Polonia: 12. Dominik Pusek - 4. Marcin Bochenek, 15. Bazyli Kokot, 6. Rafał Zembrowski, 19. Grzegorz Wojdyga - 7. Mariusz Marczak (82, 9. Michał Zapaśnik), 14. Michał Oświęcimka, 31. Donatas Nakrošius, 11. Bartosz Wiśniewski (90, 27. Daniel Choroś), 87. Cezary Sauczek (68, 17. Marcin Kluska) - 44. Daniel Gołębiewski (65, 10. Krystian Pieczara).

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 6. Damian Mielnik, 3. Michał Czekaj, 19. Sebastian Murawski, 18. Marcin Kowalski - 8. Kacper Tabiś (46, 15. Grzegorz Marszalik), 9. Grzegorz Fonfara (69, 13. Przemysław Gałecki), 27. Michał Płonka (60, 20. Sebastian Szczepański), 16. Michał Trąbka (72, 23. Bartosz Marchewka), 26. Bartosz Sobotka - 7. Damian Kowalczyk.

Kaczynski - 12 maja 2017, 20:51:38 - *.centertel.pl

ver - 12 maja 2017, 20:54:28 - *.dynamic.chello.pl
Znów 90 minuta. Ale czego się spodziewać po Polonii.

Info - 12 maja 2017, 20:54:43 - *.opera-mini.net (*.146.11.65)
Brawo Rozwój! 3liga na Konwiktorskiej

Gamlin - 12 maja 2017, 20:55:48 - *.giga-komputer.pl
I niech mi ktoś powie że ta cała liga nie jest odgórnie ustawiona 94 min remis spadacie słabiaki kupon na duzu hajs popsuliście dzięki z radomiakiem tez było ustawione jak nic karnego nie było juz się napewno nie utrzymacie bye bye polonia...

kamil84IKS - 12 maja 2017, 21:03:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie ta Polonia wielka aa akurat poziom może trzeciej ligi druga liga za wysokie progi dla dumy stolicy he,he dobre zabawne zaraz się zdoje

PJN - 12 maja 2017, 21:04:17 - *.centertel.pl
...i co warszawskie cwaniaczki znowu Was sędzia przekręcił w końcówce tak jak w Niepołomicach ?😀

arekkk - 12 maja 2017, 21:26:16 - *.nycmny.fios.verizon.net
LKS nie ma szans na awans i bedzie sie kisil w III lidze razem z Polonia i Widzewem niestety

Bosman - 12 maja 2017, 21:32:34 - *.146.2.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Rozwój!! Kowalczyk i Marchewka więcej takich akcji! Dobrze się uzupełniacie. Stać was młodzieży na więcej!

Gg - 12 maja 2017, 21:32:36 - *.206.204.21
Polonia dawaj trzymasz się niech spadają takie słabisczki jak warta Olimpia oczywiście Zambrów i stal

kamil84IKS - 12 maja 2017, 21:33:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak racja Drwęca Nowe Miasto zmiótł tą ligę i awansował prawie

Wit - 12 maja 2017, 22:01:13 - *.dynamic.chello.pl
Polonia ! Trzymam kciuki. Trzeba walczyć do samego końca ! Jestem z Wami na dore i złe ! Prawdziwy kibic.

Gamlin - 12 maja 2017, 22:06:31 - *.giga-komputer.pl
Wit juz raczej nie ma szansy na utrzymanie leci polonija do 3 ligi...

fdg - 12 maja 2017, 22:08:28 - *.adsl.inetia.pl
Warszawa to jednak niedorozwój jeśli chodzi o sport w Polsce. Tylko Legia ze sportów drużynowych coś ostatnio osiągnęła.

Wit - 12 maja 2017, 22:09:37 - *.dynamic.chello.pl
Gamlin. Sprawdź tabele. Szansa jeszcze jest i nie można tracić wiary... ja będe trzymał kciuki do ostatniego gwizdka

pipin - 12 maja 2017, 22:19:52 - *.dynamic.chello.pl
Ja wierzę, że Widzew awansuje w tym roku.

Marcin - 12 maja 2017, 22:40:52 - *.dynamic.chello.pl
Najgorsze rozwiązanie z możliwych - spadek Polonii i brak awansu zarówno ŁKS jak i Widzewa

robert - 12 maja 2017, 22:42:55 - *.play-internet.pl
Wygrany mecz remisują,co Wy robicie/.Teraz będzie temat zastępczy kiciarza ENGELA tj.stadion.

Daro - 12 maja 2017, 22:49:33 - *.dynamic.chello.pl
I gdzie ci mądrale, którzy twierdzili, że III liga łódzko-mazowiecka jest najmocniejsza ?

do fdg - 13 maja 2017, 0:13:22 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
niedorozwój to ty jesteś skoro piszesz iż Legia,ost cos osiągneła. Wymień lata przez np ost 15 gdzie legia medalu nie zdobyla.

