Polonia: 12. Dominik Pusek - 4. Marcin Bochenek, 15. Bazyli Kokot, 6. Rafał Zembrowski, 19. Grzegorz Wojdyga - 7. Mariusz Marczak, 8. Piotr Kosiorowski, 14. Michał Oświęcimka (46, 31. Donatas Nakrošius), 11. Bartosz Wiśniewski, 17. Marcin Kluska (66, 87. Cezary Sauczek) - 44. Daniel Gołębiewski (60, 10. Krystian Pieczara).

żółte kartki: Bartków, Żurek, Uwakwe - Kokot, Kosiorowski, Nakrošius, Zembrowski.
czerwona kartka: Piotr Kosiorowski (90. minuta, Polonia, za drugą żółtą).

ave - 6 maja 2017, 18:02:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No no...karny w 98 minucie. Brzmi ciekawie, trzeba przyznać. Puszcza awans...

Jaro Kaczo - 6 maja 2017, 18:03:35 - *.hapay.pl
I bardzo dobrze! Miejsce Polonii jest w okręgowce!

ae - 6 maja 2017, 18:03:40 - *.nyc.res.rr.com
zartujecie sobie? moze niech mecz trwa 100 minut!

hans - 6 maja 2017, 18:04:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super. Brawo Puszcza. Uwielbiam, gdy przegrywa ten klub, który przegrał dzisiaj. I jeszcze po karnym w końcówce meczu. Cudownie.

Daro - 6 maja 2017, 18:07:54 - *.dynamic.chello.pl
Zapłacone za 3:2 będzie 3:2.

kozak - 6 maja 2017, 18:09:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
puszcza z pelnym szacunem ale qrde limit szczescia wyczerpany.5 czy 6 mecz co w doliczonym strzelacie albo rykoszet albo karny juz 3.chociaz raz mi kupon uratowaliscie z kotwicą.tez szczeliliscie w 91 minucie na 2:1.dziwne.nawet lekko podejrzane.powaznie

Gosc - 6 maja 2017, 18:12:47 - *.web.vodafone.de
A co się stało że sędzia doliczył aż 8 min zamieszki ?? Czy czekał aż Raków strzeli gola ???

seth - 6 maja 2017, 18:18:53 - *.play-internet.pl
W pierwszej lidze nie wróżę niczego dobrego Puszczy. Nie wiem czy to fart czy coś innego, ale jak się na farcie awansuje to się z hukiem spada.

p - 6 maja 2017, 18:20:43 - *.opera-mini.net (*.40.124.237)
czyli widać tą Puszcze na siłe ciągną do tej I ligi,tylko po co?oni już tam byli,nic nie wnieśli i na szczescie z hukiem spadli.a dla Polonii cóż,chleb oddany,w tamtym sezonie ją tak wciągali do II ligi i spadek ich będzie bardzo sprawiedliwy

oks - 6 maja 2017, 18:28:51 - *.184.160.208.ipv4.supernova.orange.pl
Gdyby mecze trwały po 85 minut, to Puszcza chyba spadłaby do III ligi. A tak będzie awans.

krokoldyl - 6 maja 2017, 18:29:04 - *.dynamic.chello.pl
Polonia ? Co ? III liga Brawo Puszcza

p - 6 maja 2017, 18:33:00 - *.opera-mini.net (*.115.103.130)
czyli chyba na siłe ciągną tą Puszcze do I ligi,ale po co?oni już tam byli,nic do tej ligi nie wnieśli,z hukiem spadli.a dla Polonii cóż,chleb oddany w tamtym sezonie ją tak wciągali do II ligi i spadek ich będzie największą sprawiedliwościa

picolo - 6 maja 2017, 18:40:32 - *.116.237.10
jak byly przerwy no trwal...proste.

3er - 6 maja 2017, 18:49:50 - *.dynamic.chello.pl
Zapowiada się ostre gnicie w 3 lidze bo tam kolejka do awansu dosyć spora.

Tt - 6 maja 2017, 18:53:35 - *.centertel.pl
Brawo Puszcza Niepołomice. Nikt Puszczy nie ciągnie do 1 ligi. Mają poukładany skład jak na 2 lige. MKS Puszcza Niepołomice nikomu nic nie muszi udowadniać w przeciwieństwie do tzw firm piłkarskich, co za iloś kibiców chcieli by ligi układać. Sport to jest sport. W tym sezonie Puszcza gra dobrze lub co najmniej poprawnie. Ładnie pograli w Pucharze Polski z ekstraklasowymi firmami. Piszą swoją historię dla swoich kibiców. Miłego dnia dla Wszystkich Kibiców

MNK - 6 maja 2017, 19:12:08 - *.dynamic.chello.pl
Nakrosius za Oświęcimkę? A Ćwika nie miałeś, Delfinie? :P

vv - 6 maja 2017, 19:15:55 - *.internetia.net.pl
Szkoda, że zespołom które walczą do końca od razu przypisuje się łatkę handlarzy. Polska myśl szkoleniowa, nawet wśród kibiców - od 85 minuty oddawać piłkę i postawić autobus. Zastanówcie się co piszecie. Brawo Puszcza!

