14 maja 2017, 16:18:55 - maciejko
Gol Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił bramkę dla FC Twente w przegranym 3-5 (1-4) meczu ostatniej, 34. kolejki holenderskiej ekstraklasy z FC Groningen. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, był to szósty ligowy gol w tym sezonie. Klich zanotował także asystę przy pierwszym golu dla gospodarzy.

14 maja 2017, 14:30 - Enschede (De Grolsch Veste)
FC Twente 3-5 FC Groningen
George Dylan 19, Mateusz Klich 64 (k), Enes Ünal 85 - Bryan Linssen 2, Oussama Idrissi 25, 29, Stefan Thesker 43 (s), Alexander Sorloth 66

sędziował: Pol van Boekel.
widzów: 26 200.

FC Twente zakończył sezon na siódmym miejscu z dorobkiem 45 punktów. Drużyna Polaka nie zagra jednak w barażach o grę w Lidze Europy, gdyż została wykluczona z rozgrywek przez UEFA.

rozbawiony - 14 maja 2017, 16:56:12 - *.centertel.pl