21 maja 2017, 17:56:17 - maciejko
Spadek drużyny Mateusza Sieberta

US Rumelange, w barwach którego występuje Mateusz Siebert, spadł z luksemburskiej ekstraklasy. Po wygranej tylko 5-2 (2-2) z US Mondorf oraz porażce FC Jeunesse Canach z Football 1991 Dudelange tylko 0-2 (0-1) w meczach ostatniej, 26. kolejki drużyna Polaka została jednym z dwóch zespołów, które opuszczają najwyższą ligę.

21 maja 2017, 16:00 - Rumelange (Stade Municipal)
US Rumelange 5-2 US Mondorf
Étienne Donval 22, Julien Fostier 30, François Thior 63, 73, Jules Diallo 90 - Samir Ketlas 3, Fahret Selimović 28

żółte kartki: Fatih Şahin - Thibaut Thonon, Fahret Selimović.

sędziował: Marco Tropeano.
widzów: 386.

28-letni polski obrońca, który rozegrał całe spotkanie, wystąpił w tym sezonie w 19 meczach ligowych.

US Rumelange zakończył sezon na 13. miejscu. Klub Polaka i będący na miejscu barażowym FC Jeunesse Canach zakończyły sezon z 23 punktami na koncie oraz taką samą różnicą bramek (-24). Rumelange zajął miejsce spadkowe, gdyż strzelił jedną bramkę mniej (29-53) niż Jeunesse (30-54).

Okaka - 22 maja 2017, 1:46:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wydawalo sie, ze bedzie to obronca na jakims poziomie. W Arce wybitny nie byl, ale jakos kopal. Ale stok zalicza mocny. 89 rocznik... 2 liga luksemburga. Co dalej? Praca w kantorze w Luksemburgu? Ochroniarz w dyskotekach luksemburskich? Hajsy niezle, ale gosc mial papiery na granie - normalne!!

LEON - 22 maja 2017, 22:44:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl