odwołać inny klub. Fory to moze jeszcze ma Lech i Legia.Gratulacje dla bezstronnej Komisji.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: