[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


17 maja 2017, 20:51:43 - euzi
Nice I liga: Miedź 1-2 Stal M.

17 maja 2017, 19:00 - Legnica (Stadion Miejski)
Miedź Legnica 1-2 Stal Mielec
Jakub Vojtuš 59 (k) - Szymon Sobczak 41, Aleksandyr Kolew 75

Miedź: 33. Paweł Kapsa - 3. Hunter Gorskie (84, 5. Mladen Bartulović), 16. Jonathan de Amo, 24. Tomasz Midzierski, 27. Rumen Trifonow - 21. Damian Rasak, 11. Petteri Pennanen (69, 18. Michał Bartkowiak), 10. Petteri Forsell (46, 9. Mariusz Rybicki), 8. Marquitos, 4. Wojciech Łobodziński - 17. Jakub Vojtuš.

Stal: 12. Tomasz Libera - 4. Robert Sulewski, 3. Krzysztof Kiercz, 5. Boris Milekić, 23. Krystian Getinger - 7. Szymon Sobczak (88, 18. Dorian Buczek), 13. Przemysław Lech, 15. Arkadiusz Górka, 10. Wasił Panajotow (90, 31. Kamil Radulj), 17. Krzysztof Drzazga (84, 14. Piotr Głowacki) - 20. Aleksandyr Kolew.

żółte kartki: Gorskie - Kolew.

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 2013.


źródło: własne / Miedź Legnica

REKLAMA

remek - 17 maja 2017, 20:52:54 - 77-255-230-177.adsl.inetia.pl
pięknie STAL

skv84 - 17 maja 2017, 20:53:03 - ecb139.neoplus.adsl.tpnet.pl
Awans Sandecji do ekstraklasy

skopcoN - 17 maja 2017, 20:53:04 - k122-30-240-91.flash-net.pl
BRAWO chłopaki!! Auuuuuuuuuu!!!

nuns - 17 maja 2017, 20:54:01 - 87-207-176-7.dynamic.chello.pl
Dziękujmy Braciom z Mielca za przyśpieszenie awansu Sandecji !

REKLAMA

Agito - 17 maja 2017, 20:54:12 - host-46-186-20-175.dynamic.mm.pl
Och co ja widze Stal zostaje w I lidze
Auuuuu

kibic - 17 maja 2017, 20:54:48 - aglg181.neoplus.adsl.tpnet.pl
Broń Boże żeby tylko nie awansować, to jest właśnie Miedź

on - 17 maja 2017, 20:55:13 - HSI-KBW-078-043-042-052.hsi4.kabel-badenwuerttemberg.de
Wszystko ustawione pod awans Miedzi, 6 ostatnich kolejek u siebie i przekret nie wychodzi!!!! i dobrze:D

jano - 17 maja 2017, 20:55:30 - public-gprs377621.centertel.pl
Uff mamy to mamy utrzymanie brawo Stal!!

dam - 17 maja 2017, 20:55:55 - 095160155083.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Taraś dzieki za awans

Turuk - 17 maja 2017, 20:56:13 - apn-46-215-192-197.dynamic.gprs.plus.pl
Stal jesteście wielcy pokonujecie dwa razy zespół który był głównym kandydatem do awansu. Idziemy w dobrym kierunku. W przyszłym sezonie walczymy o awaans!

ja - 17 maja 2017, 20:56:16 - 87-206-115-253.dynamic.chello.pl
Brawo!!!!STAL MIELEC BRAWO!!!!!!!!!!!!

bor - 17 maja 2017, 20:56:23 - 31-178-227-139.dynamic.chello.pl
Buhahaha, Ślimaki zagrają zatem swoje wymarzone derby z malinowymi nosami w 1 lidze. Już teraz życzę dobrej zabawy :-)

bank - 17 maja 2017, 20:57:18 - 188.146.141.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stawiałem na awans bogatej Miedzianki, ale adiutanci Śląska nie bardzo tego chcą. Zatem niedługo w 1 lidze chyba derby z malinowymi pryncypałami...

guru - 17 maja 2017, 20:57:21 - 31-178-242-232.dynamic.chello.pl
To w następnym sezonie derby w I lidze. Malinowe Nosy Wrocław-Cyganeria Legnica

REKLAMA

Oli - 17 maja 2017, 20:57:24 - apn-31-0-39-242.dynamic.gprs.plus.pl
Jakoś atut własnego boiska słabo pomaga. Marzenie o Ex w tym sezonie uważam za skończone. W następnym sezonie kolejna grupa cwaniaków zawita do Legnicy i będzie doić sponsora. Ciekawe co miernota trenerska Taras powie na konferencji

max - 17 maja 2017, 20:57:38 - ip-5-172-239-163.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Stal!
Dzisiejsza kolejka trochę wyjaśniła. Sandecja już w EX natomiast Podbeskidzie i Miedź zostają w pierwszej lidze. Zagłębie dzisiaj zrobiło ogromny krok w kierunku EX i jak tego nie zepsują to będą drudzy

david - 17 maja 2017, 20:57:55 - 31-178-194-131.dynamic.chello.pl
Hahaha Miedź podobno murowany Faworyt bo wszystko grają u siebie, kolejny rok kiblowania

bronek - 17 maja 2017, 20:58:14 - host91192165115.rz.izeto.pl
Pięknie Stal! Cel na sezon spełniony. Teraz utrzymać kadrę i super Trenera Zbyszka!!

Gawron211 - 17 maja 2017, 20:58:56 - user-94-254-144-172.play-internet.pl
Mina Tarasiewicza po meczu z pewnością bezcenna. Bravo Stal!

hejhej - 17 maja 2017, 21:00:17 - ip-178-203-235-198.hsi10.unitymediagroup.de
Pozdrowienia dla braci z Mielca z Nowego Sacza, dzieki wam mamy awans zapewniony juz teraz! Hej, hej, STAL MIELEC!

Milioner - 17 maja 2017, 21:01:49 - tmo-096-59.customers.d1-online.com
Dziadostwo miedź Tarasiewicz spadaj i weź ze sobą to talatajstwo strajk nie kupujcie biletów olejcie tą miedzianke wolę Mzks Legnica bo to Legnica a nie te forsele i innaa banda prezes wstrzymać kasę..

Klops - 17 maja 2017, 21:03:17 - public-gprs177051.centertel.pl
No i fajnie

Andrew - 17 maja 2017, 21:03:30 - 031011130097.dynamic-zab-05.vectranet.pl
1976 gdzie jesteś? Co dzisiaj napiszesz w typowym dla siebie stylu błędów ortograficznych, chaotycznej interpunkcji i obrażania wszystkich dookoła? Też lubię Miedź, byłem kilka razy w Legnicy ale twoja arogancja obrzydza ludziom ten portal.

Sandecja - 17 maja 2017, 21:04:00 - 243.51-175-79.customer.lyse.net
Brawo Stal Mielec! Gratulacje i podziękowania przyjaciele na to właśnie dziś liczyliśmy

arbuz - 17 maja 2017, 21:05:15 - 71-165-19-193.static.isp.enf.pl
To piękne uczucie, gdy wygrana Stali daje awans Sandecji! :D Teraz już tylko w marzeniach pierwsza kolejka nowego sezonu i Sandecja - Korona w Mielcu!

UWAGA - 17 maja 2017, 21:05:18 - 31-178-220-203.dynamic.chello.pl
HA ! HA ! HA !

Sialalaal - 17 maja 2017, 21:06:45 - user-94-254-240-28.play-internet.pl
Prędzej pojadę na Bayern niż kolejny raz pójdę na Miedz

Zajmon - 17 maja 2017, 21:07:25 - 188.146.5.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Za dużo gwiazd w tej Miedzi z dobrymi zarobkami i nie ma grania hehe

Awaleib - 17 maja 2017, 21:08:39 - 2.30.134.253
W Legnicy chyba przeliczyli budzet i zdecydowali, ze awans jeszcze nie w tym roku. Ale w 2017/2018 bedzie jeszcze trudniej: Arka, Ruch, GKS, Zaglebie, Gornik...

REKLAMA

Y - 17 maja 2017, 21:09:47 - 87.116.252.167
Sprzedawczyki? Komu mieliby niby sprzedać ?

QutassA - 17 maja 2017, 21:10:04 - 99.89-10-113.nextgentel.com
Adiós Ekstraklasos

X7 - 17 maja 2017, 21:10:29 - host-89-228-75-53.dynamic.mm.pl
Miedź Legnica! Już drugi kupon do kosza tylko przez Wasz mecz! Wcześniej z Wisłą Puławy ledwo ledwo remis ..

Legnica - 17 maja 2017, 21:12:42 - 178235042217.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Miedź ty My ! A nie wy grajki od siedmiu boleści . . .

manek1117 - 17 maja 2017, 21:18:04 - rev83-15.sferanet.pl
Brawo FKS będzie utrzymanie. Auuuuu

seven1945 - 17 maja 2017, 21:18:53 - public-gprs180736.centertel.pl
Cyganeria nie chce awansowac.fc slunska mialby grac w ex,a slunsk lige nizej.brawo stal.gratki dla sandecji za awans.

1924Cks - 17 maja 2017, 21:19:29 - apn-46-169-17-202.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Tarasiewicz dzis sedzia wam nie pomógł ale szkoda nie. Dzieki Stal dobry wynik dla Zaglebia Dabrowskiego

Stalowiec - 17 maja 2017, 21:21:03 - 31.55.13.222
Wielka Stal.

40i4 - 17 maja 2017, 21:50:40 - 031011156054.legnica.vectranet.pl
Pierwsze 15 minut dominacja Stali. Później do końca meczu Miedź przy piłce ale nic z tego nie wynikało. Stal kontra = gol, a w drugiej w najmniej oczekiwanym momencie rożny = gol i dziękuję.

Miedź grała bez wiary że jeszcze o coś walczy... Zagrali jakby dla nich sezon już dawno się skończył. Dobrze że odszedł Mowlik. Jego Gorskie zagrał fatalnie. A potencjał jest w rezerwach... Młody obrońca gorzej by nie zagrał. Mimo wszystko nie on zawalił mecz bo nawet nie było komu strzelić. Karny dyskusyjny.

stal m - 17 maja 2017, 22:01:32 - public-gprs369357.centertel.pl
Dla kibicow miedzi awansuje jeszcze wasza druzyna stal ogra teraz zaglebie gks gornik chojnice wigry przegraja i sie zblizycie do 2 miejsca glowa do gory zyczy kibic z mielca

Kibic mied - 17 maja 2017, 22:10:42 - 178235043120.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Panie Dadełło!!!!!!!! Czy pan ogląda mecze miedzi?????? Za co Pan płaci takie pieniądze Tarasiewiczowi!!!!!!! I tej zbieraninie. Za wyjątkiem, Wojtka, Damiana, Vojtusa, Mizerii, Markosa, może jeszcze z dwóch trzech bym dopisał. Forsel totalne DNO, pennanen porażka, a największym dnem jest Tarasiewicz!!!!!. Cała Legnica liczyła na ekstraklasę!!!! Ale nie mamy się co oszukiwać z taką beznadziejna grą, zero pomysłu,klepanie do środka i na boki i zero pomysłu.Transfery wogole nie trafione i płace zawodnikom! Za co! Potrzebna jest zmiana trenera i gra do przodu!!!!!!!! A nie klepanie. Niech pan mocno się zastanowi panie Dadełło!!!!!!!!!!!

Andrew - 17 maja 2017, 22:16:14 - 031011130097.dynamic-zab-05.vectranet.pl
A może to nawet lepiej że tego awansu nie będzie. Z takim przygotowaniem taktycznym i takim zaangażowaniem piłkarzy Miedź byłaby całkowitym outsiderem ekstraklasy, 20 punktów by nie zdobyli. Niech te oklepy co tydzień zbierają Sandecja i Chojnice.

Wez spie.. - 17 maja 2017, 22:18:20 - p548C2E0E.dip0.t-ipconnect.de
Dziękujemy 9 miejsce tez jest dobre cieszymy sie raze z wami hej miedz

Kibic mied - 17 maja 2017, 22:23:52 - 178235043120.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Jeszcze jedno Huntera ponoć sam Pan Tarasiewicz obserwował, i stwierdził że to super piłkarz. Wszyscy dziś widzieli co to było za dno!!!!! w jakiej lidze albo klasie okręgowej powinienen grać ten piłkarz!!!!!!! Wraz z tym trenerem i jego sztabem szkoleniowym. Proszę panie Dadełło spowodować aby wszystkim naiwnym ale wierzącym do końca kibicom, zwrócił Pan pieniądze za bilety i karnety.

Prezes59 - 17 maja 2017, 22:27:22 - ip-5-172-233-28.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tarasiewicz, miej ambicję i bądź jak Duszajbajew, podaj się do dymisji. Ale ty nie masz ambicji także bujaj się dalej.

- 17 maja 2017, 22:32:23 - user-94-254-240-157.play-internet.pl
Miedź w tym sezonie to Forsell, a Forsell na wiosnę to dno.

Alfred33 - 17 maja 2017, 22:38:06 - ip-5-172-233-28.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Tarasiewicz "miałeś chamie złoty róg, został ci się jeno sznur"

Mati - 17 maja 2017, 22:42:50 - 974ob.scansafe.net (31.0.27.239)
i dziwota że mało kibiców chodzi na Miedź - zapewniają sobie utrzymanie i zaczyna sie handlowanie meczami...
rok w rok ten sam scenariusz...
wstydu nie mja panowie piłkarze

Kibic - 17 maja 2017, 22:48:00 - 178235043120.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Panie Tarasiewicz Pan Smółka przyjechał ze Stalą do Legnicy aby pokazać jak należy grać piłką!!!!!!!!!!!!!!!!! I zapewne zarabia 10 krotnie mniej od Pana. Czyli musi Pan wyciągnąć wnioski!!!!!! Odejdź chłopie z Legnicy i miej HONOR. DOSYĆ TEGO DNA.Zgrupowanie w Turcji chyba nie dla piłkarzy.????????????

RMI1939 - 17 maja 2017, 22:50:50 - host-31-6-163-11.dynamic.mm.pl
Celem Stali na ten sezon było spokojne utrzymanie się w I lidze i wydaje się na 98%,że cel ten właśnie został osiągnięty.W Legnicy chyba nie będą dobrze wspominać Stali-lata temu przegrana Miedzi w barażach o ekstraklasę(Stal pozostała wówczas w ekstraklasie),teraz podobnie ;)Ale to jest piłka...Brawo Stal,widzę potencjał w tym zespole,teraz trzeba kontynuować to,co zapoczątkował trener SmółkaAuuuuu!!!

