28 maja 2017, 22:19:09 - dyrovski
Paweł Kieszek obronił rzut karny

Paweł Kieszek obronił rzut karny, a jego Córdoba CF wygrał z Real Oviedo CF 4-2 (3-0) w meczu 40. kolejki hiszpańskiej drugiej ligi. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

28 maja 2017, 20:30 - Kordowa (Estadio Nuevo Arcángel)
Córdoba CF 4-2 Real Oviedo CF
Federico Piovaccari 1, 11, Alejandro Alfaro 35, Javi Lara 52 - Saúl Berjón 69, Miguel Linares 90 (k)

żółte kartki: Antoñito, Sergio Aguza, Rodri, Mariano Bíttolo - Nando García, David Fernández, Carlos de Pena, Saúl Berjón, Diego Johannesson.

sędziował: Dámaso Arcediano Monescillo (Kastylia-La Mancha).

W 32. minucie Toché (Oviedo) nie wykorzystał rzutu karnego (Paweł Kieszek obronił).

Córdoba zajmuje 13. miejsce w lidze z dorobkiem 49 punktów.

Remi - 28 maja 2017, 22:26:10 - *.play-internet.pl
Był wybrany najlepszym bramkarzem w lidze portugalskiej w ostatnim sezonie, grał w dobrym klubie... Po co się pchał do Ligi Adelante?

Smuda - 28 maja 2017, 22:42:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hiszpania, Portugalia, Grecja - taki to pożyje

amaral - 29 maja 2017, 8:37:28 - *.179.139.118
Piovaccari - ten co Legii gola walnął w el. LM w barwach Steauy

AntyPiS - 29 maja 2017, 10:39:08 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
@Remi A po to by sobie trochę odmienić otoczenie, przecież w Cordobie też broni regularnie, a sama liga też lepsza. Po tym sezonie mógłby już wrócić do Polski. Widziałbym go w Legii

conrado674 - 29 maja 2017, 14:40:35 - *.zoombb.co.uk
Kieszek broni i chyba już praktycznie przypieczętował Cordobie utrzymanie w lidze. Do Legii raz, że to byłby dla niego krok bez sensu, bo niby pogra w pucharach? Nie oszukujmy sie Legia jest za cienka na podbój Europy. Nawet jak beda kwalifikacje do LM to nie ma co sie czarować... szanse, że znowu uda sie wylosować za rywala zespół pokroju Dundalk są bardzo małe w LE też gładko nie bedzie. Po co grać w zespole, który stać na bicie rekordów w straconych bramkach w dodatku to jest bramkarz a wielu kibiców nie widzi gaf obrońców tylko wina bramkarza. Prędzej powrót do Portugalii zwłaszcza, że ma tam wyrobioną marke solidnego bramkarza, a może czeka na oferty z ekstraklasy Hiszpanii. Trzyma fason i niech tam spokojnie sobie broni, kasa tez na pewno zgadza sie. Pozza tym to rodowity wychowanek Polonii Warszawa na co ma sobie psuć repytacje i grać w klubie o tak haniebnej historii z zamiedzy. Żal, że przez te pare lat te wszystkie trenerki repry nawet na towarzyski nie powołają chłopaka, ale po co jeszcze zaprezentuje sie dobrze i bedzie tylko problem bo może Szczesnemu braknąć miejsca na ławce.

LEON - 29 maja 2017, 22:10:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl