31 maja 2017, 21:43:26 - koofel
Drużyna Michała Nalepy zdobyła Puchar Węgier

Ferencvárosi TC wygrał w rzutach karnych 5-4 z Vasas SC w finale Pucharu Węgier i po raz 23. w swojej historii zdobył to trofeum. Po dogrywce był remis 1-1 (1-0, 1-1, 1-1). W zwycięskim zespole cały mecz rozegrał Michał Nalepa.

31 maja 2017, 19:00 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Vasas SC 1-1 pd. k. 4-5 Ferencvárosi TC
Tamás Kulcsár 47 - Roland Varga 26

karne: 1-0 Mohamed Remili, 1-1 Roland Varga, 2-1 Zsombor Berecz, 2-2 Leândro, (2-2 Kire Ristevski - obroniony), 2-3 András Radó, 3-3 Máté Vida, 3-4 Janek Sternberg, 4-4 Bálint Gaál, 4-5 Vladan Čukić

żółte kartki: Felix Burmeister, Mohamed Remili, Tamás Vaskó - Amadou Moutari, Vladan Čukić.

sędziował: Péter Solymosi (Veszprém).
widzów: 14 970.

W Vasasu do 96. minuty, gdy zmienił go Bálint Gaál, grał były zawodnik Polonii Warszawa Tamás Kulcsár. Natomiast w Ferencvárosu w 90. minucie występującego dawniej w Lechu Poznań Gergő Lovrencsicsa, który odniósł kontuzję, zastąpił Kornél Csernik.

vxdf - 31 maja 2017, 21:48:08 - *.static.ip.netia.com.pl
Oglada ktos regularnie lige wegierska? jaki poziom

sac - 31 maja 2017, 21:56:01 - *.dynamic.chello.pl
Byłem w Budapeszcie niedawno, widziałem fajny stadion Ferencvaros, no ale Michała nie spotkaliśmy.
Myślę że lepsza opcja na obronę repry niż Kamiński!

Statyk - 31 maja 2017, 22:13:14 - *.146.64.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Puchar Polski... również. Od przyszłego roku obowiązywać będzie tylko jedna zasada: kto chce zdobyć puchar niech bierze Michała Nalepę, obojętnie którego!

Oko - 1 czerwca 2017, 8:47:06 - *.146.142.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Poziom piłkarski jak u nas. Jedynie w PL są lepsze w lidze stadiony. Ogólnie to taka 3 liga Europy.

ZIENIU - 1 czerwca 2017, 10:36:49 - *.10.241.24
Poziom ligowy podobny, Frekwencja i stadiony u nas lepsze, kontrakty dużo wyższe w Polsce.

LEON - 1 czerwca 2017, 18:38:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje

Lenin - 1 czerwca 2017, 23:41:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
byłem na meczu - spotkałem dziadka z Przemkiem - strasznie się kłócili bo Przemek twierdził że należy mu się po 10 zł za każdego karnego a dziadek że tylko za gole w regulaminowym czasie - nie wiem jak się to skończyło bo musiałem wcześniej wyjść na pociąg do Warszawy

jurek - 2 czerwca 2017, 9:11:15 - *.199.251.1 (*.20.218.147)