27 maja 2017, 15:00 - Katowice (stadion Rozwoju)

Rozwój: 1. Bartosz Soliński (56, 22. Bartosz Gocyk) - 6. Damian Mielnik, 3. Michał Czekaj, 19. Sebastian Murawski, 18. Marcin Kowalski (29, 26. Bartosz Sobotka) - 20. Sebastian Szczepański (60, 11. Dawid Przezak), 9. Grzegorz Fonfara, 27. Michał Płonka, 16. Michał Trąbka (77, 8. Kacper Tabiś), 15. Grzegorz Marszalik - 7. Damian Kowalczyk.

Bełchatów: 1. Paweł Lenarcik - 14. Adrian Klepczyński, 3. Marcin Grolik (78, 4. Mikołaj Bociek), 25. Piotr Witasik, 22. Robert Pisarczuk - 27. Dawid Dzięgielewski (71, 2. Mateusz Szymorek), 20. Patryk Rachwał, 21. Marcin Ryszka, 10. Dawid Flaszka (90, 45. Hubert Berłowski), 7. Bartłomiej Bartosiak - 8. Daniel Ciechański (88, 6. Szymon Zgarda).

żółte kartki: Murawski, Kowalczyk, Marszalik, Fonfara - Grolik, Ryszka, Szymorek.

źródło: własne / lajfy.com / Rozwój Katowice

DENDI - 27 maja 2017, 17:08:50 - *.dolsat.pl
W pełni zasłużone zwycięstwo. Brawo GKS!

Ania - 27 maja 2017, 17:13:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rozwój walczący o utrzymanie nawet nie stworzył sobie sytuacji. Brawo GKS, szkoda niewykorzystanej sytuacji Bartosiaka w pierwszej połowie

bis - 27 maja 2017, 17:18:10 - *.146.14.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeszcze szansa na utrzymanie Katowic jest.
Trzeba tylko wygrać z Gryfem, który gra o pietruszkę/ma lepszy bilans z Polonią/.

wujek - 27 maja 2017, 17:40:57 - *.play-internet.pl
O ile w I połowie Rozwój coś tam próbował rozgrywać tak w II grali padlinę straszną, a Bełchatów spokojnie ich dobił na 2:0.

misio - 27 maja 2017, 17:45:16 - *.jmdi.pl
Ten wynik dla GKS-u to zemsta za poprzedni sezon w I lidze i porażkę w przedostatniej kolejce z zdegradowanym już Rozwojem. Życzę im porażki z Gryfem oraz zwycięstwa Polonii z Rakowem.

kokesz - 27 maja 2017, 18:46:25 - *.dynamic.chello.pl
Z taką cienką grą w większości meczów rozwój nie zasługuje na 2 ligę może parę meczów zagrali dobrze reszta to żenada przynajmniej w 3 lidze zaoszczędzą na kasie bo daleko nie pojadą tylko kto tam będzie chciał grać chyba juniorzy i szrot.

Heniek Z. - 27 maja 2017, 18:57:19 - *.dynamic.chello.pl
Tak się dzieje jak nieudacznicy zarządzają klubem.

bumar - 27 maja 2017, 23:28:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Rozwoju Pozdro Warta 1912 Poznań .

... - 28 maja 2017, 1:17:20 - *.dynamic.chello.pl
nie jest dobrze

luki - 28 maja 2017, 16:11:03 - *.25.165.67.static.3s.pl
Przykro było wczoraj na grę Rozwoju patrzeć. Pokażcie w Wejherowie swą ambicję i ocalcie szczebel centralny dla nas. Pokażcie tę grę jaką prezentowaliście w meczach z Radomiakiem czy Siarką.

JANEK67 - 28 maja 2017, 19:11:52 - *.dynamic.chello.pl
Dal Rozwoju spadek nie będzie taki zły. Zmniejsza się koszty, odmłodzi się drużynę i spokojnie powalczy w III lidze. Nie ma co się tak spinać na tą II ligę.

luki - 28 maja 2017, 19:46:24 - *.25.165.67.static.3s.pl
Janek z 3 ligi jest bardzo trudno się wydostać więc trzeba walczyć o utrzymanie szczebla centralnego