6 maja 2017, 17:00 - Radom (stadion MOSiR)

Radomiak: 27. Adrian Szady - 13. Mateusz Spychała, 2. Michał Grudniewski, 14. Kamil Kościelny, 19. Bartosz Sulkowski - 11. Kamil Cupriak (46, 21. Dariusz Brągiel), 75. Matthieu Bemba, 32. David Kwiek (90, 17. Maciej Filipowicz), 10. Paweł Tarnowski, 8. Mateusz Stąporski (54, 24. Szymon Stanisławski) - 9. Leândro (76, 18. Chinonso Agu).

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 19. Łukasz Pietroń, 23. Dawid Kubowicz, 5. Kamil Wenger, 14. Radosław Bukacki (84, 2. Rafał Maciążek) - 17. Jakub Bojas, 8. Patryk Sokołowski, 24. Bartosz Danowski, 10. Radosław Stępień (67, 25. Filip Burkhardt), 7. Damian Szuprytowski (62, 21. Rafał Lisiecki) - 11. Paweł Piceluk (61, 6. Anton Kołosow).

żółte kartki: Kwiek, Tarnowski - Kubowicz.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

źródło: własne / lajfy.com / Echo Dnia

noordholla - 6 maja 2017, 18:56:05 - *.direct-adsl.nl
Dzięki za walke i wygraną,oby tak dalej.

obserwator - 6 maja 2017, 18:56:46 - *.dynamic.mm.pl
Panie Sławku, przejdźmy do kontrowersji - co się stało w 45 minucie w polu karnym? ;-)

Sklepik - 6 maja 2017, 18:57:10 - *.146.131.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wreszcie 3 punkty.

StalSW - 6 maja 2017, 18:58:32 - *.63.203.152
Lepszy w pierwszej lidze Radomiak z kibicami niż Olimpia z garstką publiczności.

pynek444 - 6 maja 2017, 19:01:23 - *.4-3.cable.virginm.net
wreszcie! dziekuje za wynik nic wiecej nie wiem, do boju Radomiak!!!tylko Zieloni

oks - 6 maja 2017, 19:02:54 - *.184.160.208.ipv4.supernova.orange.pl
No spoko, Odra będzie świętować awans u siebie, bo tak długo jak Olimpia prowadziła, Odra była w 1 lidze. To nawet lepiej. I Radomiak chyba już jedną nogą w barażach.

OE - 6 maja 2017, 19:07:31 - *.adsl.inetia.pl
@StalSW . Uważaj aby twoja drużyna nie ucałowała wrót III ligi bo jest to bardzo prawdopodobne . Lepiej komentuj tłumy na meczach Stalówki (chociaż lepiej daj spokój)

Rhylski - 6 maja 2017, 19:09:51 - *.static.as9105.net
No graty...uciekł Radom spod topora z naprawdę niezłą Olimpią.Baraże raczej pewne!

ae - 6 maja 2017, 19:13:41 - *.nyc.res.rr.com
Baraze moze i pewne, ale czy Radomiak jest wstanie wygrac ten dwumecz?

MD - 6 maja 2017, 19:15:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo wreszcie jakaś dobra gra ze strony Radomiaka!

bumar - 6 maja 2017, 19:18:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to za tydzień Super mecz w Poznaniu Zieloni Kontra Zielonii Warta-Radomiak plus inwazja kibiców z Radomia.

palermo - 6 maja 2017, 19:26:39 - *.play-internet.pl
Panowie nie byłem na meczu karny prawidlowy?,ilu widzow?

gregor13 - 6 maja 2017, 19:51:44 - *.radom.vectranet.pl
@ obserwator
A to się stało, że Tarnowski był ściągany do parteru i karny ewidentny. Lepiej spytaj, co się stało, że około 75 minuty po ewidentnej ręce w polu karnym obrońcy Olimpii karnego nie było?? Albo gdy Kwiek zabrał ostatniemu obrońcy Olimpii piłkę i został sfaulowany nie było kiera?
Generalnie Olimpia w I połowie grała nieźle. W II połowie mecz się wyrównał i decydowały detale (tuż po nieodgwizdanym karnym poprzeczka dla Olimpii).

palermo - 6 maja 2017, 19:54:35 - *.play-internet.pl
Dzięki gregor

posejdon - 6 maja 2017, 20:07:38 - *.radom.k.pl
Druga połowa w wykonaniu Radomiaka to balsam na me rozkołatane serce...PRESING!!!jakiego nie widziałem od czasów Magnolii w 3 lidze,miło było patrzeć jak piłkarze Olimpii gubili gałe we własnym polu karnym,piękna brama Leosia,doping tradycyjnie ekstraklasa,szacunek dla kibiców z Elbląga za przyjazd i dobry doping,ogólnie fajne spotkanie z ekstraklasową atmosferą,brawo Radomiak!!!

Orzech - 6 maja 2017, 20:08:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratuluję kibicom olimpII. Nie jesteśmy FC Legii. RADOMIAK!

wotan - 6 maja 2017, 20:11:02 - *.static.ip.netia.com.pl
Orzech, a tak konkretnie to o co ci chodzi?

yeti - 6 maja 2017, 20:29:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Radomiaczek za walkę do końca. Brawo Leo za piękną bramkę z akcji.

Mateo - 6 maja 2017, 20:38:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz ciekawy, były emocje - no i nie wiem co piękniejsze - cudna bramka Leo czy upragnione zwycięstwo :D

PAN Śmiesz - 6 maja 2017, 20:44:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Mecz przydupasow 7eglej.

szum - 6 maja 2017, 20:50:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwsza połowa dla Olimpi lepsza agresywniejsza Karny raczej prawidłowy na pewno bardziej niż te z Warszawy. Druga połowa to już 25-30minut bardzo dobrej gry Radomiaczka. To co zrobił Stąporski nie kopiąc piłki do pustej bramki tylko w piach to żenada. Cupriak może na treningach jest dobry ale w meczu to cieniutko. Tym panom już teraz trzeba podziękować.Kościelny wreszcie grał ostatniego i super wszyscy to mówili od wielu kolejek że jego miejsce jest tam. Co znaczy Leo dla drużyny to wszyscy wiedzą dzisiaj strzelił tylko 2 bramki.

Arturro - 6 maja 2017, 20:54:48 - *.146.67.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do PAN Śmiesz, a ty ćwoku czyim przydupasem jesteś ? Broni Radom?

Sor - 6 maja 2017, 21:02:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A ja nadal upieram się czemu nie gra Banan? Na Polonii nie zawalił bramek a Szady jest niepewny. Stanisławski walczył dziś zacięcie i Filipowicz. Wszedł na ostatnie 5 minut ale oddał strzał z 25 metrów do tego kapitalnie wyłożył piłkę Bemnie i miał fajna akcje z Tarnowskim..

yeti - 6 maja 2017, 21:19:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdyby Szady był niepewny, to w 14 minucie dziś byłoby już 0:2.Pięknie wybronił strzał zawodnika OE.

Ewa - 6 maja 2017, 21:31:16 - *.play-internet.pl
Ale bramka Piceluka... Radomiaczek super!

p - 6 maja 2017, 23:38:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do 30 minuty lepsza Olimpia ale od 38 minuty jak nie wykorzystał piłkarz z Radomiaka setki z 3 metrów to Radomiak przeszedł do ofensywy.Głupi faul piłkarza w doliczonym czasie przez zawodnika Olimpii.Druga połowa to już dominacja Radomiaka.Piękna bramka Leo i walka na każdym kawałku polu doprowadziło do dawno niewidzianego zwycięstwa zielonych.W Radomiu należy się Ekstraklasa za tak wspaniałych kibiców.

Velvet - 6 maja 2017, 23:52:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super! Ale u Was, to dzisiaj super, a jutro padaka! Wy się bierzcie za robotę KU..@! I następny mecz maksimum mobilizacji i wygrana ma być, żeby wreszcie stare firmy z tradycjami awansowały!!! jakaś kurna "puszcza" ?! Nawet nikt nie wie gdzie te Niepołomice są ?! To jest tak samo jak z cholesterolem - niby jest, a nikt go nie widział ;)

Brx77 - 7 maja 2017, 0:51:35 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Powiem tak. Jestem fanatykiem Radomiaka ale karny z kapelusza. Myślałem, że arbiter wyjmie żółty kartonik za symulację ale... było inaczej. Niejednokrotnie Radomiaka też krzywdzono chociaż wg mnie wynik sprawiedliwy. W drugiej odsłonie świetny mecz się zrobił.
Ave Radomiak

lotnisko w - 7 maja 2017, 2:15:26 - *.elblag.vectranet.pl
Olimpia+- 70-85- osób w tym 10 Legia wyjazdowo w lepszej liczbie niż Radom w Elblągu bez spin, szkoda wyniku aaa i Caterin 2/10 niby najlepsze piwo macie a tam nie było już po 10 min skandal dopiero w połowie 2 połowy było kiełbasa 10/10. Radomiak kibicowska dobrze stał.

Zielony - 7 maja 2017, 4:08:57 - *.centertel.pl
Wreszcie walka wreszcie 3pkt Leo jestes wielki koscielny na stoperze wreszczie bemba na 6 super mecz dobra zmiana darka I agu . Szady7 grudniewski6 spychala7 koscielny7 sulkowski7 bemba8 kwiek7 tarnowski7 cupriak5 staporski5 leo9 stasiek7 bragiel7 agu7 brawo radomiak

tadek - 7 maja 2017, 9:27:55 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
jakie grudniewski 6 on to 1 pierwsza bramka jego wina a i pelno innych jego bledów

gela - 7 maja 2017, 13:23:52 - *.184.210.237.ipv4.supernova.orange.pl
na środku obrony Radomiaczka taniej będzie postawić miotłę, to jest tak strategiczna pozycja,

Kibic - 7 maja 2017, 16:26:47 - *.146.140.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zielony ty chyba na meczu nie byłes z Tymi Notami Stanisławski moim zdaniem nic nie zrobił raz pilke miał wiec nie ośmieszaj sie Tobie -7 jak kolega wyżej

Zielony - 7 maja 2017, 21:19:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grudniewski zawalil name bramke mamy 3pkt I walczymy dalej , odwrocilismy wynik pierwszy raz na wiosne

tt - 11 maja 2017, 9:16:21 - *.play-internet.pl
Po co wam robią stadion na 15 tys widzów jak wy nawet tego Broni 5 tys nie możecie zapelnić??

Rolf - 11 maja 2017, 9:29:43 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
@tt weź się nie ośmieszaj, bo niejednokrotnie była wyższa frekwencja niż te 5 tys. np. w meczu z Odrą Opole było ponad 8700 tys widzów.