25 maja 2017, 22:20:18 - Gladki
Wygrana drużyny Jakuba Błaszczykowskiego z zespołem Adama Matuszczyka w pierwszym meczu barażowym o Bundesligę

Drużyna Jakuba Błaszczykowskiego VfL Wolfsburg wygrała 1-0 (1-0) w pierwszym meczu barażowym o Bundesligę z Braunschweiger TSV Eintracht 1895, w barwach którego występuje Adam Matuszczyk. Obaj zawodnicy znaleźli się poza kadrami swoich zespołów na dzisiejsze spotkanie.

25 maja 2017, 20:30 - Wolfsburg (Volkswagen Arena)
VfL Wolfsburg 1-0 Braunschweiger TSV Eintracht 1895
Mario Gómez 35 (k)

żółte kartki: Josuha Guilavogui, Luiz Gustavo - Ken Reichel, Gustav Valsvik, Maximilian Sauer.

sędziował: Sascha Stegemann (Środkowa Nadrenia).
widzów: 29 100.

Mecz rewanżowy zostanie rozegrany w poniedziałek 29 maja o godz. 20:30.

??? - 25 maja 2017, 22:38:35 - *.155.64.184.dyn.user.ono.com
dlaczego Kuba nie gral?

dede85 - 25 maja 2017, 22:44:03 - *.sferanet.pl
Kontuzja

xD - 25 maja 2017, 22:51:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Drużyny Jakuba Błaszyczkowskiego? To ile on % udziałów w tym klubie posiada?

ueo - 25 maja 2017, 22:53:19 - *.77.192.110
0 udziałow i gra ogony. Tytuł się liczy

marlos - 25 maja 2017, 22:57:42 - *.derkom.net.pl
2 rzeczy do zapamiętania z tego meczu : kontrowersja z karnym i beka komentatorów przez cały mecz z Wollscheida.

Knur - 25 maja 2017, 23:13:22 - *.play-internet.pl
Kuba bez formy to samo Adaś Matuszczyk.Szkoda.

kuba - 25 maja 2017, 23:16:37 - *.dip0.t-ipconnect.de
Nierozumiem dlaczego sędzia pomógł Wolfsburgowi przy podyktowaniu rzutu karnego....Ręką zagrywa Gomez...sędzia nie gwiźdze i po chwili gracz Wolfsburga nabija ręke gracza gosci...WTF....Taki niedorozwój powinien zaplacic kare i zostac zdyskwalifikowany na przynajmniej 2 lata....Wypaczony wynik meczu...Gdzie te powtórki Video.....pytam....gdzie

Cwiercmuzg - 25 maja 2017, 23:17:11 - *.15.244.116 (*.87.1.90, 172.16.211.69)
Ja Zrozumialem, Ze Blaszczykowski ma zespòl matuszczyka

pulmuzg - 26 maja 2017, 4:42:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A ten zespół Matuszczyka to co to za choroba? Wygląda na to, że drużyna, którą posiada Jakub Błaszczykowski, wygrała z tym strasznym zespołem.

maxiscie - 26 maja 2017, 6:08:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@cwiercmozg - prawie dobrze. W duzym skrocie, zespol blaszczykowskiego jest posrednim wlascicielem druzyny matuszczyka.

ccc - 26 maja 2017, 6:59:05 - *.wad.pl
Krążą ploty,że za wygraną VFL obiecano piłkarzom Brunszwiku nowe Golfy :D

Kristof - 26 maja 2017, 8:56:37 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl
Volfsburg=pewne utrzymanie.

fch - 26 maja 2017, 8:58:38 - *.tktelekom.pl
Adam Matuszczyk będzie grał w Zagłębiu Lubin.

MEk - 26 maja 2017, 9:16:04 - *.85-237-181.tkchopin.pl
Frekwencja do pozazdroszczenia

8-mósk - 26 maja 2017, 11:33:36 - *.free.aero2.net.pl
W pierwszym meczu barażowym o Bundesligę wygrała drużyna, której właścicielem jest Jakub Błaszczykowski, który choruje na zespół Matuszczyka.

kris - 26 maja 2017, 17:47:40 - *.dynamic.chello.pl
Dla tych co mówią że polscy sędziowie to dno polecam do obejrzenia ten mecz co wyprawiał sędzia niemiecki.Wg teorii wielu znafców pewnie Wolfsburg go przekupił jak nieraz piszą to samo o Legii

LEON - 26 maja 2017, 21:36:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl