23 kwietnia 2017, 14:23:37 - bartekwr9
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił bramkę dla Napoli w zremisowanym 2-2 (0-0) meczu 33. kolejki włoskiej Serie A z Sassuolo. Polak pojawił się na boisku w 81. minucie, zmieniając Jorginho. Była to jego piąta ligowa bramka w tym sezonie.

23 kwietnia 2017, 12:30 - Reggio Emilia (Mapei Stadium - Città del Tricolore)
US Sassuolo Calcio 2-2 SSC Napoli
Domenico Berardi 59, Luca Mazzitelli 80 - Dries Mertens 52, Arkadiusz Milik 84

żółte kartki: Luca Mazzitelli, Stefano Sensi, Alfred Duncan - Ivan Strinić.

sędziował: Antonio Damato (Barletta).

W drużynie gości w 70. minucie na boisku pojawił się Piotr Zieliński, który zastąpił Allana.

Napoli ma na koncie 71 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli ligowej.

klin - 23 kwietnia 2017, 14:25:39 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Arek wraca!

ree - 23 kwietnia 2017, 14:31:29 - *.elwico.pl
Brawo Arek, oby to była bramka przełomowa !

Iiii - 23 kwietnia 2017, 14:33:01 - *.net.media.pl
Powoli Arek dochodzi do siebie, z Rumunami powinien dostać kilkanaście minut.

ree - 23 kwietnia 2017, 14:40:14 - *.elwico.pl
@Iiii
w meczu z Rumunami powinien zagrać od początku,pozostało nie całe 2 miesiące do meczu !

LEM - 23 kwietnia 2017, 15:11:20 - *.dynamic.mm.pl
Gdyby nie Nawałka to Polska doszłaby do finału Euro, ale wszyscy go wysoką cenią, bo prześliznął się do 1/4, czyli tam gdzie doszła Islandia, a niżej niż Walia.

Mądry - 23 kwietnia 2017, 15:28:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zostawcie Euro 2016 bo to historia,dobra historia.
Teraz trzeba z OPTYMIZMEM patrzeć na euro U-21 a następnie MŚ 2018.
Mamy takich piłkarzy że należy liczyć na dobry występ.

hcoufot - 23 kwietnia 2017, 15:31:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
polska to pszeciesz najgorsza drurzyna

ksS - 23 kwietnia 2017, 15:35:13 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
No i jest przełamanie, teraz będzie tylko z górki.

max - 23 kwietnia 2017, 15:37:46 - *.adsl.inetia.pl
Oficjalna strona Serie A nie czekając na zakończenie kolejki już uznała Milika NAJWIĘKSZYM BOHATEREM CAŁEJ KOLEJKI !!!

gugu - 23 kwietnia 2017, 15:40:16 - *.48.229.14
Pomalu sarrii wpuszcza milika.... dobrze dobrze, nic na sile..pomalu sie konczy sezon, w czerwcu z rumunami, niewydaje .mi sie zeby milik zagral w mistrzostwach w polsce..

u44 - 23 kwietnia 2017, 15:58:08 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Bardzo dobra wiadomość dla polskiej Reprezentacji.

johny - 23 kwietnia 2017, 16:08:43 - *.218.116.49
Do hcoufot, nikt ci nie uwierzy "przecierz" ty pisać nie umiesz.

jarząbek. - 23 kwietnia 2017, 16:16:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Posłuchaj LEM czy jak ci tam....Zawsze możesz emocjonować się kadrą pod wodzą Łazarków, Janasów,Strejlau'ów i innych....Dziwię się tylko po co udzielasz się głupimi komentarzami. Tym nie błyśniesz! A Arkowi życzę powrotu do formy. Mam nadzieję że ta bramka to przełamanie.

Mieczysław - 23 kwietnia 2017, 17:41:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Takim dziadom jak Sassuolo to nawet żul Stachu strzeliłby gola.

kkk - 23 kwietnia 2017, 18:57:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do jarząbek ; akurat Janasa zostaw spokoju lepiej podaj apostela lub wójcika czy drugiego piechniczka

Hanys - 23 kwietnia 2017, 20:31:20 - *.dynamic.chello.pl
Admin 90 minut powinien banować takich idiotów jak np : Mieczysław ,hcoufot,Rafał i LEM ,to jest chyba strona fachowa i nie powinno być tu miejsca na gimnazjalne wypociny komputerowych hejterów ;)a co do meczu to gdyby lepiej w końcówce dograli piłki na pole karne to mogłoby być 3-2 dla Napoli

xy - 23 kwietnia 2017, 21:24:51 - *.pansa.pl
Brawo Arek, bramka cieszy - oby tak dalej!

on - 23 kwietnia 2017, 22:47:53 - *.dynamic.chello.pl