5 maja 2017, 15:55:16 - Dams
Porażka drużyny Dawida Pietrzkiewicza w finale Pucharu Azerbejdżanu

Qəbələ FK, w barwach którego występuje Dawid Pietrzkiewicz, przegrał 0-2 (0-0) w finale Pucharu Azerbejdżanu z Qarabağem Ağdam. Polski bramkarz spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

5 maja 2017, 14:00 - Nachiczewan (Naxçıvan şəhər stadionu)
Qarabağ Ağdam 2-0 Qəbələ FK
Mahir Mədətov 51, Ürfan Abbasov 68 (s)

żółte kartki: Mahir Mədətov - Vojislav Stanković.

sędziował: Fariz Yusifov.

Trenerem Qəbəli jest były zawodnik Petrochemii Płock Roman Hryhorczuk. W zwycięskiej drużynie z powodu kontuzji poza kadrą znalazł się były pomocnik Jagiellonii Białystok Dani Quintana.

bystry - 5 maja 2017, 15:57:46 - *.160.183.42