23 kwietnia 2017, 17:00:14 - dyrovski
Łukasz Skorupski obronił rzut karny

Łukasz Skorupski obronił rzut karny w meczu 33. kolejki włoskiej Serie A, w którym jego Empoli wygrało na wyjeździe z Milanem 2-1 (1-0). Polskiego bramkarza, dla którego to czwarta obroniona jedenastka w tym sezonie, w 59. minucie nie zdołał pokonać Suso.

23 kwietnia 2017, 15:00 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
AC Milan 1-2 Empoli FC
Gianluca Lapadula 72 - Lewan Mczedlidze 40, Mame Baba Thiam 67

żółte kartki: José Sosa, Mattia De Sciglio, Gianluca Lapadula - Mame Baba Thiam, Andrés Tello, Omar El Kaddouri, Giuseppe Bellusci.

sędziował: Claudio Gavillucci.
widzów: 39 529.

W 59. minucie Suso (Milan) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Skorupski obronił).

Skorupski rozegrał całe spotkanie. Jego klub ma 29 punktów i zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli.

Hazardzist - 23 kwietnia 2017, 17:02:09 - *.play-internet.pl
Fantastyczny mecz Łukasza Polski bramkar MVP meczu.!'Gratulacje

asq - 23 kwietnia 2017, 17:09:47 - *.ds.pk.edu.pl
Świetna obrona karnego Skorupskiego
lny-mecz-i-obroniony-karny-skorupskiego-wideo/

lorneta - 23 kwietnia 2017, 17:32:45 - *.dk.customer.tdc.net
Te Empoli, jak żaden inny klub, służy aklimatyzacji Polakom za granicą. Menadżer Kapustki powinien postarać się o angaż.

ave - 23 kwietnia 2017, 17:48:07 - *.174.134.70
Mega mecz Łukasza. Rzut karny obroniony+kilka niesamowitych interwencji!

gp - 23 kwietnia 2017, 18:56:51 - *.dynamic.chello.pl
Coś czuję, że ten chłopak może niedługo wywrócić hierarchię w kadrze..

kibic - 23 kwietnia 2017, 20:01:27 - *.interblock.pl
Występ dobry ale do drugiego bramkarza Łukasza z kadry wiadomo jest mu obecnie daleko. Więc o hierarchii w kadrze może na razie zapomnieć. To nie ta klasa co dwójka pozostałych zawodników z kadry.. ale to dobrze świadczy ze o bramkarzy nie musimy się martwić. Skorupski może grać w jakichś meczach sparingowych albo gdy już zostanie wszystko wiadomo jesienią gdy Polacy wywalczą awans (pewnie już po meczu w Kopenhadze to nastąpi ) więc na pozostałych rywali do konca eliminacji można mu szansę by dać. Ale jak piszę to nie ta klasa jeszcze niż pozostała dwójka. Oczywiście powoływany musi być jako ten trzeci bramkarz.

mietek - 23 kwietnia 2017, 20:17:27 - *.10.91.54
@lorneta: Masz rację. Może wtedy przestanie Kapustce głupio doradzać.

Mądry - 23 kwietnia 2017, 20:35:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko się cieszyć że ktoś taki,tak dobry jest trzecim bramkarzem Rep.POLSKI.

LEON - 23 kwietnia 2017, 23:46:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super
Brawo Łukasz

xvk - 23 kwietnia 2017, 23:49:44 - *.opera-mini.net (*.72.185.56)
Puscil gola, spadną na bank nirch se gra w Serie B bo tyle goli w sezonie stracic to wstyd.

ZIENIU - 24 kwietnia 2017, 11:40:02 - *.ssp.dialog.net.pl