[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


14 maja 2017, 19:22:26 - maciejko
eLE: Arka rozpocznie grę od III rundy eliminacyjnej

Dzięki dzisiejszym rozstrzygnięciom w holenderskiej Eredivisie i angielskiej Premier League wiemy już, że zdobywca Pucharu Polski Arka Gdynia rozpocznie w przyszłym sezonie grę w eliminacjach Ligi Europy od III rundy eliminacyjnej (27 lipca i 3 sierpnia).

W Holandii zakończył się dziś sezon zasadniczy - Ajax został wicemistrzem, co daje prawo gry od III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. W Anglii natomiast Manchester United po wyjazdowej porażce z Tottenhamem (1-2) zajmie na koniec sezonu piąte lub szóste miejsce w tabeli, które da prawo gry od fazy grupowej Ligi Europy.

Wpływ na to, od której rundy eliminacji Ligi Europy rozpocznie grę w przyszłym sezonie Arka, ma to, kto wygra Ligę Europy 2016/17. Po dzisiejszych rozstrzygnięciach nie ma już znaczenia, czy trofeum zdobędą Holendrzy czy Anglicy.

Jeżeli Ajax wygra Ligę Europy:

- trzeci zespół Francji zacznie od IV rundy eLM zamiast od III
- zdobywca Pucharu Czech zacznie od IV rundy eLE zamiast od III
- Arka Gdynia zacznie od III rundy eLE zamiast od II
- zdobywca Pucharu Szkocji i Qəbələ FK (Azerbejdżan) zaczną od II rundy eLE zamiast od I

Jeżeli Manchester United wygra Ligę Europy:

- zdobywca Pucharu Czech zacznie od fazy grupowej LE zamiast od III rundy eLE
- Arka Gdynia zacznie od III rundy eLE zamiast od II
- zdobywca Pucharu Szkocji i Qəbələ FK (Azerbejdżan) zaczną od II rundy eLE zamiast od I

W przypadku, gdy zdobywca krajowego pucharu zapewni sobie grę w Lidze Mistrzów przez miejsce w lidze, jego miejsce w powyższej analizie zajmie najwyżej sklasyfikowana drużyna, która zapewni sobie grę w Lidze Europy przez miejsce w lidze.

Potencjalni rywale Arki w III rundzie eliminacyjnej Ligi Europy:



Drużyny z tej samej federacji nie mogą trafić na siebie w losowaniu.

Zapraszamy cały czas także do śledzenia symulacji pucharowej 2017/18, gdzie można znaleźć więcej informacji o rozstawieniach polskich klubów w przyszłym sezonie pucharowym.

REKLAMA

rr - 14 maja 2017, 19:24:54 - acpo248.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milan bylby spoko

ja - 14 maja 2017, 19:28:06 - agf5.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co to za różnica od kogo oklep dostaną.

Damian - 14 maja 2017, 19:28:26 - 031011131097.dynamic-zab-06.vectranet.pl
Dobra informacja, zapewne Arka trafi na wymagającego przeciwnika w stylu IFK Goteborg, ale przynajmniej nikt jej nie zarzuci, że jeśli odpadnie - to z "ogórkami". Pożyjemy, zobaczymy, w każdym razie liczę na jakiś TOPklub za rywala i życzę powodzenia

Beret - 14 maja 2017, 19:31:18 - bjx131.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może na legię trafią??

REKLAMA

wojewoda - 14 maja 2017, 19:31:41 - host91192165115.rz.izeto.pl
No i pograne, znowu 5:0 z czwartą drużyną Azerbejdżanu

rrr - 14 maja 2017, 19:34:17 - aglv200.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dawać Milan, Everton, Galatasaray lub Zenit, nie będzie wstydu przy odpadnięciu chociaż. Jak mają odpaść, to z kimś mocnym, a jeszcze przyciągną kibiców na stadion

xtc - 14 maja 2017, 19:38:28 - 88-107-111-131.dynamic.dsl.as9105.com
Astra Giurgiu i IV runda pewna

jasFasolaA - 14 maja 2017, 19:40:49 - 37.228.251.136
Dla Nas zdobycie PP to już wielki wyczyn .A występy w eliminacjach L.E. to tylko wisienka na torcie ...i wielka przygoda .... A czy odpadną czy też nie ??? jako Arkowiec mam to głęboko gdzieś ... niech się martwią Ci ,którym dupska ściska z zazdrości ..TAG

azz - 14 maja 2017, 19:44:02 - caq250.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinni od razu zaczynać od fazy grupowej z taką formą.

Irys - 14 maja 2017, 19:47:28 - host86-144-164-59.range86-144.btcentralplus.com
na 3 etapie już amatorów nie ma , na pewno będzie okazja pokazać się z kimś dużo lepszym niż jakieś nasze podwórkowe lechijki czy legijki , nie mogę się doczekać...

TAG - 14 maja 2017, 19:48:40 - 89-69-223-76.dynamic.chello.pl
Swietne info dla klubu, pilkarzy i kibiców Arki.
Choćby mieli zagrac jeden mecz to wstydu nie bedzie bo przeciwnik renomowany i odpadną póxniej niż polskie kluby w ostatnich latach. Dla klubu też wiecej kasy, a pilkarze normalnie wypoczną.

pan piotr - 14 maja 2017, 19:49:31 - apn-95-41-56-74.dynamic.gprs.plus.pl
Liczę, że trafią na Lecha i znowu mu wklepią!

Suseł - 14 maja 2017, 19:58:03 - aflp11.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całe szczęście, w 2. rundzie mogliby trafić na jakies ogórki i jeszcze przypadkowo zdobyć jakieś punkty do rankingu. A tak dwa razy srogi oklep i polska liga znowu leci w klasyfikacji.

realista - 14 maja 2017, 19:59:31 - public-gprs362830.centertel.pl
Rozpocznie od III i skończy na III, niestety.

REKLAMA

alee - 14 maja 2017, 20:00:20 - aafo190.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziwi mnie jak ktos pisze ze ze zespoly z naszej ligi (moze poza Legia) czeka "przygoda" w pucharach. Mnie slowo "przygoda" kojarzy sie z czyms raczej pozytywnym a nie kompromitacja i wystepem ponizej oczekiwan. O przygodzie moga mowic przeciwnicy... Gdyby reszta nie byla w takiej "formie" jak pogoda w Polsce mielibysmy juz dawno 2 zespoly w kwalifikacjach LM

Skrobisz - 14 maja 2017, 20:00:59 - 095160156053.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Jak bardzo trzeba być tępym, i nie znać sie na europejskim futbolu, żeby myśleć, że kluby z tego samego kraju zagrają ze sobą w kwalifikacjach...

abc - 14 maja 2017, 20:07:32 - 89-75-70-44.dynamic.chello.pl
Pewnie się skończy tak jak Śląsk z Sevillą jeśli trafią na kogoś mocnego, ale będzie to wydarzenie dla kibiców, działaczy, piłkarzy Arki, ale niestety w rankingu nic to nie zmieni.

Golbi - 14 maja 2017, 20:13:55 - 178235146074.dynamic-zab-01.vectranet.pl
wszystko fajnie tylko Lecha tu nie będzie. Będzie Jaga lub Lechia

Skrobisz - 14 maja 2017, 20:14:28 - user-94-254-131-253.play-internet.pl
Pragnę przypomnieć o jednej ważnej kwestii:
1. Losowanie 3 rundy odbędzie się dzień po rozegraniu pierwszego meczu z 2 rundy kwalifikacji.
2. A zatem może dojść do sytuacji, że zespół nierozstawiony w drugiej rundzie, może sprawić niespodzankę i wygrać z zespołem wyżej notowanym.
3. A zatem na takiego przeciwnika (z 2 rundy) również może trafić Arka.

Kuba - 14 maja 2017, 20:15:37 - fgh.01.thefriendsmarketing.com
Czyli cały miesiąc później na przygotowania hehe. 29 czerwca vs 27 lipca. Lech jak nie wygra mistrza wygra tytuł beki roku 2017

ZeW - 14 maja 2017, 20:16:09 - 109.46-29-149.tkchopin.pl
Everton byłby spoko ;)

zdziwiony - 14 maja 2017, 20:20:29 - 109241191121.elblag.vectranet.pl
jestem zdziwiony poziomem komentarzy nikt Legii nie bronił pokonać Górnika czy Lechii pokonać potentata Puszczę Niepołomice. Lechowi co strzelać nie kazano.Ktoś z czwórki nie zagra w pucharach i wy wszyscy jesteście pewni, ze pozostała trójka rozegra więcej niż dwa mecze. Czas zdjąć kapcie i wyjść na spacer zejść na ziemię.

TOJA - 14 maja 2017, 20:20:32 - 79-68-157-38.dynamic.dsl.as9105.com
I pięknie! I ARKA GDYNIA!!! Do Boju Arkowcy!!!

MZKS - 14 maja 2017, 20:25:31 - 89-73-164-169.dynamic.chello.pl
Zdajemy sobie sprawę, że prawdopodobnie odpadniemy po 2 spotkaniach
ale nic PP smakuje znakomicie .

Dino - 14 maja 2017, 20:29:16 - 188.146.14.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Arkowcy niech obronią ligowy byt,to będzie już sukces...

futbolista - 14 maja 2017, 20:38:20 - 75-174-113-190.boid.qwest.net
a co byla za przygoda dla Zawiszy Budgoskiej,tez odpadla od razu,a
w stosunku do Arki,byla o klase lepsza. ale kasa wplynie,to wazne.

Zajmon - 14 maja 2017, 20:40:18 - 188.146.74.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak czy siak najemy sie wstydu.
miejsce w pucharach oddane Arce nie potrzebne lepiej niech ich Boniek nie dopusci nawet

Woytek - 14 maja 2017, 20:45:59 - 173.46.77.162.static.not.updated.as8218.us
Co ma byc to bedzie, a pewnosci nie ma ze inne druzyny nie wtopilyby sromotnie,z tego co widac Arka zabrala puchary lechii,sami graja piach, puchar kupil im kiedys nikos I w dupke bylo z juve.
Wiec nie placzcie, dopoki kluby nie beda mialy pozadnych budzetow beda mialy takich zawodnikow jakich maja

BKS - 14 maja 2017, 20:46:14 - 212.160.172.72
Gratuluje Arce ja pamietam jak Jaga w 2010 w Bydgoszczy zdobyła puchar i potem był dwumecz chyba z Azerbejdzanem co z tego ze w dupe ale te emocje
tak samo jak z Arisem to było piekne no i ciekawe jak uda nam sie w tym roku jedyny minus to mecze z Kruoją z Litwy nudy ale potem Omonia nadrobiła zaległosci

REKLAMA

Ojojoj - 14 maja 2017, 20:47:04 - 188.146.136.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czyli ile???? 0-16....

BI - 14 maja 2017, 20:47:19 - public-gprs356454.centertel.pl
Pytanie do Maciejka:
Czy po dzisiejszych rozstrzygnięciach w Holandii i Anglii nie będzie już przesunięcia mistrza Austrii z 2qLM do 3qLM, jakiekolwiek wyniki nadchodzących finałów LM i LE by nie padły. Dokładnie czy Salzburg na 100% zaczyna od 2 rundy?

Effd - 14 maja 2017, 20:58:04 - 89-79-132-164.dynamic.chello.pl
Dobrze że od razu od III rundy, bo tutaj skończą.

geograful - 14 maja 2017, 21:38:22 - 80-174-124-188.rev.pro-internet.pl
To w sumie źle. Teraz Arka jest teoretycznie najsłabszym klubem, więc dwa mecze i koniec. Tak by można było jeszcze zagrać dwa mecze ze słabszym rywalem i odpaść rundę dalej.

hm - 14 maja 2017, 21:51:33 - host-81-190-229-157.dynamic.mm.pl
szykuje się mega kompromitacja

jAA - 14 maja 2017, 21:57:44 - host86-140-253-3.range86-140.btcentralplus.com
Dawać Milan! Jak spaść z konia to już kurka wodna z jak najwyższego

Giovanni - 14 maja 2017, 22:23:11 - public-gprs362261.centertel.pl
Coroczny wstyd

heniek - 14 maja 2017, 22:23:36 - 078088166105.elblag.vectranet.pl
Legia najwyżej z polskich drużyn? Niemożliwe. To jakiś spisek!

Jestem - 14 maja 2017, 22:28:59 - dynamic-78-8-88-194.ssp.dialog.net.pl
Oby na Legie lub Lecha trafili haha jaja by były

hycopodlog - 14 maja 2017, 22:30:46 - 146-62-15-51.rev.cloud.scaleway.com
A Jaga i Lech od której rundy zaczną Lige Europejską ? Ktoś wie ?

Knur - 14 maja 2017, 22:32:42 - user-94-254-251-53.play-internet.pl
Ciekawy byłby mecz z Atletico hiszpańskim.Kibicowdko super wjazd w okresie wakacyjnym.

Effd - 14 maja 2017, 22:32:50 - 89-79-132-164.dynamic.chello.pl
Lepiej odpaść w III niż II, a i tak by odpadli.

BYŚŚŚŚŚ - 14 maja 2017, 22:50:47 - afrb98.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie rozumiem tutaj wszystkiego.
1) Jeśli Legia nie będzie mistrzem, a zajmie miejsce na podium Ekstraklasy, to zaczyna grę od 1 rundy eliminacji LE? Analogiczna sytuacja w przypadku Lecha.
2) Czy Arka może trafić na Legię lub Lecha?
3) Jak wygląda sytuacja z Jagiellonią lub Lechią, które nie są sklasyfikowane w tabeli?
4) Arka może trafić jedynie na zespoły z tabeli sklasyfikowane numerami od 1 do 29 włącznie?
Z góry dzięki za wyjaśnienie.

Pm - 14 maja 2017, 22:53:29 - by3931.petrus.pl
Po co?

aaa - 14 maja 2017, 22:56:56 - 89-64-27-65.dynamic.chello.pl
@BYŚŚŚŚŚ
1) Wszystko opiera się na podstawie obecnej tabeli Ekstraklasy, w której lideruje Jagiellonia. Stąd założenie, że oni zagraliby w el. LM, a Lech z Legią w el. LE
2) Nie może. Kluby z tego samego kraju nie mogą na siebie trafić w eliminacjach
3) Jaga jest sklasyfikowana w tabelce LM. Lechii nie ma bo obecnie zajmuje miejsce, które nie premiuje europejskimi pucharami
4) Arka może trafić na inne zespoły jeśli te wyżej rozstawione odpadną na przykład w II rundzie. Zespoły zaznaczone na zielone są zespołami pewnymi gry w danej rundzie.
Mam nadzieję, że trochę pomogłem i rozjaśniłem sytuację ;)

10CC - 14 maja 2017, 23:13:47 - aetv185.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śpiewamy jak w 79' na melodię "It's a heartache" Bonnie Tyler: Jedz suchary, Arka ma puchary, no a Lechia g...o, a więc jest po równo!

wolak - 14 maja 2017, 23:36:06 - aaer118.neoplus.adsl.tpnet.pl
wy to jesteście pesymiści. Wreszcie jakaś drużyna odpadnie dopiero w III rundzie.....

Kaszub - 15 maja 2017, 0:27:08 - public-gprs409252.centertel.pl
AC Milan biadolił ostatnio że nie gra w pucharach. Teraz nareszcie się załapali - ciekawe co pokażą.
Zaczynają tak jak Arka.
Arce życzyłby wylosowania jednego z tych zespołów: Dynamo Mińsk, Sheriff Tiraspol, Apollon FC, HJK, Mlada Bolesław. To drużyny na poziomie Lecha Poznań - zatem jest mała szansa na awans. Pod warunkiem że Arka zagra na 150%, a tamci trochę się zblamażują.

Kotmasza18 - 15 maja 2017, 0:32:19 - ip-37-248-156-35.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Nie wróżę nic dobrego Arce w pucharach,jak zresztą większości Polskich drużyn.Lige mamy słabą wręcz słabieńką więc dlaczego w pucharach miało by być inaczej.Ale oczywiście Arce życzę gry co najmniej w fazie grupowej ligi europejskiej i zaskoczla tym wszystkich włącznie ze mną.

jan - 15 maja 2017, 0:48:34 - public-gprs406933.centertel.pl
Super. Zagrajmy z Milanem. Arka Gdynia !

pytanko - 15 maja 2017, 0:54:57 - ip-5-172-233-118.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czy MU nie zapewnił sobie już wcześniej fazy grupowej LE, wygrywając Puchar Ligi?

geraAG - 15 maja 2017, 1:07:48 - eek194.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jako kibic Arki nie chcę żadnego Szeryfa ani Młodego Bolesława. Chcę, żebyśmy wylosowali Milan, Everton albo Olimpique Marsylia. Nie rozumiem tych, którzy nie biorą pod uwagę kibicowskiej radości z meczów z wielkim europejskim rywalem. Możecie dalej płakać nad jakimiś punktami do rankingu, ale my nie zagramy o żadne punkty do rankingu. Zdobyliśmy Puchar Polski, a teraz mamy kaprys zagrać w Mediolanie czy Marsylii. To jest nasza nagroda, spełnienie marzeń, bez względu na wynik. I mamy prawo do spełnienia tego kaprysu, bo wywalczyliśmy je sobie na boisku, w ciężkiej walce o Puchar Polski. Wasze drużyny mogły też tego dokonać, ale nie dokonały. Kiedy zdobędą Puchar Polski, będziecie mogli od nich żądać, żeby zdobywały punkty do rankingu. My w rozgrywkach europejskich wymagamy od naszych piłkarzy tylko walki. Nawet pojedyncze dobre akcje w meczu z europejskim potentatem będą dla nas czymś wielkim, co zapamiętamy do końca życia. I tylko o to chodzi. Puchar jest nasz!

__________ - 15 maja 2017, 1:28:08 - 159-205-108-200.adsl.inetia.pl
MU walczy o Ligę Mistrzów (zdobywca LE zagra w LM)

derock - 15 maja 2017, 2:19:59 - cpc105762-bele10-2-0-cust31.2-1.cable.virginm.net
No właśnie to jest typowe polskie myślenie (jednego z większych krajów w Europie) determinujące wszelkie wyprzedaże zawodników po sezonie - czy wygramy czy przegramy nie ważne. Zamiast myśleć - gramy po to, żeby wygrać Ligę Europy! Dopóki we wszystkich klubach będzie takie podejście dopóty do gó..a dojdziemy.

piorek - 15 maja 2017, 9:37:38 - 78-11-78-58.static.ip.netia.com.pl
No i dobrze. Przynajmniej jest szansa, że jakaś markowa drużyna zawita do Gdyni. Znając historię występów polskich zespołów e europejskich pucharach to w II rundzie odpadliby z jakimiś asami z Macedonii, Estonii czy Albanii

miro - 15 maja 2017, 9:57:46 - ip-185-28-249-100.mynet.com.pl
Juventus. po ostatnich wynikach nie ma jeszcze na 100% za gwarantowanego miejsca w LM tak ze ta III el jest oczywiście baaardzo prawdopodobna ale jednak jeszcze nie pewna na 100%

miro - 15 maja 2017, 10:01:43 - ip-185-28-249-100.mynet.com.pl
Juventus. po ostatnich wynikach nie ma jeszcze na 100% za gwarantowanego miejsca w LM tak ze ta III el jest oczywiście baaardzo prawdopodobna ale jednak jeszcze nie pewna na 100%

z - 15 maja 2017, 10:04:25 - 77-254-58-80.adsl.inetia.pl
mam pytanie do redakcji brakuje tu czegos takiego po sezonie , kto w jakim kraju zdobyl mistrzostwo i kto zagra w pucharach , ja wiem ze niektore kraje graja innym systemem ale przydalo bby sie cos takiego

rambo - 15 maja 2017, 10:40:40 - public-gprs362830.centertel.pl
Gdyby Lech sie ogarnął i zdobył PP to byłyby w pucharach 4 zespoły które calkiem realnie moglyby powalczyc w pucharach a niestety PP dla Arki to krok w tył dla polskiej piłki bo Arka na 99,9% odpadnnie już w pierwszyn dwumeczu eliminacyjnym.

zeno - 15 maja 2017, 10:55:23 - 32.42.13.138
a mogą traffic na legia albo Jage? czy nie można losować z tego samego kraju?

zeno - 15 maja 2017, 10:57:04 - 32.42.13.138
ok, nieważne, już widze, że BYŚŚŚ o to samo pytał i aaa dał odpowiedź.

KONIEC ARK - 15 maja 2017, 11:40:09 - host-188.117.139.234.static.3s.pl
ZAKOŃCZY - mieli napisać w tytule

Irys - 15 maja 2017, 12:19:43 - host86-144-164-59.range86-144.btcentralplus.com
Arka nie trafi na legie w 3 rundzie , bo już jej ta m nie będzie heh, ale z Lechem , może, potem jeszcze będzie superpuchar z Lechem , wszystko przed nami

Franco - 15 maja 2017, 13:38:55 - 35.122.174.185-rev.hti.pl
Kiepska wiadomość. W drugiej mogli by coś przynajmniej ugrać. Choćby jedno zwycięstwo. Zawsze to frajda dla kibiców. I dłuższa przygoda z pucharami ;) W trzeciej rundzie odrazu baty na 100% i trauma.

lomot - 15 maja 2017, 15:33:50 - apn-37-249-30-150.dynamic.gprs.plus.pl
To będzie łomot. Arka może szansę z trzema klubami z tej listy. W innym wypadku łomot stulecia.

MZKS - 15 maja 2017, 16:29:46 - 89-73-164-169.dynamic.chello.pl
Łomot nie łomot ale fajna przygoda.
Znamy swoje miejsce i zdajemy sobie sprawę z wyniku sportowego.
Natomiast zdobycie Pucharu Polski dla takiego Klubu jak Arka to jest coś , w końcu raz na 40 lat

Kogut - 15 maja 2017, 17:48:19 - 86-44-92-117-dynamic.agg2.fmy.chf-qkr.eircom.net
Trzyma. Kciuki za was Areczko
👍i pozdrawiam GÓRNIK Wałbrzych i Polonia Świdnica zawsze z wami 🤝👊👊👊

MKS - 15 maja 2017, 18:07:21 - 2.25.83.240
Niezly kabaret bedzie buhahaha

lech_fan - 15 maja 2017, 18:51:30 - host-195-80-128-71.wtvk.pl
Arka najprawdopodobniej i tak odpadłaby po dwóch meczach bez względu na to od której rundy by zaczęła. W końcu ich współczynnik jest żaden i nie wiem czy nawet w Q1 byliby rozstawieni. A w Q3 nawet jak wylosują AC Milan to raczej wątpię aby zagrali gorzej niż Legia z Dortmundem. Na pewno szykuje się kibolom Arki wyjazd życia.

mikesz - 15 maja 2017, 18:59:16 - dhcp95-108-65-155.eaw.com.pl
życzę powodzenia tylko nie wstydu

Skorump - 15 maja 2017, 19:01:08 - user-94-254-184-94.play-internet.pl
W sumie to fajnie, że będziemy mieli przedstawiciela w III rundzie

Ania - 15 maja 2017, 19:02:45 - host-89-229-144-110.dynamic.mm.pl
Arka bedzie w fazie ligi Europy, jestem tego pewna.

Qlfon - 15 maja 2017, 22:00:53 - cpc89760-wolv19-2-0-cust253.16-1.cable.virginm.net
Nawet Rambo nie pomoże

LEON - 15 maja 2017, 22:41:18 - erw90.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzięki ci Ajaxsie

jedrzej201 - 15 maja 2017, 23:30:50 - 159-205-158-214.adsl.inetia.pl
Arka powinna grać od I rundy, po nie grała w pucharach przez ostatnie 5 lat.

ja - 16 maja 2017, 0:14:47 - host-176-221-122-24.dynamic.mm.pl
Arka przegra wysoka ale chyba nie narobi sobie takiego wstydu jak jeden koleś co przegrał 1-27

Hulk - 16 maja 2017, 0:15:12 - 89-64-39-174.dynamic.chello.pl
Marzenia się spełniają,brawo Moja Kochana Areczko

Marcin - 16 maja 2017, 5:39:16 - 21-154.zicom.pl
Z całym szacunkiem, ale Arka choćby zaczęła grę w pucharach od IV rundy przy wyniku pierwszego meczu 5:0 dla niej, to i tak by odpadła choćby przeciwnikiem okazał się Irtysh Pawłodar lub inny Szachtior Karaganda.

Kaszub - 16 maja 2017, 8:58:53 - public-gprs399606.centertel.pl
@do geraAG - przecież o to chodzi pozostałym kibicom w Polsce - by Arka zagrała w Lidze Europy na 100% możliwości, ambitnie i najlepiej jak umie.
A jeśli przy okazji zdobędzie jakiś punkt do Klasyfikacji Krajowej- to tym lepiej. Jeśli się nie uda- pomimo starań to nikt nie będzie miał przecież pretensji. Powodzenia i dobrego losowania życzę.

hihitnik - 16 maja 2017, 9:29:09 - 35.122.174.185-rev.hti.pl
I co leszcze ? Mówiłem, że poziom polskiej piłki się podnosi. Jeszcze się rozgrywki nie zaczęły, a już jeden klub awansował.

sdf - 16 maja 2017, 11:59:57 - cer186.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arka mam nadzieję, że będzie miała farta w losowaniu i będzie w LE, ale tam to już będzie ciężko wygrać chociaż jeden mecz, szczególnie jak się trafi na jakieś kluby z Niemiec czy Hiszpanii.

jjo - 16 maja 2017, 14:41:14 - 109241222043.bialapodlaska.vectranet.pl
... zaczyna od III rundy i na niej skończy. Co prawda cuda się zdarzają , ale jakoś w cud w Gdyni nie wierzę. A jak jeszcze spadną z Ex,,, to będzie śmiech. Co roku powtarzam , kończą się wakacje i puchary dla polskich drużyn. Co prawda ostatnio Legia przechodzi eliminacje i nawet grała w LM dostając grad goli i nawet remisując z Realem ale nie zmienia to postaci rzeczy, że jest marnie z piłką klubową. Za to co roku przeżywamy jedną lub dwie kompromitacje, gdzie nasze drużyny odpadają z np. Azerami itp. Nie ma co się podniecać ani Arka ani Legia polskiej piłki na dziś nie zbawi. Mamy to 20 miejsce w rankingu (to nie przypadek) i długo długo nie będzie lepiej i nie ma znaczenia od której rundy zaczną - wiadomo jak skończą.

socjol - 16 maja 2017, 16:53:23 - public-gprs410503.centertel.pl
Dla pieniedzy to lepiej niz jakby grali z zespolami z rundy I . Szczegolnie dla stacji telewizyjnej .
Jak Arka trafi na dobry klub i nie bedzie zle grac do przerwy , to wieksze prawdopodobieństwo , że ludzie nie bedą przełączać kanał w trakcie spotów reklamowych . Jakos wyzsza rozwaga by nie przegapic gola. No i wtedy glosniej sie ustawia , ze slychac nawet z innego pomieszczenia .

Razor - 16 maja 2017, 21:58:57 - ip4da3a637.direct-adsl.nl
W przyszłości będą się chwalić że dotarli do trzeciej rundy eliminacyjnej😊

ROBO31 - 17 maja 2017, 19:20:56 - 188.146.143.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
myślę, że drużyny od 1 do 57 z tej listy są dla Arki za mocne, ale może trafią na kogoś innego...

tylko-1_ol - 17 maja 2017, 21:35:38 - ip1f13907e.dynamic.kabel-deutschland.de
Zagrają z kimś dobrym jako pierszwoligowiec XD.
Dobra promocja NICE 1 Ligi

majer - 18 maja 2017, 22:41:59 - cil190.neoplus.adsl.tpnet.pl
To bardzo dobra wiadomość, bo bądźmy szczerzy nieważne od której rundy by nie zaczęła grać to i tak by nawet punktu nie zdobyła. A tak dopóki Arka nie zostanie rozlosowana (losowanie par III rundy el. LE jest 14 lipca, czyli już po pierwszym meczu II rundy) i ewentualne punkty do rankingu zdobyte przez pozostałe polskie kluby, będą dzielone przez 3, a nie 4 drużyny.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: