14 maja 2017, 17:58:07 - euzi
Adam Stachowiak obronił rzut karny

Bramkarz Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü Adam Stachowiak obronił strzał z rzutu karnego w meczu 33. kolejki tureckiej II ligi przeciwko Eskişehirspor Kulübü. Jego drużyna zremisowała 2-2 (1-0), a polski golkiper w 51. minucie nie dał się pokonać Erkanowi Zenginowi. Po dobitce bramkę strzelił Semih Şentürk.

14 maja 2017, 16:00 - Eskişehir (Yeni Eskişehir Stadyumu)
Eskişehirspor Kulübü 2-2 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü
Semih Şentürk 51, Bruno Mezenga 75 - Erdal Güneş 18, Mehmet Erdem Uğurlu 57

żółte kartki: Semih Şentürk, Hakan Çinemre, Uğur İnceman, Bilal Aziz Özer, Hasan Hüseyin Acar - Özgür Özkaya, Mehmet Erdem Uğurlu, Gökhan Alsan.

sędziował: Tolga Özkalfa.

W 51. minucie Erkan Zengin (Eskişehirspor) nie wykorzystał rzutu karnego (Adam Stachowiak obronił).

Stachowiak rozegrał całe spotkanie, a w drużynie gospodarzy przez pełne 90 minut grał były napastnik Legii Warszawa Bruno Mezenga. Drużyna Polaka zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów i walczy o utrzymanie.

Semih - 14 maja 2017, 19:24:27 - *.87.13.101
Semih Senturk jeszcze niedawno postrach Petra Cecha na Euro, teraz dobija Stachowiaka.

elektryk - 14 maja 2017, 22:02:53 - *.dynamic.chello.pl
Poważny mecz, derby Kulübü

siddharta - 15 maja 2017, 10:11:45 - *.165.48.90
Informacje o polskich bramkarzach z lig zagranicznych powinny pojawiać się np. w przypadku zachowania przez nich czystego konta w meczu.

KCH - 15 maja 2017, 11:52:54 - *.centertel.pl
Tak jak FC Barcelona - FC Koeln, czyli derby FC

c6743 - 15 maja 2017, 14:10:24 - *.zoombb.co.uk
Stachowiaka do kadry na 3 bramkarza na Mundial w Rosji. W dogrywce wpusci sie go za Fabianskiego na karne i przejdziemy spokojnie. Ile on juz obronił w tym sezonie z 5karnych?

c6743 - 15 maja 2017, 14:12:53 - *.zoombb.co.uk
popieram ziomka, warto jak mówi o bramkarzach pisać czesciej jak chociażby zachowane czyste konto. To tez odnotowuje sie w statystykach. Wtedy wspomnieliby ze w ten weekend m.in. Kieszek zagrał na zero

LEON - 15 maja 2017, 22:32:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl