21 kwietnia 2017, 20:27:54 - euzi
Czerwona kartka Adama Bodzka

Adam Bodzek został ukarany czerwoną kartką, a jego Fortuna Düsseldorf przegrała 1-3 (0-0) w meczu 30. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z FC Sankt Pauli. Polski pomocnik opuścił boisko w 66. minucie za drugą żółtą kartkę.

21 kwietnia 2017, 18:30 - Düsseldorf (Esprit Arena)
Fortuna Düsseldorf 1895 1-3 FC Sankt Pauli
André Hoffmann 72 - Philipp Ziereis 78, Christopher Buchtmann 83, Aziz Bouhaddouz 90

żółte kartki: Adam Bodzek, Özkan Yıldırım, Oliver Fink, Kaan Ayhan - Daniel Buballa.
czerwone kartki: Adam Bodzek (66. minuta, Fortuna, za drugą żółtą), André Hoffmann (82. minuta, Fortuna, za faul taktyczny).

sędziował: Benedikt Kempkes (Południowy Zachód).
widzów: 28 429.

Bodzek znalazł się w wyjściowym składzie Fortuny, a po stronie Sankt Pauli cały mecz rozegrał Waldemar Sobota. Sankt Pauli dzięki dzisiejszej wygranej wyprzedziło Fortunę i jest na 11. miejscu w tabeli z dorobkiem 35 punktów. Klub Bodzka jest na 12. pozycji, mając tyle samo oczek, ale gorszy bilans bramek.

LEON - 22 kwietnia 2017, 16:45:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl