18 maja 2017, 8:29:32 - koofel
Gol Wojciecha Wójcika w Pucharze USA

Wojciech Wójcik strzelił gola dla OKC Energy FC w wygranym 5-1 (1-1) meczu II rundy Pucharu USA (Lamar Hunt US Open Cup) z Moreno Valley FC. 24-letni napastnik pojawił się na boisku w 58. minucie, zmieniając Luisa Martineza.

18 maja 2017, 2:00 - Norman (John Crain Field)
OKC Energy FC 5-1 Moreno Valley FC
Alex Dixon 14, 69, Wojciech Wójcik 68, Andy Craven 73, Miguel González 74 - Edgar González 8

żółte kartki: Erlys García, Ruben Rodriguez, César Rivera, Javier Castro (Moreno Valley).
czerwone kartki: Edgar González (66. minuta, Moreno Valley, za brutalny faul), Javier Castro (84. minuta, Moreno Valley, za drugą żółtą).

sędziował: Jose Lara.
widzów: 644.

OKC Energy 1 czerwca w III rundzie zagra z Colorado Springs Switchbacks FC.

rainex - 18 maja 2017, 8:41:51 - *.216.16.90
mógłby dostać szansę w kadrze

rr - 18 maja 2017, 9:16:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Wujo

Działacz - 18 maja 2017, 10:42:55 - *.mynet.com.pl
Dobre warunki fizyczne, można go sprawdzić w sparingu s-kadry. Brakuje nam wysokich na MŚ w Rosji.

ZIENIU - 18 maja 2017, 10:54:30 - *.10.238.140
widzów : 600

Rudi - 18 maja 2017, 11:01:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zegarki zsynchronizujcie, bo wam minuty strzelenia bramki się nie zgadzają.

Łubu - 18 maja 2017, 11:21:06 - *.icpnet.pl
Stadion prawie jak u nas w okręgówce.

Maniek - 18 maja 2017, 11:49:38 - *.dynamic.chello.pl
Czy to ten reżyser Ekstradycji?

tom - 18 maja 2017, 12:00:26 - *.opera-mini.net (*.112.168.9)
w profilu zawodnika jest napisane,że ma obywatelstwo "amerykańskie" ciekawe,czy według 90minut można też mieć obywatelswo afrykańskie albo europejskie

hcoufot - 18 maja 2017, 13:20:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A jakie ma mieć? Stanozjednoczońskie?

pro - 18 maja 2017, 15:45:06 - *.play-internet.pl
do tom - według 90minut świat w ogóle wygląda inaczej. Ammochostos, Munchem... no ale też Moguncja i Ratyzbona tylko nie kumam czemu nie Jan Ratyzbona hehe Energia Chociebuż...No a Bayern Munchen został mistrzem Niemiec a nie Deutschland. No ale niestety obywatelstwo jest amerykańskie co jest formą poprawna...chyba...Stanozjednoczońskie - to takie w stylu 90minut właśnie :D

tom - 18 maja 2017, 16:30:49 - *.opera-mini.net (*.112.168.9)
@pro. Tak jest formą poprawną językowo,gramatycznie(tak samo jak europejskie) ale błędną w kwestiach geograficznynych czy po prostu logicznych.Poprawnie jest: obywatelstwo Stanów Zjednoczonych lub obywatelstwo USA.Niby proste ale jednak nie dla wszystkich co pokazuje komentarz internauty o nicku "hcoufot"

tokas9 - 18 maja 2017, 18:32:28 - *.74.21.60
Akurat Ammochostos to poprawna forma, Famagusta to nazwa turecka, a miasto o ktorym mowa lezy w greckej czesci wyspy.

LEON - 18 maja 2017, 19:59:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl