[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


29 kwietnia 2017, 19:51:57 - koofel
Nice I liga: Zagłębie S. 3-1 Wisła Puławy

29 kwietnia 2017, 18:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Wisła Puławy
Tomasz Nowak 9, Martin Pribula 22, 62 - Mariusz Idzik 35

Zagłębie: 12. Wojciech Fabisiak - 7. Marcin Sierczyński, 30. Konrad Budek, 93. Łukasz Bogusławski, 8. Robert Bartczak - 11. Konrad Michalak, 21. Sebastian Milewski (90, 25. Igor Krzykowski), 6. Tomasz Nowak, 89. Wojciech Łuczak, 19. Martin Pribula (73, 29. Łukasz Matusiak) - 9. Michał Fidziukiewicz (86, 16. Dawid Ryndak).

Wisła: 12. Nazar Peńkoweć - 93. Fabian Hiszpański, 22. Jakub Poznański, 2. Piotr Żemło, 17. Iwan Łytwyniuk - 7. Jakub Smektała (86, 8. Dawid Pożak), 10. Sebastian Głaz (58, 31. Toni Kolehmainen), 20. Arkadiusz Maksymiuk, 25. Konrad Szczotka (72, 11. Konrad Nowak), 9. Sylwester Patejuk - 27. Mariusz Idzik.

żółte kartki: Budek, Łuczak - Łytwyniuk.

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).
widzów: 1350.


źródło: własne / 100% Zagłębie Sosnowiec

REKLAMA

ZAGLEBIE S - 29 kwietnia 2017, 19:58:45 - 68-147.beskidmedia.pl
Gratulacje Zaglebie. Walczymy o awans!!!

bakubaku - 29 kwietnia 2017, 20:01:06 - 91.232.140.207.ip.rudna-net.pl
Nie ma się co cieszyć teraz trzy wyjazdy przywiozą z 2pkt i pozamiatane

Zagloba - 29 kwietnia 2017, 20:04:49 - 92.40.248.149.threembb.co.uk
To teraz bedziesz oglądał Ibisza cała dobę

eSKa - 29 kwietnia 2017, 20:25:58 - reo18.extreme-net.one.pl
Coraz ciaśniej w czubie.
Górnik i Stal odpadają.
Miedź ma do końca 6 meczy u siebie !!
Sandecja nadal szokuje
Walczymy ZAGŁĘBIE !!!!

REKLAMA

zs - 29 kwietnia 2017, 20:39:09 - 188.146.78.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie ma co sie podniecac... wygrali bo w wiedza ze z bytowia w h.... zagraja.... kibicow coraz mniej w tym Sosnowcu... moze inny klub bedzie nas reprezentowal w R egionie...

zag26 - 29 kwietnia 2017, 20:44:56 - ip-37-248-156-113.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@eSKa to że Miedz ma 6 spotkań u siebie jest komfortowe ale nie znaczy że wygrają wszystkie 6 spotkań, wątpię w to. Grają z Zagłebiem, Sandecją, Puławami, Tychami, Mielcem, Siedlcami. i 3 mecze mogą przegrać.

jkp - 29 kwietnia 2017, 20:52:51 - her202.internetdsl.tpnet.pl
ten z 11 w zaglabiu to powinien isc do czestochowy po kolanach 3 setki zmarnować jakby był to mecz na styku ale by było.

Pielgrzym - 29 kwietnia 2017, 20:53:13 - 77-255-74-122.adsl.inetia.pl
Od 9 miejsca KAŻDY może Awansować.

SOS - 29 kwietnia 2017, 20:55:07 - 193.106.86.190
@zs - tak tak, tylko Sarmacja, CKS i ewentualnie Zaglebiak DG może zapewnic komplety na trybunach. Co za pajac!

johny - 29 kwietnia 2017, 20:58:37 - 82-132-227-9.dab.02.net (10.146.28.82)
Super tylko ze o awans to raczej ciezko bedzie zobaczymy po tych 3 nastepnych meczach Bo wszystkie Na wyjezdzie to bedzie odp.wygraja to zapelniä stadion I moze jeszcze uwierze

Tadek - 29 kwietnia 2017, 21:01:02 - 188.146.11.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A ja wlasnie kupilem pelen pakiet telewizji w polsacie za 74zl.