Kibicp - 6 maja 2017, 19:36:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czekam na opinię obserwatora

Leo - 6 maja 2017, 19:39:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widok Engela po karnym w 98' minucie bezcenny ! Kiedyś on kręcił ligą i sędziami a teraz dziś sędzia skręcił Polonię ! Hehe

Yogi - 6 maja 2017, 19:50:28 - *.static.ip.netia.com.pl
Piłkarski poker 2. Zobaczcie karnego z 96 czy 97 minuty. Sędziowski kryminał. Zadnego karnego w tym meczu nie powinno być, 1-1 to powinien być wynik meczu

typo - 6 maja 2017, 20:09:00 - *.fiberway.pl
Brawo Puszcza.

hans - 6 maja 2017, 20:21:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zawsze było że sędziom płaci drużyna walcząca o awans a nie broniąca się przed spadkiem. Za pare lat może wyjdzie że Szymon L. aresztowany itp.

ver - 6 maja 2017, 20:34:09 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie z Polonią.
Najbliższe 3 kolejki Polonia gra z bezpośrednimi w tabeli zespołami więc minimum 7 punktów powinno być.

Beern - 6 maja 2017, 21:21:57 - *.fiberway.pl
Brawo za walkę do końca MKS Puszcza Niepołomice! Zazwyczaj jak ktoś przegrywa z MKSem to:
1. Puszcza kupiła mecz
2. Puszcza kupiła sędziego
3. Piłkarze drużyny przeciwnej grają przeciwko trenerowi
4. Przeciwny klub odPuszcza awans, spadek, itd itp
5. Trener drużyny przecienej jest zły
Na szczęście Niepołomice to pozytywni ludzie i królewskie Miasto.
Nie napiminamy sie, bo nie musimy

obserwator - 6 maja 2017, 21:25:23 - *.fiberway.pl
Puszcza gra do końca w każdym meczu.Widac ze zespół przygotowany kondycyjnie do runy rewanżowej.I to najprawdopodobniej zaowocuje awansem.

pit - 6 maja 2017, 21:25:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ktoś powinien beknąć za Oświęcimkę.To jest prawdziwy walczak,bez niego nie ma wyników.

100Q1911 - 6 maja 2017, 22:46:35 - *.jmdi.pl
Nie rozsmieszajcie mnie z tą puszcza. Jak ktoś ładnie napisał puszcza gra taki sam piach jak Polonia z tym że puszcza gra o awans a Polonia o utrzymanie. Dlaczego? Przez engelow. Dziś Polonia jawnie przekrecona w żywe oczy. Myślę że gdyby tego pseudo karnego nie dało się podyktowac w 98 minucie mecz trwał by do skutku nawet 120 min. A tak na marginesie Polonia i tak się utrzyma

Juras - 6 maja 2017, 22:54:46 - *.dip0.t-ipconnect.de
Oby Polonia W-wa się utrzymała
Szombierki Bytom

LEON - 6 maja 2017, 23:08:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lampka się włącza

widz - 7 maja 2017, 7:51:09 - *.fiberway.pl
jakoś tu nikt nie napisał że karny dla Polonii to dopiero był przekręt, czyste wejście obrońcy zawodnik Polonii przewraca się i krzyczy i karny, a tak ogólnie dawno u nas nie było tak chamsko grającej drużyny jak Polonia, przy innym sędzi wyleciało by 2 lub 3 zawodników...
Do przerwy Polonia grała bardzo dobrze a po przerwie widać było że przeszarżowali pierwszą połowę...po meczu zawodnicy i wysoki chyba trener rzucili się na sędziów i przepychanki trwały 5 minut...
jednak słoik to słoik...

oglądacz - 7 maja 2017, 11:12:05 - *.icpnet.pl
Co do ostatniej akcji:
1. Rzut karny podyktowany w 95 minucie, tyle sędzia doliczył.
2. Jest filmik KSP z przybliżeniem tego rzutu karnego- obrońca Polonii trafia najpierw w przeciwnika, jak najbardziej sędzia miał prawo podyktować tą jedenastkę.
3 . Zawodnicy Polonii dokładnie 40 sek rozmawiali po meczu z sędzią - reszta to przepychanki między zawodnikami.
Wszystko widać na filmie.

Yogi - 7 maja 2017, 11:14:17 - *.static.ip.netia.com.pl
widz - żadnego karnego w tym meczu nie powinno być. Ten dla Polonii wygląda jak karny podyktowany na alibi po tym co się wydarzyło w 97 (!) minucie.

majsterek - 8 maja 2017, 8:21:53 - *.pl