20 maja 2017, 17:00 - Elbląg (Stadion Miejski)
Olimpia Elbląg 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński

Olimpia: 1. Kacper Tułowiecki - 2. Rafał Maciążek (75, 15. Krzysztof Niburski), 23. Dawid Kubowicz, 5. Kamil Wenger, 14. Radosław Bukacki - 17. Jakub Bojas, 13. Michał Ressel (66, 7. Damian Szuprytowski), 4. Krzysztof Iwanowski (66, 25. Filip Burkhardt), 10. Radosław Stępień, 21. Rafał Lisiecki (74, 19. Łukasz Pietroń) - 11. Paweł Piceluk.

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik, 7. Maciej Liśkiewicz, 19. Tomasz Pustelnik, 3. Piotr Wojtasiak - 17. Maciej Więcek, 16. Patryk Skórecki, 20. Michał Magnuski, 14. Robert Brzęczek (54, 26. Patryk Włóka), 18. Wojciech Fadecki - 9. Sebastian Inczewski (46, 5. Bartłomiej Zdunek).

żółte kartki: Stępień, Burkhardt, Pietroń - Skórecki, Szymusik.
czerwona kartka: Paweł Piceluk (62. minuta, Olimpia, za brutalny faul).

sędziował: Maciej Mikołajewski (Świebodzin).
widzów: 473.

W 61. minucie Paweł Piceluk (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Przemysław Wróbel obronił).

Kibic - 20 maja 2017, 19:14:50 - *.centertel.pl
Mam nadzieję że nikt nie przyjdzie na następny mecz Błękitnych. Drużyna bez ambicji

max - 20 maja 2017, 19:19:51 - *.play-internet.pl
Cóż, i tak nie wielu tam chodzi, głównie z nudów bo oglądać nie ma czego.

JSrr - 20 maja 2017, 19:25:39 - *.elblag.vectranet.pl
Kamil Wenger odejdź z Olimpii ,proszę. Nadajesz sie do tarcia chrzanu jedynie.

Ktos - 20 maja 2017, 20:20:46 - *.centertel.pl
ktoś tam zawsze chodzi średnio obecnie z 600 osób. Ale jak nikt nie przyjdzie to może się ogarną a nie grają jakimiś wynalazkami którzy do rezerw by się nie łapai. Dzisiaj ewidentnie nie cchcieli wygrać

kibicJarek - 20 maja 2017, 20:47:58 - *.hsd1.pa.comcast.net
karny na 2-1 to ostatni strzal w tym meczu !!!jezeli chodzi o Wengera to jest w tej chwili najlepszy obronca OE i nie prosmy go zeby odszedl. mecz wyrownany. obie druzyna walczyly chociaz graly o pietruszke. zwyciestwo OE raczej szczesliwe ale szczescie sprzyja lepszym.

Kocuroo - 21 maja 2017, 9:37:58 - *.elpos.net
Kamil Wenger odejdź z Olimpii bo zasługujesz na grę wyżej niż druga liga! Suwałki pamiętają !!

Murinijo - 21 maja 2017, 10:03:14 - *.elblag.vectranet.pl
Ogladalem ten mecz. Olimpia wygrala bo chlopaki z blekitnych zmarnowali z 4 100% Od momentu czerwieni Piceluka. Najslabszy z Olimpii to niestety Tulowiecki, bez zycia w piatym metrze, tak wpadla bramka na 1-1. Ogolnie Mecz w dobrym tempie jak na warunki. Brawo Filip i Szyper.

haparoiden - 21 maja 2017, 11:48:18 - *.dynamic.chello.pl