zen - 29 kwietnia 2017, 21:09:47 - d211-245.icpnet.pl
Widać żetrener Buczek nie radzi sobie szczególnie u siebie

1924Cks - 29 kwietnia 2017, 21:19:32 - apn-95-41-106-225.dynamic.gprs.plus.pl
Spokojnie panowie jeszcze duzo meczow i az 3 na wyjedzie po tych meczach bedziemy mieli czysty obraz co bedzie tak ze spokojnie

Kotmasza18 - 29 kwietnia 2017, 21:20:27 - apn-37-248-161-157.dynamic.gprs.plus.pl
Do Tadek.Czym sie chwalisz?,to jest średni powód do dumy.

REKLAMA

1924Cks - 29 kwietnia 2017, 21:38:53 - apn-95-41-106-225.dynamic.gprs.plus.pl
Sandacje juz wyslali do extraklapy dzis juz tam graja i na nich przydzie pora spokojnie wielki grudziadz sie na pinal dzis remis a trener bac sie bandy z grudziadza hehhe

info - 29 kwietnia 2017, 21:46:56 - 87-205-129-203.adsl.inetia.pl
Możecie śmiało grać 1 na Bytovia , Legnica , Wigry awansu nie będzie !! To są 3 kolejne wyjazdy ZS .

zs - 29 kwietnia 2017, 23:55:32 - 188.146.78.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
SOS-:BEZ KIBICOW SARMACJI. CKS ORAZ ZAGLEBIAKA DG. TO SOSNOWIEC ZE SWOIMI KIBICAMI PALCEM DO D....Y NIETRAFILI BY... A PAJAC CIE ROBIL.....Jedyna szansa zaistnienia Sosnowsi na mapie pilkarskiej to Oldboie naczele a Checinskim....a stadion przeznaczony bedzie dla seniorow...

zs - 29 kwietnia 2017, 23:57:42 - 188.146.78.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
SOS-:BEZ KIBICOW SARMACJI. CKS ORAZ ZAGLEBIAKA DG. TO SOSNOWIEC ZE SWOIMI KIBICAMI PALCEM DO D....Y NIETRAFILI BY... A ....Jedyna szansa zaistnienia Sosnowsi na mapie pilkarskiej to Oldboie naczele z Checinskim....a stadion przeznaczony bedzie dla seniorow...

S-c - 30 kwietnia 2017, 0:32:12 - 193.106.86.190
zs a ty niby skąd jesteś? Pochwal się jeśli co odwagi starczy.

:) - 30 kwietnia 2017, 0:39:04 - 89-78-203-161.dynamic.chello.pl
Administracja nie kasuje obrazliwych komentarzy ??

Kibic1906 - 30 kwietnia 2017, 5:24:42 - public-gprs680206.centertel.pl
Powiem tylko tyle że Fidziukiewicz jest tak drewniany jak Pinokio

Rafel - 30 kwietnia 2017, 8:16:15 - user-94-254-241-67.play-internet.pl
@Zs ciężkie dzieciństwo?

Kibic - 30 kwietnia 2017, 10:01:33 - apn-37-7-134-171.dynamic.gprs.plus.pl
Uważam ze gdy Idzik wykorzystał by sytuacje na 2:2 to byłby dobry mecz
Dwie pierwsze bramki na konto bramkarza Wisły , zachowanie jak junior kto był to widział
Dużo strat w środku pola i z tego sie robił sytuacje Sosnowca
Na plus Idzik , Hiszpanski , Litwiniuk
Na minus Szczotka od tego pana było dużo strat
Niewiem dlaczego Nowak nie gra od początku
Dzisiaj boki pomocy i środek pola musi być kreatywny i grać w ataku a przedewszystkim i w obronie
Nic tu czterech obrońców nie zrobi jak idą kontry po stracie w środku pola
Trzeba sie wrócić i zapi........ pomoc kolegom
A propo trener jest Ok
Trzymam za was , wiem ze sie utrzymamy
Głowy do góry i do roboty po punkty z innymi

melon - 30 kwietnia 2017, 10:33:24 - ip-79-175-226-202.cable.smsnet.pl
Śmieszy mnie takie gadanie gdyby Wisła to lub tamto. Równie dobrze można powiedzieć że gdyby Zagłębie z Pruszkowem wykorzystało sytuację z pierwszej połowy to prowadziloby 2 lub 3 golami obyło by po meczu.

melon - 30 kwietnia 2017, 10:35:05 - ip-79-175-226-202.cable.smsnet.pl
Śmieszy mnie takie gadanie gdyby Wisła to lub tamto. Równie dobrze można powiedzieć że gdyby Zagłębie z Pruszkowem wykorzystało sytuację z pierwszej połowy to prowadziloby 2 lub 3 golami obyło by po meczu.

tobago - 30 kwietnia 2017, 10:35:32 - public-gprs173469.centertel.pl
Brawo Zagłębie. Na awans wielu nie liczy, ale napsuć krwi części rywali dobrze by było.
Ten zs to chyba zakompleksiony podszywający się bajtel.
Pozdro Wisła Puławy. Rośnijcie w siłę.
Oby Miedź awansowała, bo Nowy sącz już awansował.

zs - 30 kwietnia 2017, 11:00:28 - 188.146.78.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rodowity Zaglebiak....Mieszkaniec Wielkiego Zaglebia Dabrowskiego....pozdrawiam uprzejmych zadufanych kibicow Sosnowieckich...

zs - 30 kwietnia 2017, 11:04:48 - 188.146.78.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rodowity Zaglebiak....Mieszkaniec Wielkiego Zaglebia Dabrowskiego....pozdrawiam uprzejmych zadufanych kibicow Sosnowieckich... wierzacych w sukces swoich pilkarzykow....ktorzy wiele lat leca w H....a z KIBICAMI Zaglebia Dabrowskiego....

syBEERka - 30 kwietnia 2017, 11:29:29 - 161.220.75.194.dyn.plus.net
Kogo wy chcecie oszukać? zs odpuści sobie awans w tym sezonie ... pewne info!

REKLAMA

SOS - 30 kwietnia 2017, 12:35:03 - 193.106.86.190
zs-gdyby tak bylo szanowalbys wszystkich a najwyrazniej masz jakis bol do Sosnowca. Lecz kompleksy u specjalisty a nie osmieszaj sie/nas na forum!

emil - 30 kwietnia 2017, 13:37:51 - 188.146.13.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ZS odpuści - Leśny przejmie i za rok awans - jego sukces - pzdr

zen - 30 kwietnia 2017, 17:19:05 - d211-239.icpnet.pl
Martwię się o Wisłę Puławy mądry zarząd wynagrodzenie dobre a w Puławach gra dobra a wyników brak, niektóre posunięcia trenera niezrozumiałe

kosa - 30 kwietnia 2017, 22:23:47 - 89-79-94-154.dynamic.chello.pl
Brawo Zagłębie oby tak dalej

... - 1 maja 2017, 8:27:28 - public-gprs375101.centertel.pl
Ile tam było ludzi ??? 1800 ??? Katowice awans tam przynajmniej stadion żyję ! a drugi do awansu to Sandacja, bo to ich kolejne podejście niech mają należy się

zs - 2 maja 2017, 9:59:45 - 188.146.132.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
na meczu 2200 widzów, źródo: ps i gw

robchy - 2 maja 2017, 10:47:11 - aaaz252.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZS teraz wyjazdy Bytów Miedź Wigry,mniejsza zdobycz jak 5-6 pkt kończy marzenia o awansie. Druga sprawa gra Zagłębia polega na skrzydłach. Każdy to widzi dlatego na lepszych rywali to nie wystarcza. Awans Sandecja 4 pkt zapasu to już nieźle, potem Miedzianka niemal same mecze u siebie. TRzecie ZS czawrta "Ex-sa albi śmierć"

czarny1975 - 2 maja 2017, 22:24:52 - apn-95-41-75-117.dynamic.gprs.plus.pl
walczycie o awans z taka publika ? 1350 osób na meczu drużyny walczącej o awans skandal

amigo - 3 maja 2017, 10:34:34 - car55.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ilośc widzów na poziomie ekstraklasy z czym się tam to Zagłębie pcha?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: