17 maja 2017, 17:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 1-2 Warta Poznań
Marcin Orłowski 71 - Łukasz Białożyt 22, 33

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 4. Łukasz Furtak (37, 14. Kamil Łączek), 3. Michał Czarny, 23. Piotr Stawarczyk, 27. Mateusz Bartków - 20. Filip Wójcik (57, 16. Dominik Zawadzki), 7. Marcel Kotwica, 8. Longinus Uwakwe (46, 2. Damian Łanucha), 17. Bartosz Żurek (46, 11. Dominik Radziemski), 10. Maciej Domański - 19. Marcin Orłowski.

Warta: 12. Tomasz Laskowski - 19. Krzysztof Biegański, 5. Bartosz Kieliba, 2. Tomasz Dejewski, 6. Nikodem Fiedosewicz - 18. Gracjan Goździk, 10. Adrian Laskowski, 14. Łukasz Białożyt (79, 11. Filip Brzostowski), 20. Michał Cywiński (85, 13. Adrian Szynka), 7. Michał Ciarkowski - 15. Mateusz Broź (74, 4. Wojciech Onsorge).

żółte kartki: Żurek, Uwakwe, Bartków - Dejewski, Biegański.
czerwona kartka: Tomasz Dejewski (82. minuta, Warta, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Kruczyński (Żywiec).
widzów: 423.

W 84. minucie Piotr Stawarczyk (Puszcza) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Laskowski obronił).

g - 17 maja 2017, 18:55:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ogarniam co tak dobrze idzie Zielonym na wyjazdach a taka lipa u siebie! Ale na 90% jest utrzymanie brawo!

Kris - 17 maja 2017, 19:06:37 - *.play-internet.pl
Brawo Warcinka.Podziekowania dla Pani prezes za wsparcie.

Beern - 17 maja 2017, 19:08:24 - *.fiberway.pl
Brawo Puszcza za walkę. Byliście o klasę lepsi, zabrakło skuteczności zdecydowanie słabszy mecz całej drużyny. Trudno walczymy dalej. W drużynie gości na wyróżnienie zasłużyli Bramkarz Laskowski, Cywiński oraz Białożyt.

sympatyk f - 17 maja 2017, 19:16:07 - *.akademiki.uni.torun.pl
brawo Warta, mało kto przed meczem spodziewał się takiego wyniku

Gdynia - 17 maja 2017, 19:27:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Beern widać kasiorka była potrzebna?No bo skoro byliście o klasę lepsi to powinniście bez trudu wygrać z ogórasami do jaja.Powinni się wziąść za te wszystkie podejrzane wyniki patrz:Raków-Stalowa Wola 0-3 ! (cit!)

Radomiak - 17 maja 2017, 19:38:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Puszcza odpuszcza ?

Ricardinio - 17 maja 2017, 19:51:01 - *.play-internet.pl
beern ty chyba nie widz 1 polowy gdzie puszcza nie istniala

Jatu - 17 maja 2017, 19:59:55 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe, że zawsze jak Puszczy nie idzie to się przypadkiem jakiś karny trafia w końcówce...

Beern - 17 maja 2017, 20:06:25 - *.fiberway.pl
Przypadkowy gol z wolnego, wg mnie bład bramkarza. Druga bramka z kontry. Tyle miała Warta. Masa niewykotzystanych okazji Puszczy. Karny prwidłowy, niewykorzystany. Wynika Rakowa co najmniej dziwny. Można być o klase lepszym i nie wygrać taki jest sport i jego piękno. Tyle moich odpowiedzi jakieś pytania?

Ricardinio - 17 maja 2017, 20:14:09 - *.play-internet.pl
wszystko jest dzielem przypadku i bledow taka jest pilka

typo - 17 maja 2017, 20:34:53 - *.fiberway.pl
Dziękujemy za awans Radomiak wejdzie bezpośrednio Puszcza baraże.

Do typo - 17 maja 2017, 20:50:11 - *.centertel.pl
typo miejmy nadzieje jednk, że Radomiak wszystko przegra, a Siarka wszystko wygra.

bumar - 17 maja 2017, 20:57:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Warta Wilda OI.

obserwator - 17 maja 2017, 21:11:59 - *.fiberway.pl
To był jeden z trzech meczy Puszczy które trzeba było wygrać,żeby wejść bezpośrednio z 3 miejsca.Pierwsza połowa słaba w wykonaniu Puszczy.
Mnóstwo okazji niewykorzystanych. Warta 2 strzały na bramę i 2 bramki.Druga połowa to 2 zmiany kartkowiczów(Uwakwe i Żurek co widoczne było w środku pola gry) i lekki autobus w linii obrony Warty.
Dzisiaj duży krok wstecz i jednak walka o I ligę będzie w barażach.

posejdon - 17 maja 2017, 21:30:12 - *.radom.k.pl
Ewidentna obniżka formy Puszczy Niepołomice.Puszcza dała pełnego maxa od początku rozgrywek,i kryzys przyszedł na koniec sezonu,tak się dzieje ze wszystkimi zespołami,nawet najlepszymi,w najlepszych ligach, tyle że giganci jak Juve,Real,czy Machester U, bęcki dostają na początku rundy jesiennej,potem golą wszystkich równo,a Puszcza do końca rundy może przegrać nawet wszystkie mecze,za tydzień Bełchatów,którego piłkarze grają o premie i będą chcieli się odgryźć na piłkarzy z Niepołomic

bumar - 17 maja 2017, 22:16:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta Oi .

bumar - 17 maja 2017, 22:35:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do lechita wal sie amicowy .....ju!!!

zielony - 17 maja 2017, 22:54:39 - *.icpnet.pl
Brawo Pani Prezes! tylko przywrócić doping w ogródku i będzie pięknie jak kiedyś ogródek nie do
zdobycia!!!

Lechita - 18 maja 2017, 8:18:48 - *.play-internet.pl
Bumar, życzę Ci dużo zdrowia.

Ja - 18 maja 2017, 8:48:45 - *.play-internet.pl
A dlaczego mecz trwał tak krótko?

warciorz - 18 maja 2017, 9:22:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bumar, to że nie używasz już ksywki Nyrolo nie znaczy, że jesteś anonimowy. Po raz kolejny jesteś proszony o zaprzestanie napinki w kierunku Lecha.

Albert - 18 maja 2017, 10:14:44 - *.205.46.193
Brawo Warta !!! Proszę, tylko bez horroru z Rozwojem K-ce. Grajcie tak jak na wyjazdach !!! Weźcie pod uwagę słabe serca Waszych wiekowych kibiców !!

Ty - 18 maja 2017, 14:32:48 - *.dynamic.mm.pl
Kolejna ekipa Puszcza po Siarze i Rakowie wyprzedają mecze jak w outlecie. Nagle taka tragiczna Warka czy ROW wszystko wygrywają a cały sezon wyglądali jak skład drewna. Niesamowita przemiana!

LEON - 18 maja 2017, 17:39:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl