21 maja 2017, 17:17:44 - maciejko
Spadek drużyny Roberta Wulnikowskiego. Zespół Sebastiana Boenischa w barażach o utrzymanie

FC Würzburger Kickers, w barwach którego występuje Robert Wulnikowski, spadł z 2. Bundesligi po porażce 1-4 (0-1) z VfB Stuttgart 1893 w meczu ostatniej, 34. kolejki. W barażach o utrzymanie zagra zespół Sebastiana Boenischa TSV München von 1860.

21 maja 2017, 15:30 - Stuttgart (Mercedes-Benz Arena)
VfB Stuttgart 1893 4-1 FC Würzburger Kickers
Matthias Zimmermann 32, Simon Terodde 59, 80, Daniel Ginczek 89 - Tobias Schröck 78

żółte kartki: Tobias Schröck, Clemens Schoppenhauer (Würzburg).

sędziował: Patrick Ittrich (Hamburg).

Cały mecz w składzie gospodarzy rozegrał Marcin Kamiński. Poza kadrą gości znaleźli się kontuzjowany Robert Wulnikowski oraz były gracz krakowskiej Wisły Júnior Díaz.

VfB Stuttgart 1893 został mistrzem 2. Bundesligi z dorobkiem 69 punktów, FC Würzburger Kickers skończył na 17. miejscu z 34 punktami.

21 maja 2017, 15:30 - Heidenheim an der Brenz (Voith-Arena)
1.FC Heidenheim 2-1 TSV München von 1860
Marc Schnatterer 86, Tim Kleindienst 90 - Stefan Aigner 62

żółte kartki: Marc Schnatterer, Ronny Philp - Abdoulaye Ba, Michael Liendl, Sascha Mölders, Marin Pongračić.

sędziował: Guido Winkmann (Dolna Nadrenia).

W 68. minucie na boisko w barwach gospodarzy wszedł były gracz Lecha Denis Thomalla, który zmienił Sebastiana Griesbecka, a poza kadrą meczową znalazł się Leon Jankowski. Poza kadrą meczową gości znaleźli się Sebastian Boenisch oraz były gracz Lecha Daylon Claasen.

1.FC Heidenheim zajął szóste miejsce z dorobkiem 46 punktów, a TSV München von 1860 skończył sezon na 16. miejscu z 36 punktami.

W barażach o utrzymanie TSV München von 1860 zagra z SSV Jahn Regensburg (trzecia drużyna 3. Ligi). Mecze zostaną rozegrane 26 i 30 maja, pierwsze spotkanie w Ratyzbonie.

Dark - 21 maja 2017, 17:30:00 - *.dynamic.chello.pl
Mam nadzieę, że 1860 wygra w barażach z Ratyzboną.

Adadid - 21 maja 2017, 21:25:36 - *.play-internet.pl
Miej oferty z Torino i Trabzonsporu, a zostań w Niemczech. Dziwne zachowanie Boenischa.

LEON - 22 maja 2017, 21:25:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl