Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 4. Łukasz Furtak (89, 20. Filip Wójcik), 3. Michał Czarny, 23. Piotr Stawarczyk, 27. Mateusz Bartków - 15. Rafał Mikulec (66, 16. Dominik Zawadzki), 7. Marcel Kotwica, 8. Longinus Uwakwe, 10. Maciej Domański (84, 28. Michał Mikołajczyk), 17. Bartosz Żurek (67, 14. Kamil Łączek) - 19. Marcin Orłowski.

rhylski - 29 kwietnia 2017, 18:31:49 - *.static.as9105.net

nm - 29 kwietnia 2017, 18:32:18 - *.219.117.249-c3.net.pl
Radomiak 4:1 w łeb :D :D

maxiopo - 29 kwietnia 2017, 18:32:24 - *.dynamic.chello.pl
Jak dla mnie strata 2 ptk. Puszcza groźna ze stałych fragmentów, w grze w polu nic ciekawego nie pokazali.

Ernest - 29 kwietnia 2017, 18:36:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka w 94 minucie! no masakra, sekundy zabrakły, aby już dziś na 100% był awans, będzie i tak, ale szkoda 2 punktów.

Beern - 29 kwietnia 2017, 18:38:29 - *.centertel.pl
Brawo Puszcza Niepołomice. Dobry i 1 pkt z wyjazdu.

fxq - 29 kwietnia 2017, 18:41:50 - *.29.180.65
tak jak obstawiałem, choć by być szczerym dodam, że bardziej myślałem o remisie 0:0. Moim zdaniem Odra nie odda lidera już do końca sezonu, a mecz w Częstochowie będzie wydarzeniem sezonu. Do 1 ligi bezpośrednio: Odra, Raków, Puszcza, a baraże Siarka.

Ernest - 29 kwietnia 2017, 18:45:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapomniałem zapytać ile Puszczy w Opolu;) hahahaha
fxg Siarka obecnie zbiera lanie w Elblągu, ja myślę, że Radomiak aby zatuszować, że nie chcą, zagra w barażu, ale go pokazowo przegra

kibic - 29 kwietnia 2017, 18:49:47 - *.10.205.136
ktory to juz mecz Puszcza strzela w ostatnich sekundach? to jest jakis wałek czy co ? na siłe chcą do 1 ligi Puszcze wepchnąc.

big - 29 kwietnia 2017, 18:49:54 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa
wyjątkowo nudny mecz, jeśli Puszcza awansuje nie będzie wartością dodaną dla pierwszej ligi.

ver - 29 kwietnia 2017, 18:52:50 - *.dynamic.chello.pl
Puszcza nie awansuje bo nie stać ich na maszty oswietleniowe na stadionie w Niepołomicach.

Kibicp - 29 kwietnia 2017, 18:53:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do big a Odra co grała Myślisz że wy będziecie wartością dodaną pożyjemy zobaczmy

oks - 29 kwietnia 2017, 18:56:47 - *.centertel.pl
Mecz nudny jak nie wiem co. Bramka dla Puszczy w ostatniej akcji meczu i dosyć kuriozalna.

Oks - 29 kwietnia 2017, 18:57:52 - *.centertel.pl
Odrze brakuje 3 punktów do awansu. Za tydzień z Katowic wracamy jako pierwszolgiowiec!

Kibicp - 29 kwietnia 2017, 18:58:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kibic to pokazuje charakter drużyny i trenera a maszty to chyba w Opolu bo u nas w Niepołomicach stawiamy na nowoczesność Nowy stadion jest przygotowany pod nowoczesne oświetlenie

obserwator - 29 kwietnia 2017, 19:04:22 - *.fiberway.pl
W meczu z Rakowem w ostatniej minucie Puszcza straciła bramkę i przegrała mecz.Dziś szczęście się uśmiechnęło i Puszcza w ostatniej minucie strzeliła bramkę.
Gratulacje za remis.Zawsze trzeba walczyć do końca,i być skoncentrowanym.

typo - 29 kwietnia 2017, 19:11:31 - *.fiberway.pl
Brawo Puszcza.

kibic - 29 kwietnia 2017, 19:32:06 - *.10.205.136

Mundek - 29 kwietnia 2017, 20:42:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Oks - nie wiem jak to policzyłeś, ale po mojemu, to Odrze brakuje 6 punktów. Do końca jest 6 kolejek, czyli max można zdobyć 18 punktów. Radomiak (4-miejsce w tabeli) ma punktów 47. Dodaję 18, to jest 65. Odra ma 59 punktów i lepszy bilans z Radomiakiem, więc może sobie pozwolić na zdobycie tylko 6 punktów. Amen.

opolanin - 29 kwietnia 2017, 20:42:52 - *.dynamic.chello.pl
Mecz na remis, chociaz gol w 94 minucie na 5 sekund przed konce, w sensie tez niby rzut wolny z 16 metrow, nie wiem. 1-1 nie krzywdzi nikogo.

magi - 29 kwietnia 2017, 21:08:23 - *.43.16.245.ipv4.supernova.orange.pl
Ernest- Puszczy w Opolu ok. 25. Zawodnicy, trenerzy i lekarz, masarzysta.

JimBeam - 29 kwietnia 2017, 21:45:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
magi, było jeszcze z pięciu pikników na krytej xD

rafalmedal - 29 kwietnia 2017, 22:19:09 - *.play-internet.pl
Każdy kto obiektywnie spojrzy na gre Odry,kto ma kontakt z realnym swiatem futbolu powie ze odra zagrala bardzo ladnych meczy może ze 3 reszta to niezkladna kopanina.zobaczymy jak to zweryfikuje 1 liga.

skywalker - 29 kwietnia 2017, 22:38:46 - *.dynamic.chello.pl
Odra jako beniaminek super,ale na na 1 ligę..mało.Liczyłem tylko,aby się utrzymali,ale to nie wystarczy na zaplecze EX.Wiadomo trzeba wzmocnien w cholere.Zobaczymy co bedzie dalej..

zestan - 29 kwietnia 2017, 23:25:13 - *.43.16.245.ipv4.supernova.orange.pl
Trzeba cenić ten punkt. A jakby przy stanie 0:0 w doliczonym czasie padł taki gol dla Puszczy ?

Odra - 30 kwietnia 2017, 1:15:19 - *.dynamic.chello.pl
Bramka na 5 sekund przed końcem meczu, mecz na remis.

oks - 30 kwietnia 2017, 7:16:00 - *.centertel.pl
rafalmedal - Odra gra najładniejsza piłkę w tej lidze. Równie fajnie, ale mniej efektywnie gra Siarka.

ja - 30 kwietnia 2017, 7:30:12 - *.dip0.t-ipconnect.de
Mundek zobaczysz ze 60 pkt starczy na bezposredni awans.poza trojka ,wyscig zolwi

Daro - 30 kwietnia 2017, 12:03:49 - *.dynamic.chello.pl
Przy bramce Puszczy staranowali obrońcę Odry. Marny sędzia nie zareagował.

sharks - 30 kwietnia 2017, 13:21:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do daro widocznie obronca slaby ze go staranowali do batorego dac go na wypozyczenie

Mundek - 30 kwietnia 2017, 14:28:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pewnie te 60 punktów Odrze wystarczy. Życzę im awansu. Mnie raczej chodziło o matematyczne wyliczenia, a te pokazują, że drużyna pierwsza i czwarta mogą jeszcze zamienić się miejscami... Ale to jest mało prawdopodobne.

Snajper - 30 kwietnia 2017, 16:18:09 - *.58.14.215