[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


13 maja 2017, 19:59:28 - dyrovski
Nice I liga: Chojniczanka 1-1 Kluczbork

13 maja 2017, 18:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-1 MKS Kluczbork
Łukasz Kosakiewicz 16 - Mohamed Essam 5

Chojniczanka: 24. Maciej Gostomski - 25. Wojciech Lisowski, 26. Michał Markowski, 2. Marcin Biernat, 6. Przemysław Pietruszka (77, 11. Michał Jakóbowski) - 23. Jacek Podgórski, 5. Paweł Zawistowski, 7. Rafał Grzelak, 10. Andrzej Rybski (85, 20. Patryk Mikita), 21. Łukasz Kosakiewicz (60, 9. Jakub Biskup) - 17. Tomasz Mikołajczak.

Kluczbork: 1. Grzegorz Wnuk - 11. Adam Orłowicz, 3. Paweł Gierak, 31. Bartosz Brodziński, 20. Kamil Nitkiewicz - 8. Dominik Kościelniak (90, 14. Miłosz Michalewski), 77. Sebastian Deja, 21. Maciej Załęcki, 5. Rafał Niziołek, 39. Paweł Kubiak (74, 97. Piotr Kwaśniewski) - 7. Mohamed Essam (81, 10. Tomasz Swędrowski).

żółte kartki: Podgórski - Gierak, Niziołek, Kościelniak.

sędziował: Marek Opaliński (Legnica).
widzów: 1100.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

hans - 13 maja 2017, 20:00:23 - ip-5-172-232-179.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Co tak długo grali ?

wiernyFan - 13 maja 2017, 20:01:30 - p5DCEEA30.dip0.t-ipconnect.de
jeszcze myslicie o ekstraklasie???Zart,dno syf....
W srode Olimpia was zje...

Olimpia - 13 maja 2017, 20:02:52 - 193.106.78.139
Pamiętam jak śmigałem na Olimpię jako 7 letni bachor. Pamiętam czasy IV ligi i mecze na wioskach, zadymy z Fan Clubami Legii i derby z Zawiszą...a teraz moja Olimpia jest o krok od awansu do ekstraklasy....

on - 13 maja 2017, 20:07:04 - HSI-KBW-078-043-042-081.hsi4.kabel-badenwuerttemberg.de
Trzeci mecz gdzie w pierwszych 5 minutach Chojniczanka traci gola, kompletny brak wyciagania wniosków, i jeszcze glosno mowia o awansie....Z czym do ludu panowie

REKLAMA

grukal - 13 maja 2017, 20:07:42 - apn-31-0-38-85.dynamic.gprs.plus.pl
Ten remis Kluczborka to dla Olimpii a Chojniczanka może sobie odroczyć awans choć teoretycznie szanse są

fsdfds - 13 maja 2017, 20:08:39 - host-89-238-14-211.smgr.pl
Olimpia GKS Katowice to najpoważniejsi kandydaci do awansu, reszta jest totalnie nieprzewidywalna, a te dwa kluby co widać po statystykach tylko się napędzają.

ZS-Fan - 13 maja 2017, 20:10:28 - ip-5-172-237-111.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do ekstraklasy awansuje Sandecja i jedna z drużyn Zagłębie S lub Cygański GKS , tak to widzę nikt inny chyba nie chce

sK - 13 maja 2017, 20:10:34 - host-89-231-177-240.dynamic.mm.pl
Wstyd, wstyd, wstyd. Nie chodzi już wcale o jakiś awans ale o jakieś poczesne miejsce w tabeli na koniec sezonu - niestety zdaje mi się że będzie to 8 - 9 lokata. Dziwię się jak można było tak stłamsić drużynę w przerwie zimowej ( Pan Gruszka i zarząd ). Co teraz powie wszechwiedzący "aaa" ? Za tydzień Olimpia nam dokopie, potem Bytovia i Wigry to już nas rozjadą. Szanowny Panie Zawistowski - jak tam z obiecankami ,ze zdobędziecie do końca 15 pkt? Ha , ha, ha.

hans - 13 maja 2017, 20:11:31 - ip-5-172-232-179.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wyścig ślimaków do EX. Jedynie Sandecja już prawie awansowała.

Es - 13 maja 2017, 20:16:09 - 193.106.78.139
Głupi jesteście. Za awans Canak+ daje 7-8 milionów złotych, do tego klub pozyskuje więcej sponsorów (telewizja,ekstraklasa,internet=rozgłos).
Każdy kto ma warunki chce awansować. Mają je wszyscy z topu, prawie. Olimpia na pewno.

