Raków Częstochowa 1-0 Błękitni Stargard Szczeciński

Raków: 1. Mateusz Lis - 15. Łukasz Sołowiej, 2. Tomáš Petrášek, 4. Adam Mesjasz - 8. Peter Mazan (82, 25. Karol Żmijewski), 5. Tomasz Margol (63, 6. Filip Kowalczyk), 7. Rafał Figiel, 11. Jakub Łabojko, 23. Tomasz Wróbel, 13. Piotr Malinowski - 10. Adam Czerkas (82, 27. Przemysław Mizgała).

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 19. Tomasz Pustelnik, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 17. Maciej Więcek, 3. Piotr Wojtasiak (90, 5. Bartłomiej Zdunek), 11. Paweł Lisowski, 14. Robert Brzęczek (80, 8. Mateusz Czapłygin), 18. Wojciech Fadecki (53, 10. Bartosz Flis) - 16. Patryk Skórecki.

żółte kartki: Petrášek, Mizgała, Kowalczyk - Lisowski.

ksb - 29 kwietnia 2017, 15:56:06 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
6min doliczone :D

Kibic - 29 kwietnia 2017, 15:57:27 - *.centertel.pl
Skorumpowana liga!!!! Aż żal coś napisać wstyd sędziowie

ver - 29 kwietnia 2017, 15:59:11 - *.dynamic.chello.pl
Odra, Raków, Radomiak bezpośredni awans. Puszcza baraże które przegra bo nie stać ich na oświetlenie.

FokerOKS - 29 kwietnia 2017, 15:59:16 - *.opera-mini.net (*.254.145.219)
Z Puszczą w ostatniej sekundzie, teraz. Po drodze Remis z Radoniakiem. Niby 7 PKT a jednak wstyd.

1921 - 29 kwietnia 2017, 15:59:44 - *.dab.02.net (*.3.70.219)
Raków awans!pewne info!

WonZoszust - 29 kwietnia 2017, 16:00:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest żenada maksymalna, nie potrafią wygrać normalnie, to sobie w taki sposób pomagają na koniec, nie jest wam wstyd? Jakby trzeba było to by przedłużono mecz o 15 minut...brzydzę się takim czymś!

@@@ - 29 kwietnia 2017, 16:01:29 - *.choopa.net
Wstyd? Masz 10 lat czy coś jest z tobą nie tak? Chyba raczej duma że nie odpuszczają, i są przygotowanie na 90 minut, nie 50 jak większość polskich drużyn z Ekstraklasą włącznie.

... - 29 kwietnia 2017, 16:01:36 - *.dynamic.mm.pl
Raków Częstochowa & Lechia Gdańsk!!!!!!

Leon - 29 kwietnia 2017, 16:03:17 - *.dynamic.mm.pl
Boli ? Ma boleć Brawo dla Rakowa za walkę do końca !

Bil - 29 kwietnia 2017, 16:06:03 - *.centertel.pl
Fryzjer ma się dobrze. 96min i gol. Nie zdziwię się jak za parę lat znowu się okaże że mecze są ustawione.

kibic - 29 kwietnia 2017, 16:08:38 - *.146.9.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piłkarze Błękitnych mogli dłużej leżeć na murawie i grać na czas... i jeśli chodzi o sędziów to bardziej pomagali goscia

:-) - 29 kwietnia 2017, 16:10:10 - *.146.139.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No i git. Spokojnie, konsekwentnie do celu. Tak trzymaj Papszmir.
@FokerOKS - wstydem to jest napinka opolskich gimbów, którym sodówa uderza.
Wyluzuj rajtuzy - bo jeszcze waszej oderce daleko do doskonałości.

Kis - 29 kwietnia 2017, 16:13:51 - *.146.12.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przeciez zawodnicy blekitnych lezeli na murawie łacznie 15min, przedluzali kazdy moment udaudwali i dostlali za swoje

Koal - 29 kwietnia 2017, 16:14:35 - *.25.180.191.static.3s.pl
Panie Marku bez napadziora to ja niewidze nas w 1 lidze ! Tylko Rakow pozdrowienia z Knurowa

RKS ! - 29 kwietnia 2017, 16:16:22 - *.255.235.243
Od 1 minuty do 95 Raków atakuje i nagrodą jestwielkie brawa dla zawodnikow biegajacych do ostatniego gwizdka a reszcze szczeny opadaja hahahaha Ave Racovia

Lch - 29 kwietnia 2017, 16:20:10 - *.dynamic.chello.pl
Pretensje kierujcie do aktorów ze Stargardu, gdyby nie ich zamiłowanie do wtulania twarzy w murawę sędzia na pewno nie doliczyłby tylu minut i pewnie skończyłoby się remisem. Szczególnym talentem aktorskim wykazał się w końcówce pan z numerem 25, przeleżał dobre 2 minuty. Inna sprawa, że Raków już wcześniej powinien rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść, tylko bardzo szwankowała skuteczność. Po tym meczu jestem już pewny, że w przyszłym sezonie na Limanowskiego będzie 1 liga.

emilson9 - 29 kwietnia 2017, 16:31:27 - *.play-internet.pl
Elegancko Raków. A dla wszystkich tych co płaczą powiem tak: 7 pkt do awansu !

tencobył - 29 kwietnia 2017, 16:34:58 - *.static.chello.pl
Do rozżalonych kibiców Błękitnych ...nie było Was na meczu to piszecie teraz o ustawionym meczu. Mecz trwa dopóki sędzia nie gwizdnie końca. Nikt nie bronił Błękitnym strzelić gola 96 minucie i wywieźć 3 punkty do Szczecina. A przerw było tyle że spokojnie można było doliczyć 8 minut a nie 6. Znosili Waszego na noszach. Potem w drugiej co chwilę po każdym kontakcie z przeciwnikiem kładli się pokotem na murawę i leżeli jakby to była plaża a nie murawa. Więc dajcie se siana z gadaniem o ustawionym meczu. Bo ci co byli to widzieli że wrażenie było jakby sędziowie przyjechali z pomorza waszym autokarem.

Oooo - 29 kwietnia 2017, 16:41:59 - *.opera-mini.net (*.188.139.25)
I po co nowy stadion jak stary pusty?

Behemoth - 29 kwietnia 2017, 16:44:03 - *.c155.petrotel.pl
Raków od zawsze lubił wygrywać 1:0 w dziwny sposób. Kibice Stomilu mogliby coś o tym powiedzieć. Jak razem kiedyś Wisłę Płock spuścili...

ro - 29 kwietnia 2017, 16:44:48 - *.play-internet.pl
Szczekajcie sobie do woli. Kto był na meczu widział ile razy zawodnicy Błekitnych leżeli na murawie i dlaczego było doliczone 6 minut. Jakoś drukowanie przeciw Rakowowi na Rozwoju wam wszystkim nie przeszkadzało. Jak Polonię Bytom skręcono w meczu z Radomiakiem tez była cisza. Teraz nagle tropiciele spisków sie znalezli. Boli? Ma boleć! W końcu wracamy tam skąd nigdy nie powinniśmy byli spaść! Raków do końca!

@Behemoth - 29 kwietnia 2017, 16:47:28 - *.play-internet.pl
kibice ówczesnej Petrochemii to niech powiedzą coś o swoim ówczesnym drugim trenerze, który po meczu w ostatniej kolejce w Mielcu tak komentował sugerując korupcję. Paniętacie jak się nazywał i na czym go później przyłapano?

Racovia - 29 kwietnia 2017, 16:48:20 - *.4-2.cable.virginm.net
Brawo Rakow !
Dzisiaj skutecznosci brakowalo,ale jest happy end. Szczescie zawsze sprzyja lepszym.
Potrzebujemy sciagnac z wypozyczenia do Grudziadza Warchola zeby walczyl z Czerkim w ataku.
Awans juz jest bardzo blisko, 12 lat czekania!

dziadek88 - 29 kwietnia 2017, 16:49:48 - *.dynamic.mm.pl
12 długich lat w tej samej lidze!!! łezka w oku się kręci wcześniej była jazda i granie po wioskach To jest nareszcie NASZ CZAS! pozwólcie nam kibicom Rakowa cieszyć się tym momentem czy nas lubicie bardziej czy mniej czy też nienawidzicie ale to jest ta chwila na którą każdy kibic czeka z utęsknieniem!

Kibic KKS - 29 kwietnia 2017, 17:00:12 - *.centertel.pl
Tu nie chodzi czy my was lubimy czy nie .Chodzi o uczciwość Raków kosił się cały mecz to i Błękitni leżeli. Sędzia zamiast 3 min dolicza 6 min strzelacie gola i sędzia koniec. Błękit i tak o nic nie gra za mało kasy. Gratulacje awansu ale dzisiaj powinien być remis.

hans - 29 kwietnia 2017, 17:12:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Medaliki się pchają do 1 ligi a stadion starożytny - powinni nie dostać licencji albo grać np. w Gliwicach albo Bełchatowie ale po co i dla kogo grać u kogoś z garstką kibiców jak Łęczna albo bez dopingu Wisła Płock ?

klakier - 29 kwietnia 2017, 17:12:54 - *.play-internet.pl
Boli? Ma boleć.

Kolojorz - 29 kwietnia 2017, 17:24:18 - *.10.208.219
Jak sędzia doliczył 6 minut to jedni i drudzy mogli strzelić w tym czasie bramkę nie wiem z czego te żale

dziadek88 - 29 kwietnia 2017, 17:27:07 - *.dynamic.mm.pl
@Kolejorz świetna puenta

frodo92 - 29 kwietnia 2017, 17:29:51 - *.dynamic.mm.pl
Widzę ból tyłka napinaczy z Radomia i Opola. Kieruję do was te słowa patrzcie na siebie na innych W Radomiu martwcie się bo wasz cudotwórcza Podoliński nic do tej pory nie pokazał a tylko się ośmieszacie. W Opolu sami nie macie bóg wie jakiego stadionu a doczepiacie się do naszego. w I lidzę są o wiele gorsze stadiony. W Olsztynie to kompletna ruina, Chojniczanka też nie posiada nie wiadomo jakiego super stadionu. Lepiej pilnujcie swoich interesów. Zresztą boli was to, niech was boli.

sedziaa - 29 kwietnia 2017, 17:47:17 - *.dynamic.mm.pl
sędzia nie mogl doliczyc 6 minut bo bylo 6 zmian. za kazda po pol minuty sie wg przepisow dolicza. zatem idac dalej,, zawodnicy lezeli niesamowita ilosc czasu. Jakby sedzia przedluzej wiecej, nikt nie powinien sie kłócić

Olek - 29 kwietnia 2017, 18:06:35 - *.adsl.inetia.pl
Boli.. powiem coś Wam drodzi milusińscy - MA BOLEĆ! TYLKO RAKÓW !

do frodo92 - 29 kwietnia 2017, 18:16:47 - *.10.205.136
jakich napinaczy z Radomia? jakos nie widze tu wpisu zadnego z nich. Cieszcie sie bo juz macie awans w kieszeni, powodzenia w 1 lidze.

OP - 29 kwietnia 2017, 18:39:15 - *.dip0.t-ipconnect.de
I dobrze,że wygrali...

kamil84IKS - 29 kwietnia 2017, 20:37:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Raków wracajcie na zaplecze Ekstraklasy powodzenia od fana z północnej Iławy

kamil84IKS - 29 kwietnia 2017, 20:39:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takie piękne miasto co najmniej na pierwszą ligę zasługuje powodzenia Raków o bój na pierwszą ligę tylko RKS Raków od fana Jezioraka Iława bis

Racovia - 29 kwietnia 2017, 21:08:34 - *.4-2.cable.virginm.net
@kamil84IKS
Dzięki za dobre słowo.
Miło słyszeć że ktoś z drugiego końca Polski ściska kciuki za Rakow.

kamil84IKS - 29 kwietnia 2017, 22:01:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Racovia
Pamiętam mecze Rakowa w dawnej pierwszej lidze,i nawet dwa pojedynki z moim Jeziorakiem Iława w sezonie 2000-2001 gdy było 24 drużyn oj było pięknie i życze wam powrotu tu takie super piękne swięte miasto musi być w przynajmniej pierwszej lidze pozdrawiam świętych z Jasnej Góry lubię śląski klimat oj

Sprawiedli - 29 kwietnia 2017, 22:13:23 - *.centertel.pl
szkoda trochę polityki kadrowej Rakowa ... zamiast Lisa mógłby w bramce stać Wróbel z Kosem, a jako napastnik jakiś młody zamiast Czerkasa i Płonki

heinz - 30 kwietnia 2017, 0:38:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Raków mam do was sentyment,ale z taką frekwencją będzie wstyd na zapleczu ex na poziomie Znicza...

frodo92 - 30 kwietnia 2017, 1:10:26 - *.dynamic.mm.pl
Co wy się tak tej frekwencji doczepili na meczach Rakowa a Odra główny kandydat do awansu niby jaką ma ? Podobna średnia do naszej ok 1500-1800 widzów co mecz.
Przejdźmy do I ligi wg. statystyk średni komplet widzów na różnych meczach niecałe 2tys. Wiadomo Górnik Zabrze czy GKS Tychy średnia większa ze względu na nowoczesne stadiony i to ludzi przyciąga. Raków awansuje frekwencja wzrośnie a gdyby powstał stadion to już by w ogóle był inny poziom.

Ferdek - 30 kwietnia 2017, 1:37:28 - *.146.75.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy!!! Ave Racovia alco fans

damian_RKS - 30 kwietnia 2017, 9:09:09 - *.dynamic.mm.pl
Skrót dla wszystkich tych co psioczą że Raków wygrał. Mecz przedłużony o 6' z powodu wymuszania czasu przez zawodników błękitnych a z drugiej strony mieli "sete" w 93 gdzie nie wykorzystali sytuacji.

Chrisrks - 30 kwietnia 2017, 12:32:27 - *.42.13.165.alfanet24.pl
Sędziowie są po prostu słabi.Tamten cymbał z meczu z Katowic,ten nie lepszy.Raków wczoraj zagrał przeciętny mecz ale wygrał.Cel jest bardzo blisko i wydaje się niemożliwe żeby nie był zrealizowany.Po sezonie trzeba kupić dwóch napastników,bo Czerkas może być uzupełnieniem.

derock - 30 kwietnia 2017, 19:00:22 - *.132.186.47 (*.146.142.115)
Ja tu tylko przypomnę, że Raków w ekstraklasie miał jedną z największych frekwencji. W "niedawnym" meczu towarzyskim z Wisłą nadkomplet. Dawno temu z Koszarawą o wejście chyba 3 ligi 10 tyś. Ludziska dajcie szansę się pokazania jak się wydostaniemy z tej ligi. Poza tym ktoś chyba ma niezłe poczucie humoru. Bo jak śledzę 1. Ligę to tam na niektórych stadionach niezłych firm 400/500 ludzi. To jest dopiero wstyd i żenada!