13 maja 2017, 17:00 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)

Gryf: 12. Wiesław Ferra - 20. Przemysław Mońka, 15. Piotr Kołc, 13. Paweł Brzuzy (69, 16. Przemysław Czerwiński), 17. Maciej Dampc - 7. Dawid Tomczak (60, 11. Mateusz Goerke), 4. Łukasz Nadolski, 10. Jacek Wicon, 8. Robert Chwastek, 19. Adrian Klimczak - 9. Michał Marczak.

ROW 1964: 1. Kacper Rosa - 2. Jan Janik, 5. Dawid Bober, 15. Szymon Jary, 11. Dawid Gojny - 16. Damian Koleczko (69, 97. Dominik Budzik), 13. Kamil Spratek, 8. Mariusz Zganiacz, 10. Sebastian Siwek, 4. Paweł Jaroszewski (75, 9. Mariusz Muszalik) - 89. Przemysław Brychlik.

widzów: 208.

pablo - 13 maja 2017, 21:09:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moze ja zaczne...

kibic - 13 maja 2017, 21:14:03 - *.85-237-183.tkchopin.pl
Mieć tyle stuprocentowych sytuacji i zremisować mecz to wielka strata punktów dla Gryfa, od początku było widać że Row 1 pkt chętnie w ciemno weźmie i jak padła bramka na 1-1 to tylko bronili wyniku. Za to gospodarze to grali próbowali ale jak się nie wykorzystuje z 5 stówek lub wiecej to tak bywa

LEON - 13 maja 2017, 23:04:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Goli śmiało mogło być więcej

jupi - 14 maja 2017, 6:16:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kibic na którym meczu była gimbaza?Zobacz mecz jeszcze raz i wtedy pisz.

jupi - 14 maja 2017, 6:30:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dojupi - 14 maja 2017, 13:34:35 - *.85-237-183.tkchopin.pl
Gimbaza ? Skoro osoba w moim wieku jest "gimbaza" to ciekawe ilu letni jest student 60 ? Małolacie nie wiesz co piszesz i próbujesz być mądry
Jeszcze może powiedz że Gryf nie przeważał w tym meczu i nie mógł go wybrać, tych stuprocentowych sytuacji mieli od groma Row jakoś strzelił na początku meczu i później głównie się bronił

marcinnn - 15 maja 2017, 18:51:57 - *.151.137.42
Obawiam się, że Gryf nie był w tym meczu lepszy, obrona była dziurawa zobacz ile rzutów rożnych było dla ROW, oni po 20 minutach mogli prowadzić 2-3:0... W drugiej połowie było już lepiej ale daleko od ideału. Gryf zagrał słabo, ale takie warunki postawił im średni na jeża ROW.