westham - 17 maja 2017, 22:52:07 - 87-206-100-225.dynamic.chello.pl
jeah

sfinks2 - 17 maja 2017, 23:02:43 - 77-253-90-58.adsl.inetia.pl
do andrew-całkowita racja z tym co napisałeś o analfabecie.Wcześniej klub Miedz Legnica był mi zupełnie obojętny,absolutnie nie miałem żadnych złych intencji względem tego klubu.Ale po pojawieniu się analfabety który tak hańbi ojczysty język i jego wysypu jadu względem mojego klubu czyli Zagłębia Lubin moja optyka się zmieniła.Ale jego nienawiść i wyzwiska względem Zagłębia pokryła się w czasie z odrodzeniem mojego klubu.Najpierw w kapitalnym stylu wygranie 1 ligi,a potem jako beniaminek Zagłębie było największym odkryciem ekstraklasy zdobywając brązowy medal,potem piękna przygoda z pucharami(niezapomniane mecze z partizanem).Potem przerzucił się z falą nienawiści na Wisłę Płock i Arkę Gdynia.I co?Te kluby też awansowały do ekstraklasy,Wisła już się utrzymała,a Arka zdobyła Puchar.Ostatnio zauważyłem,że dogryzał Sandecji-a dziś...proszę.A wszystko to też zbiegło się z tym,że jego klub jest od 3 lat największym pośmiewiskiem w Polsce-i niech to będzie dla niego największą nauczką bo z całą pewnością jeszcze nas nie raz oświeci swoją polszczyzną.

kibic - 17 maja 2017, 23:03:14 - user-94-254-144-208.play-internet.pl
Brawo bracia 😁 pokazaliście tym napinaczom ,co wam dają te mecze u siebie ? Napinaliście sie na necie jak to Miedz awansuje bo gra u siebie itp i co ? Dostaliście lanie od Stali a Sandecja awansowała troche pokory w życiu ,nie jesteście pępkami świata aby wszystko wam sie należało legniczanie pokora pokora i jeszcze raz pokora.Ciesze sie tym bardziej ze pokonala was Stal bardziej zadufanych kibicow to chyba nie ma.

stal m - 17 maja 2017, 23:19:41 - public-gprs369357.centertel.pl
Pamietam tamte mecze z miedzia pierw porazka w legnicy 3:1 potem wygrana stali 3:0 w mielcu w miedzi stal w bramce primel a jednym z zawodnikow byl wuwczas gadziala eh wspomnienia i pamietam tez jak wasza miedz zdobyla puchar polski po zutach karnych z gornikiem zabrze i mecze z as monaco 0:1 i 0:0 w monaco czy ktos to pamieta prucz mnie prosze o wpis?

westham - 17 maja 2017, 23:30:51 - 87-206-100-225.dynamic.chello.pl
ciekawe kto awansuje z 2 miejsca

stal m - 17 maja 2017, 23:40:10 - public-gprs369357.centertel.pl
Miedz zaklad?

normalny - 17 maja 2017, 23:58:33 - 176-109-163-210-dolnet.pl
Coś tu jest nie tak. Jak drużyna większość meczy wygrywa z zespołami z czołówki tabeli, a przegrywa z dołem tabeli? Jaka drużyna wygrywa częściej na wyjazdach niż u siebie? Jaka? Miedź.
Wnioski:
1) potrafią się zmobilizować i sprężyć na lepsze drużyny, a przegrywają ze słabszymi -
2) nie potrafią grać przed swoją publicznością, paraliżuje ich może presja.
czyli coś nie tak z motywacją i psychiką.
Lepszej okazji już nie będzie i jest mi po prostu smutno.

KKK - 18 maja 2017, 2:06:42 - 212.180.165.10
@stal m
Byłem wtedy na meczy w Legnicy, to była całkowita dominacja Miedzi i jedyna bramka dla Stali raczej przypadkowa. Wynik 0:3 w Mielcu był wtedy szeroko komentowany jako sprzedaż, bo piłkarsko to się nie wydawało możliwe. Podobno KGMH nie chciał mieć 2 drużyn w 1 lidze a wtedy grało tam Zagłębie. Stąd też m.in. niechęć w Legnicy do Zagłębia.
Swoją drogą byłem raz na meczu w latach 80tych na Stali (krewni w okolicy) i w tamtych czasach wasz stadion robił wrażenie

stal m - 18 maja 2017, 6:27:48 - public-gprs369357.centertel.pl
Rozumiem kibica ze mu smutno ja tak samo sie czulem jak stal przegrala z zniczem 0:1 to jest psychika to od glowy zalezy gra ale ja jestem chyba ostatni z czasu powojennego kibicem bo szanuje kazda druzyne moze dla tego ze mam nie sprawne nogi i nie ciekawa sytuacje w rodzinie bracia okradaja moja mame i pija alkochol i awanture robia pozdrawiam wszystkich kibicow wszystkich druzyn kibic stali mielec

@normalny - 18 maja 2017, 8:46:27 - apn-37-248-164-0.dynamic.gprs.plus.pl
Mysle podobnie. Dodalbym ze Taras nie umie odgrywac roli motywatora/psychologa.

majk - 18 maja 2017, 10:03:32 - bhi69.neoplus.adsl.tpnet.pl
niech mi ktos powie, dlaczego kibice Miedzi zamiast kibicowac swoim wola przyjechac do nas (Wroclaw) kibicowac Slaskowi. jakies pomieszanie z poplataniem.

Tg - 18 maja 2017, 11:10:23 - user-94-254-144-213.play-internet.pl
Karny dla Miedzi to chyba jakiś żart.

asd - 18 maja 2017, 11:14:34 - cpc80951-perr17-2-0-cust940.19-1.cable.virginm.net
Ale piknik w tej Legnicy, normalnie jak w Bytowie, tyle, że trochę więcej ludzi przychodzi.

TrzebaMiec - 18 maja 2017, 11:27:43 - user-94-254-242-2.play-internet.pl
Trener Tarasiewicz zrobil sobie folwark. mysli ze Pan bedzie rzucal butelka 'wody' to mydli Pan oczy.
za chwile beda grali uchodzcy. imigranci
.

PanJan - 18 maja 2017, 12:10:47 - gw-uni.aplitt.net
Wypowiedź P. Kapsy do wkur.. kibiców Miedzi na pytanie dlaczego nie chcą awansować - "Chcemy, ale nie umimy" szok...

tex - 18 maja 2017, 13:22:46 - brw133.brwmielec.info (10.0.100.237)
Ludzie, skończcie już z tym dziecinnym "nie chcą awansować". Jak się nie chce awansować, to się nie kupuje 50 zagranicznych zawodników i nie bierze najdroższego trenera w I lidze. W Legnicy jest parcie na awans, ale przeć nie zawsze znaczy móc.

JohnyKSG - 18 maja 2017, 14:13:37 - apn-77-114-11-129.dynamic.gprs.plus.pl
Super Stal.Teraz zalatwcie Zaglebie i będzie dobrze

Rid - 18 maja 2017, 16:26:55 - public-gprs210753.centertel.pl
Tak sie kończy sprowadzanie piłkarskiego szrotu, zarabia to po 30-40 tysi na miesiąc prosto piłki nie potrafi przyjąć i karuzela się kręci, prezesi, menadzery i durni kibice, pogonić to wszystko zrobić basen dla ludzi i spokój, to samo w jest w Zabrzu czy Katowicach patologia.

Soren - 18 maja 2017, 19:40:57 - 188.146.151.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Karny dla Miedzi to żart sędziego. Z jednej strony sędzia potrafi puścić grę po takiej ręce jak ta Chojnic w Mielcu, a drugi gwizdnie takie cuś jak to w Legnicy. Tej ręki to by trzeba przez teleskop Hubble'a szukać...

Zbyszek - 19 maja 2017, 7:36:53 - 217.96.212.31.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po wysłuchaniu konferencji prasowej można stwierdzić, że Pan trener Tarasiewicz jest tak zarąbisty, że wszyscy powinni od razu sie poddac i nawet nie wychodzić na murawę. Troche szacunku i honoru treneiro. A karny hmmm to chyba nawet nie z kapelusza.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: