26 kwietnia 2017, 18:56:01 - maciejko
Gol Arkadiusza Piecha w Pucharze Cypru

Arkadiusz Piech strzelił gola dla Apóllon FC w wygranym 6-0 (3-0) pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Cypru z AS Anórthossis Ammochóstou. Polak wszedł na boisko w 66. minucie za Fótisa Papoulísa.

26 kwietnia 2017, 17:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Apóllon FC 6-0 AS Anórthossis Ammochóstou
Anton Maglica 13, Adrián Sardinero 34, Paulo Vinícius 37, Fótis Papoulís 54 (k), Kóstas Makrídis 88, Arkadiusz Piech 90

żółte kartki: Fótis Papoulís, Cháris Kyriákou - Filipe Oliveira, Carlitos, Rayo, Abdullahi Shehu.

sędziował: Giórgos Nikoláou.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Tiago Gomes (dawniej Zagłębie Lubin). W zespole gości do 64. minuty grał były zawodnik Korony Kielce Airam Cabrera, którego zmienił André Alves.

Rewanż zostanie rozegrany 3 maja. Zwycięzca dwumeczu w finale 24 maja w Stróvolos zmierzy się z lepszym z pary Dóxa Katokopiás - APÓEL (w pierwszym meczu 0-2).

Janek - 26 kwietnia 2017, 20:45:07 - *.122.249.213
Przy obecnej słabej formie Milika i Wilczka Nawałka powinien sprawdzić Piecha. Jak Lewandowskiemu coś się stanie to zostajemy bez pewnego napastnika...

Mądry - 27 kwietnia 2017, 11:25:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A dlaczego nie zgadzacie się z Jankiem ???
Jakie macie dowody że gdyby Piech wszedł w 80 minucie z Rumunią przy 0:0 to nie strzeliłby im gola...
Oczywiście liczę że Rep.wygra mecz a gole padną już w pierwszej połowie.
Cieszy dobra gra Grosickiego,gol Milika,powrót do składu Rybusa.

qwe - 27 kwietnia 2017, 11:45:35 - *.static.ip.netia.com.pl
Proszę rozszerzyć pojęcie : "obecnej słabej formie Milika". Pytanie czy była jakaś inna niż obecna?

LEON - 27 kwietnia 2017, 22:21:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl