14 maja 2017, 16:50:34 - koofel
Bramka Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym 5-0 (1-0) meczu z Torino w ramach 36. kolejki włoskiej Serie A. Reprezentant Polski pojawił się na boisku w 63. minucie, zmieniając Allana. Dla Zielińskiego to piąty ligowy gol w tym sezonie.

14 maja 2017, 15:00 - Turyn (Stadio Olimpico Grande Torino)
Torino FC 0-5 SSC Napoli
José Callejón 7, 76, Lorenzo Insigne 60, Dries Mertens 72, Piotr Zieliński 78

żółte kartki: Daniele Baselli, Samuel Gustafson - Raúl Albiol.

sędziował: Massimiliano Irrati (Pistoia).

W 82. minucie w barwach gości na boisku pojawił się Arkadiusz Milik, który zmienił José Callejóna.

Napoli zajmuje drugie miejsce w tabeli z 80 punktami.

21 - 14 maja 2017, 16:59:03 - *.ds.pk.edu.pl
Bramka Ziela
-a/gol-zielinskiego-napoli-gromi-wideo/

max - 14 maja 2017, 17:07:27 - *.adsl.inetia.pl
Wszystkie agencje światowe uznały gola Zielińskiego za najważniejszą bramkę meczu . Po tej bramce drużynie Torino odechciało się grać.

TLW - 14 maja 2017, 17:29:39 - *.centertel.pl
Nieźle się po nich przejechali

LEON - 14 maja 2017, 21:41:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pojechali Równo
Brawo Piotrek

I - 17 maja 2017, 12:08:48 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wszystkie agencje światowe uznały gola Zielińskiego za najważniejszą bramkę meczu