29 maja 2017, 19:56:53 - Gladki
Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski w futsalu

Rekord Bielsko-Biała wygrał 9-5 (7-4) z Gattą Zduńska Wola w ostatniej kolejce ekstraklasy futsalu i po raz drugi w swojej historii został mistrzem Polski. Bielszczanie w 27 meczach zgromadzili 38 punktów i wyprzedzili drugą w tabeli Gattę o cztery punkty.

29 maja 2017, 18:00 - Bielsko-Biała (Ośrodek Sportowo-Szkoleniowy Rekord)
Rekord Bielsko-Biała 9-5 Gatta Zduńska Wola
Łukasz Biel 11 (k), 11, 17, Michał Marek 14, 25, Paweł Budniak 16, Radek Polášek 19, 28, Roman Wachuła 20 - Michał Klaus 6, Michał Marciniak 8, 13, Daniel Krawczyk 9, Mariusz Milewski 39

Rekord: 1. Michał Kałuża, 12. Bartłomiej Nawrat - 5. Kamil Surmiak, 7. Łukasz Biel, 9. Artur Popławski, 10. Rafał Franz, 12. Radek Polášek, 15. Szymon Cichy, 19. Igor Borowicz, 21. Michał Marek, 24. Roman Wachuła, 27. Jan Janovský, 89. Paweł Budniak.

Gatta: 1. Dariusz Słowiński, 77. Adam Miłosiński - 4. Krzysztof Adamski, 6. Marcin Stanisławski, 7. Mateusz Olczak, 10. Daniel Krawczyk, 11. Igor Sobalczyk, 13. Michał Klaus, 14. Michał Marciniak, 17. Marcin Kiełpiński, 18. Mariusz Milewski, 99. Arkadiusz Szypczyński.

żółte kartki: Popławski - Słowiński, Milewski, Krawczyk, Marciniak, Sobalczyk.
czerwona kartka: Igor Sobalczyk (39. minuta, Gatta, za drugą żółtą).

sędziowali: Damian Jaruchiewicz (Knurów), Sławomir Steczko (Kraków).

Kj - 29 maja 2017, 21:06:20 - *.dynamic.chello.pl
Gatta, oklaski dla Was! Walczyliście jak równy z równym!

pełny wymi - 29 maja 2017, 21:18:43 - *.ext.gm.com
Mecze w futsalu nie trwają 90 minut więc informacje z tej dziwnej dyscypliny sportu nie powinny pojawiać się na tej stronie.

Hans - 29 maja 2017, 22:11:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@pełny wymi - wedle tej zasady nie powinny pojawiać się wyniki sparingów, gdy drużyny umawiają się na np. 80 minut gry

cium - 29 maja 2017, 23:58:56 - *.centertel.pl
Pięknie, a co na to tamtejsza władza, zmiana priorytetów?

Kowol1904 - 30 maja 2017, 0:00:29 - *.188.108.pools.vodafone-ip.de
Brawo Rekord!!!!
A co do tych 90 minut. 40 lat żyję i nie pamiętam, by kiedykolwiek mecz trwał 90 minut. Zawsze się dolicza albo do pierwszej, albo drugiej połowy, zdarzają się dogrywki. A więc mamy 91, 92,94, 122...
A więc futsal to nie dziwny sport, tylko Ty jesteś dziwnym osobnikiem...

Piotr - 31 maja 2017, 18:30:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Rekord!! Mistrszem Polski jest Rekord, Rekord najlepszy jest!!