Mikigg - 13 maja 2017, 20:19:38 - 77-254-233-235.adsl.inetia.pl
Es, wziąłeś pod uwagę, że zawodnicy mogą nie chcieć, bo w eks mogą nie mieć miejsca w podstawie ?

kora - 13 maja 2017, 20:20:12 - 89-72-63-225.dynamic.chello.pl
Chyba jednak Olimpia Grudziądz zdecydowała się awansować obok Sandecji ,reszta udaje.

Gryfita - 13 maja 2017, 20:26:45 - acxf189.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chojniczanka z walki o awans po prostu zrezygnowała. Tak, jak kiedyś robiła to, przez trzy kolejne sezony, Nieciecza. Zarząd nie chce, bo nie ma stadionu i kasy, zawodnicy nie chcą, bo w ekstrakasie połowę z nich trzeba byłoby wymienić, trenerowi wszystko jedno, bo i tak co parę miesięcy się ich zmienia - po co im ekstrakasa w Chojnicach? Zaliczyły takie awanse Grodzisk Wielkopolski, Wronki, Pniewy (akurat wszyscy z Wielkopolski, może to nie przypadek) i co z tych awansów i klubów zostało? Po paru latach jeno smród i zgniłe pyry. Jestem przekonany, że Nieciecza też tak skończy. Po co to Chojniczance?

kibicKSP - 13 maja 2017, 20:47:48 - user-94-254-129-148.play-internet.pl
Gryfita ma 100% racji. Na wsi lub w małych miastach nie ma sensu robić dużej piłki. W pierwszej lidze takie przykłady też występują Bytovia Bytów, MKS Kluczbork czy Znicz Pruszków na dłuższy czas nie będą grać w tej lidze bo się to ... nie opłaca. Mało kibiców, sponsorów brak, zainteresowanie niewielkie.

REKLAMA

Do hans - 13 maja 2017, 20:48:41 - 188.146.11.102.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Grali tak długo,ponieważ piłkarze z Kluczborka co chwilę leżeli na murawie itp.

11 - 13 maja 2017, 21:04:53 - 188.146.12.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Awansuje Podbeskidzie

Hej - 13 maja 2017, 21:25:57 - 188.146.135.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Awansuje Sandecja i Gieksa jak to powiedział w zimie Boniek.

tom - 13 maja 2017, 21:45:13 - 188-125-137-212.petrus.pl
Sandecja i Olimpia

StalM71 - 13 maja 2017, 22:32:31 - cmv34.neoplus.adsl.tpnet.pl
Burak z Mielca gratuluje wielkim panom z metropolii Chojnice kolejnego kroku w awansie do ekstraklasy .

OldSchool - 13 maja 2017, 23:05:28 - host-31-6-162-218.dynamic.mm.pl
Na chwilę obecną pewniakiem do awansu jest Sandecja.Co do drugiego chętnego,to chyba będzie to GKS Katowice.Chojniczanka zajmie na koniec miejsce 8 w tabeli-tak przewiduję...

Czypink - 14 maja 2017, 0:59:35 - 5fd71742.systel.pl
GieKSa też nie chce awansować i seansu nie będzie.

bronia - 14 maja 2017, 10:45:14 - 178.43.11.237.ipv4.supernova.orange.pl
Kluczbork-wygrać wszystko do końca i może baraż ze słabym Radomiakiem ?

jaja ture - 14 maja 2017, 16:28:59 - user-94-254-227-24.play-internet.pl
To i tak by brakło punktów

LEON - 14 maja 2017, 20:36:03 - crd80.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba misje Chojniczanka w Ekstraklasie w tym sezonie można już udać za zakończoną

ODRA OPOLE - 15 maja 2017, 12:06:01 - 178-37-189-62.adsl.inetia.pl
no to po Derbach

zen - 15 maja 2017, 21:08:46 - 188.146.2.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
SEN O POTĘDZE CHOJNICZANKI ZAKOŃCZONY,podobno to wina kibiców którzy głośno wyrażają swoje niezadowolenie.

bileter - 16 maja 2017, 20:23:16 - 192.30.38.235
bronia...dopiero wstalas z obory ?jakie baraze, dziecko wasze miejsce jest w 3 lidze, tam was beda chcieli ogladac. tutaj maja grac wielkie firmy przykladowo jak wasza stolica Odra Opole

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: