27 kwietnia 2017, 0:16:33 - euzi
Gol Adriana Krysiana w Pucharze Norwegii

Adrian Krysian strzelił gola dla Verdal IL w meczu I rundy Pucharu Norwegii przeciwko Kolstad Fotball, a jego drużyna wygrała na wyjeździe 4-3 (3-2). Oba zespoły grają na czwartym poziomie rozgrywkowym.

26 kwietnia 2017, 19:00 - Trondheim (Huseby idrettspark)
Kolstad Fotball 3-4 Verdal IL
Lars Petter Homstad 10, Morten Valø 25, David Weatherston 49 (s) - Mikael Engesvik 34, David Weatherston 41, Hans Kristian Nordvoll 45, Adrian Krysian 78

żółte kartki: Andreas Bjørgve, Miran Ćemalović - Robin Wekre.
czerwone kartki: Cahit Karaman (37. minuta, Kolstad), Thomas Størset Falstad (86. minuta, Kolstad).

sędziował: Stian Wiggen Hansen.
widzów: 100.

W drużynie gości Krysian grał do 86. minuty, a zastąpił go Ingemar Slottemo Lyngstad. Cały mecz rozegrał Maciej Raniowski.

LEO - 27 kwietnia 2017, 1:55:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adrian Zagłębie II Lubin pamięta!

Kibic - 27 kwietnia 2017, 7:14:08 - *.play-internet.pl
100 osób na meczu. Pan Adrian pewnie radzi sobie lepiej wtedy na boisku, presji nie ma.

olo - 27 kwietnia 2017, 10:59:39 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
KS Błękitni Stargard Szczeciński pamiętają !!

Krakus - 27 kwietnia 2017, 11:34:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nawałka otwórz oczy...

Mądry - 27 kwietnia 2017, 16:44:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Adrian strzelił, Arek Piech strzelił, a drewnialdowski nie strzela. A i tak Nawałka go powoła. Nawałka otwórz oczy!!

Piter - 27 kwietnia 2017, 18:39:37 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl
Nawałka zawsze miał dobre oko, tu pod nosem ma grajka. Adam otwórz oczy bo Norwegia już za rogiem

do Krakus - 27 kwietnia 2017, 23:24:40 - *.opera-mini.net (*.254.153.114)
No właśnie, przecież Adrian gra w zachodnim klubie , a Nawałka woli powoływać piłkarzy z naszej ekstraklapy niż młodych uzdolnionych którzy coś znaczą za granicą

LEON - 27 kwietnia 2017, 23:49:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl