Lotto Ekstraklasa: Korona 0-1 Bruk-Bet Termalica

22 kwietnia 2017, 18:00 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 0-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Korona: 82. Milan Borjan - 26. Bartosz Rymaniak, 32. Radek Dejmek, 23. Elhadji Pape Diaw, 19. Ken Kallaste - 5. Serhij Pyłypczuk (71, 16. Maciej Górski), 8. Mateusz Możdżeń (75, 6. Vanja Marković), 14. Jakub Żubrowski, 10. Nabil Aankour (77, 9. Dani Abalo), 17. Miguel Palanca - 15. Jacek Kiełb.

Bruk-Bet Termalica: 12. Dariusz Trela - 96. Przemysław Szarek, 15. Kornel Osyra, 77. Artem Putiwcew, 5. Sebastian Ziajka - 16. Martin Mikovič (90, 6. Bartłomiej Babiarz), 25. Mateusz Kupczak, 28. Vlastimir Jovanović, 7. Samuel Štefánik, 11. Patrik Mišák (82, 21. Vladislavs Gutkovskis) - 20. Dawid Nowak (79, 24. Wojciech Kędziora).

żółte kartki: Możdżeń, Palanca, Abalo, Dejmek - Putiwcew, Szarek, Mikovič.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 11 999.

Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy - Bartosz Kwiecień.

(L) - 22 kwietnia 2017, 19:58:30 - *.dynamic.chello.pl
Tak wygląda kara, kiedy tydzień wcześniej cała drużyna się napręża na Legię. Tydzień regeneracji nie wystarczy. Życzę spadku

ważny - 22 kwietnia 2017, 19:59:13 - *.adsl.inetia.pl
Wrócił Darek do bramki i Termalica zaczęła wygrywać , nareszcie

tellchar - 22 kwietnia 2017, 20:25:24 - *.adsl.inetia.pl
@ (L) jakbyś nie wiedział, Korona się utrzymała

(L) - 22 kwietnia 2017, 20:26:52 - *.dynamic.chello.pl
@ tellchar - w tym sezonie niestety jeszcze tak.

m - 22 kwietnia 2017, 20:47:06 - *.dynamic.chello.pl
I to w dużej mierze dzięki punktowi sprzed tygodnia. Więc chyba komentarz się nie udał :D

ck 100% - 22 kwietnia 2017, 20:47:15 - *.146.77.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
legionistko ty wiesz co

DDT - 22 kwietnia 2017, 20:47:38 - *.centertel.pl
Tak jest Bruk-Bet Termalica (dawniej ZLS, później LKS) Nieciecza w piewrwszej mistrzowskiej ósemce! Nie drwijcie z Tej Drużyny - lepiej się strzec, bo oni mają piłkarski miecz!

judasz - 22 kwietnia 2017, 20:47:39 - *.bb.online.no
(L) słoiki wy macie fobie całej Polski, nawet Real i Borussia po nocach nie śpią do teraz jak myslą o meczach z wami i regenerowali się 3 miesiące. Nikt nie gra dla siebie tylko marzy o meczu z Legią. Jesteś żałosny. Korona miała się wam podłożyć i nie wejść do 8. Widzisz gimbie ten 1p w Warszawie wystarczył do utrzymania.

Chłopak z - 22 kwietnia 2017, 20:50:12 - *.206.157.148
@(L) nie przesadzaj - lepsze Kielce niż Nieciecza

brejvik - 22 kwietnia 2017, 21:26:00 - *.146.2.173.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Dawid zemsta jest rozkoszą

14.03.2027 - 22 kwietnia 2017, 21:29:29 - *.adsl.inetia.pl
do (L) to co mają wam się rozłożyć szeroko na murawie bo wy nie potraficie wygrywać sami ? to jest piłka nożna raz się lepsze dni tak jak Korona przed tygodniem raz gorsze jak Korona choćby z Cracovią (0:6) ale nie można powiedzieć że Korona i Bruk-Bet nie zasłużyły na awans bo te drużyny bardzo dzielnie walczyć Termalica na jesieni a Korona na wiosnę przed wszystkim Korona meczami u siebie 7 zwycięstw z rzędu dopiero przerwały ją słonie które pod wodzą Pana Trenera Węglewskiego zaczynają znów punktować raczej uważam że te drużyny zajmą odpowiednio 7 i 8 miejsce i będą niejako dostarczycielami punktów bo główny cel już spełnili

lokian - 22 kwietnia 2017, 21:36:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szczególne brawa,dla dzisiejszego solenizanta Przemysława Szarka!gratulujemy świetnego występu,rozwijaj się dalej,wszystkiego najlepszego z okazji urodzin,przesyłają okoliczni kibice.

l - 22 kwietnia 2017, 22:27:30 - *.dynamic.chello.pl
Nieuznana prawidłowa bramka dla Korony

tim - 22 kwietnia 2017, 22:28:38 - *.dynamic.chello.pl
Ja mam taką refleksje... Jak można wyznaczyć sędziego z Płocka do meczu w Kielcach {każdy zna kosę Kielc z Płockiem), no ale nic w końcu to fachowiec z wyższej półki... ale dziś robił wszystko by uprzykrzyć życie Koronie w ogóle nie widząc fauli słoników... cóż sprawiedliwość zwyciężyła i Korona się już utrzymała, a gdyby pan arbiter tej Koronie tak nie przeszkadzał i gdyby Korona to wygrała to ziomki z Płocka grałyby w pierwszej ósemce... a tak są w czarnej... :-)

Ja - 22 kwietnia 2017, 22:35:33 - *.play-internet.pl
Mimo porażki dobra gra Korony, zabrakło pewności siebie i spokoju. Bardzo dobrze tą niepewność i stres było widać przy bramce.
Trener dobrze ich ustawia musi tylko coś wymyśleć z napastnikiem i będzie dobrze.
Może grać z jakimś fałszywym napastnikiem a grać naprawde np 6 pomocnikami, coś gakiego jak dziś tylko Kiełb troche do tyłu i wymiennie pozycja z Palancą, ale troche mniej wrzutek a wiecej prostopadłych. Bo jak Korona zagrała troche szybiej i celowała w prostopadłe to jakoś to wyglądało bo po wrzutkach nic zagrożenia nie było

scyzor - 22 kwietnia 2017, 22:40:50 - *.adsl.inetia.pl
W Lidze Mistrzów puścili metrowego spalonego Ronaldo a dzisiaj Marciniak "przyczepił" się do milimetrowego Abalo - panie sędzio, trzeba iść z duchem przepisów i zaliczać takie bramki

GF - 23 kwietnia 2017, 0:48:06 - *.toya.net.pl
Pa sędzia boczny ten sam co dopatrzył się spalonego i nie uznał bramki dla Korony, nie widział dwóch zagrań ręką obrońców Termaliki w polu karnym. No, ale kto oglądał Bayern - Real wie, że Liga Mistrzów zobowiązuje... ;P

ja - 23 kwietnia 2017, 8:05:13 - *.play-internet.pl
@scyzor @GF
w drugiej połowie drugi boczny puścił dwie sytuacje gdzie raz zawodnik Termalicy był pół metra na spalonym a w drugiej był 5 metrów na spalonym!!!!!!
a sędzia stał 10 metrów przed ostatnim obrońcą bo mu się biegać nie chciało

ja - 23 kwietnia 2017, 8:06:39 - *.play-internet.pl
@scyzor @GF

kibic - 23 kwietnia 2017, 10:19:58 - *.dynamic.chello.pl
,, gratulacje dla Pana Marciniaka za sędziowanie,,
,, często o Panu Marciniaku wypowiadam się krytycznie ,, jednak w tym meczu był znakomity,,
,,gratulacje!!

amarantowy - 23 kwietnia 2017, 11:58:31 - *.centertel.pl
Gratulacje dla Niecieczy za utrzymanie się w grupie miszczowskiej kosztem centralno-państwowych.

onufry - 23 kwietnia 2017, 14:08:46 - *.static.system77.pl
Szczęście dziś przy Bruk-Becie,ale to i dobrze bo wielokrotnie go zabrakło,sędziowanie na 8,5 więc tak powinno być zawsze.

LEON - 23 kwietnia 2017, 19:37:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Niecieczy chyba większe święto

mmax - 23 kwietnia 2017, 20:36:41 - *.173.81.59
Czy wrocil doping na Koronie?

wilson - 23 kwietnia 2017, 21:23:00 - *.ipv4.broadband.iol.cz
Tylu "fachowców" pisze bzdury o sedziowaniu a przecież w Polsce brakuje arbitrów , wystarczy zapisać się na kurs i pokazać że się jest lepszym od Marciniaka