MNK - 13 maja 2017, 0:43:03 - *.dynamic.chello.pl
Cóż, byłem tylko na 2. połowie i tylko ją mogę scharakteryzować.
W drugiej połowie Rozwój praktycznie nie istniał. a Polonia robiła z nim co chciała, tylko partoliła wszystkie akcje - oczywiście poza kapitalnym strzałem Marczaka w okienko na 1:0. Podobał mi się całkiem ofensywny styl KSP + zmiany (przy prowadzeniu Polonii na zmiany wchodzą Kluska, Zapaśnik, Pieczara - zwykle Delfinowi wystarczył remis, żeby wprowadzać na boisko Ćwików i obrońców). Co z tego, skoro przy świetnych kontrach Marczak ślizgał się na piłce, a Pieczarze przy przyjęciu piłka odbiła się na 5 metrów.
Pod koniec meczu Polonia nieco się cofnęła, ale miała mimo wszystko sytuację pod kontrolą. Dopiero przy ostatniej akcji w meczu i wrzutce Rozwoju na hurra zachowali się jak juniorzy i pozwolili Rozwojowi na strzał z bliska głową i na dobitkę (to była chyba jedyna akcja Rozwoju w II połowie).
2 punkty stracone w sposób niesamowicie frajerski.

KSP - 13 maja 2017, 7:02:44 - *.dynamic.chello.pl
Odniosę się do ostatniego zdania MNK.
Cały sezon gramy frajersko, i spadamy do III ligi w sposób frajerski.
Engele do domu, zostawcie Polonię polonistom!!!!

Gudi - 13 maja 2017, 8:27:56 - *.dynamic.chello.pl
Jak spojrzycie na pozostałe do rozegrania mecze to Polonia wcale nie musi spaść.

p - 13 maja 2017, 8:59:16 - *.opera-mini.net (*.174.56.191)
czyli Polonia po raz kolejny chleb oddany za to w jaki sposób wywalczyli awans do tej ligi.chociaż nic do Polonii nie mam,ale życze jej spadku,żeby sprawiedliwości stało się zadość,za ten awans wywalczony w bardzo dziwnych okolicznościach...

Sławek - 13 maja 2017, 9:08:44 - *.sileman.net.pl
Szkoda rozwoju ...

fansport - 13 maja 2017, 10:21:32 - *.dynamic.chello.pl
Trudno że Polonia spadnie, ale awansuje na jej miejsce Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, więc będziecie mieli przysłowiową zamienioną siekierkę na kijek, bo to że ani ŁKS, ani Widzew nie awansują, to pewne.

do Redakcj - 13 maja 2017, 10:25:54 - *.9.142.185
brak info ile widzów !!!!

edek - 13 maja 2017, 11:33:03 - *.dynamic.mm.pl
Polonia Warszawa to klub pomyłka . Klub i jego garstka kibiców - miejsce w okręgówce . I to w dolnej części tabeli. Klub bez tradycji , porażka.

do Edek - 13 maja 2017, 12:47:51 - *.dynamic.chello.pl
Edek porażkę i pomyłkę nosisz w spodniach...

zgretu - 13 maja 2017, 16:52:14 - *.25.172.90.static.3s.pl
Farta też trzeba mieć.Przeciętny mecz, jeden skuteczny strzał daje ekipie Rozwoju remis.Brawo. Pozdrowienia dla księdza i reszty kibiców Poloni od kibiców Rozwoju.POwodzenia.

zgretu - 13 maja 2017, 16:53:26 - *.25.172.90.static.3s.pl

i - 13 maja 2017, 20:37:54 - *.dip0.t-ipconnect.de
Bylo to cos zas z serii "brzidki remis" ?!?!?!?!
Ganba i Hanba !!!

luki - 13 maja 2017, 21:14:06 - *.25.165.67.static.3s.pl
W imieniu tych nielicznych kibiców Rozwoju, którzy byli wczoraj w Warszawie serdecznie dziękujemy miłej Pani z biura Polonii za dobre załatwienie sprawy związanej z możliwością obejrzenia przez nas meczu. Pozdrawiamy także tych kibiców Czarnych Koszul jakich mieliśmy okazję spotkać podczas meczu jego przerwie i już po a szczególnie księdza, który przez cały mecz robił bardzo głośny doping Oby więcej takich kibiców. Pełny szacunek. A co do meczu to Rozwój zaczął grać w 90 minucie i przyniosło to efekt bramkowy reszta spotkania pod kontrolą Polonii. W środę trzeba grać 90 minut bo takie szczęście i cuda nie zawsze się zdarzają

LEON - 13 maja 2017, 21:36:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Robi się bardzo nie miło

xyz - 14 maja 2017, 9:16:16 - *.18-2.cable.virginm.net
Grupa 1 ,3 Ligi ,bedzie ciekawsza od 2 Ligi I na meczach jest wieksza frekwencja.Poziom ,zreszto wcale nie jest nizszy.Jak w przyszlym sezonie dolaczy Polonia W-wa do Lodzkich zespolow to po co komu 2 Liga jak tam na mecze chodzi po 400 osob i graja wioski.Szkoda ze ta Liga nie ma sponsora skoro na Widzew chodzi po 16 tys. LKS Lodz po 5 tys.Lomza czy Ostroda po 1 tys. a jak zobaczymy stadiony tych klubow to 2 Liga wyglada jak IV!

majsterek - 15 maja 2017, 8:12:50 - *.pl