19 maja 2017, 21:22:46 - bartekwr9
Debiut Bartłomieja Żynela w FC Liefering

Bartłomiej Żynel zadebiutował w FC Liefering w przegranym 2-3 (1-1) meczu 35. kolejki austriackiej drugiej ligi z WSG Wattens. FC Liefering to zespół filialny występującego w najwyższej klasie rozgrywkowej FC Salzburg, w barwach którego 19-letni bramkarz występował w Lidze Młodzieżowej.

19 maja 2017, 19:30 - Grödig (Das.Goldberg Stadion)
FC Liefering 2-3 WSG Wattens
Nicolas Meister 19, Masaya Okugawa 49 - Christian Gebauer 23, Florian Mader 60, Florian Buchacher 67

żółte kartki: Gideon Mensah - Drazen Kekez, Florian Mader.

sędziował: Alan Kijas.

Żynel rozegrał cały mecz. FC Liefering na kolejkę przed końcem sezonu ma na koncie 59 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Knur - 19 maja 2017, 21:25:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Dobrze łapał.Można się zastanowić nad gostkiem w kontekscie naszej kadry.

maro - 19 maja 2017, 21:38:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl