[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


19 maja 2017, 16:03:48 - koofel
Futsal: Kadra na zgrupowanie w Koszalinie

Trener reprezentacji Polski w futsalu Andrzej Bianga podał listę powołanych zawodników na zgrupowanie w Koszalinie, które odbędzie się w dniach 5-8 czerwca.

Kadra na zgrupowanie:

Maciej Foltyn (Red Dragons Pniewy), Przemysław Dewucki (Piast Gliwice), Tomasz Kriezel (AZS UG Gdańsk), Robert Gładczak (Clearex Chorzów), Maciej Mizgajski (Piast Gliwice), Michał Kubik (Pogoń 04 Szczecin), Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów), Dominik Solecki (Pogoń 04 Szczecin), Marcin Mikołajewicz (FC Toruń), Krzysztof Elsner (FC Toruń), Wojciech Pawicki (AZS UG Gdańsk), Tomasz Lutecki (Clearex Chorzów), Kamil Kaczmar (Euromaster Głogów), Michał Widuch (Piast Gliwice).


źródło: własne / PZPN

klin - 19 maja 2017, 21:15:13 - 83-145-183-216.cable-modem.tkk.net.pl
Zapraszamy!

Jose Geppa - 21 maja 2017, 20:01:59 - host-81-190-58-64.dynamic.mm.pl
Powodzenia dla kadry i trzymam kciuki za tym by w ścisłej kadrze na stałe zagościł Krzysztof Elsner. Jestem fanem jego gry. Znam go od małolata ;P

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas